Hledat

Ubytování

Ubytování město Egna

Ve městě Egna (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Egna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Egna

KARINA

9,9

KARINA

Ubytování (Apartmán) KARINA. KARINA se nachází v Egně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Do Bolzana je to 22 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování KARINA se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Alte Rathaus

8,9

Das Alte Rathaus

Ubytování (Hotel) Das Alte Rathaus. Das Alte Rathaus se nachází v Egně, 42 km od MUSE a 47 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Das Alte Rathaus se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Cloud

8,9

Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Cloud

Ubytování (Apartmán) Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Cloud. Ela Living Design Apartment Cloud se nachází v Egně a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Cloud se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Bellepoque

8,7

Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Bellepoque

Ubytování (Apartmán) Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Bellepoque. Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Bellepoque se nachází v Egně. 41 km od Trenta. Ubytování Albergo Diffuso ELA Living - Apartment Bellepoque se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Saeculum

8,7

Appartamento Saeculum

Ubytování (Apartmán) Appartamento Saeculum. Appartamento Saeculum se nachází v Egně. Klimatizované ubytování je vzdálené 20 km od Bolzana a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Saeculum se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Diffuso ELA Living - Design Apartment & Room

8,6

Albergo Diffuso ELA Living - Design Apartment & Room

Ubytování (Apartmány) Albergo Diffuso ELA Living - Design Apartment & Room. Ubytování se nachází v Egně, 41 km od MUSE a 46 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Albergo Diffuso ELA Living - Design Apartment & Room se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Andreas Hofer

8,3

Hotel Andreas Hofer

UbytováníHotel Andreas Hofer. Hotel Andreas Hofer sídlí v historické budově ve městě Egna. Nabízí půjčovnu kol a informace o nedaleké evropské cyklostezce. Ubytování Hotel Andreas Hofer se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Villnerhof

8,2

Hotel Villnerhof

UbytováníHotel Villnerhof. Egna's Hotel Villnerhof se nachází v zelené části Egny a nabízí dětské hřiště, bazén a sluneční terasu s výhledem na vinice. Ubytování Hotel Villnerhof se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof zur Post

8,1

Gasthof zur Post

UbytováníGasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází v Neumarktu, 2 km od přírodní rezervace Trudner Horn a 20 minut jízdy od města Bozen. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dependance Villnerhof

7,4

Dependance Villnerhof

UbytováníDependance Villnerhof. Dependance Villnerhof se nachází méně než 5 minut jízdy od centra města Egna. Nabízí pokoje s výhledem na hory. Ubytování Dependance Villnerhof se nachází ve městě Egna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Egna

Město Egna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Egna.