Hledat

Ubytování

Ubytování město Dramalj

Ve městě Dramalj (Chorvatsko) máme celkem 574 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dramalj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dramalj

Apartmani Vincek

10

Apartmani Vincek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Vincek. Apartmani Vincek se nachází v Dramalji, 350 metrů od pláže Dramalj a 700 metrů od pláže Omorika. Ubytování Apartmani Vincek se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Marija Dramalj

10

Apartman Marija Dramalj

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija Dramalj. Apartman Marija Dramalj se nachází v Dramalji, 1,3 km od pláže Kacjak. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Marija Dramalj se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Prilaz Obali

10

Apartment Prilaz Obali

Ubytování (Apartmán) Apartment Prilaz Obali. Apartment Prilaz Obali se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj a 500 metrů od pláže Riviera. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartment Prilaz Obali se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments BRANA

10

Apartments BRANA

Ubytování (Apartmány) Apartments BRANA. Apartments BRANA se nachází v Dramalji, 200 metrů od pláže Dramalj. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments BRANA se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Ani

10

Apartments Ani

Ubytování (Apartmány) Apartments Ani. Located in Dramalj, 5 km from Crikvenica, Apartments Ani provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ani se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj

9,8

Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj

Ubytování (Apartmán) Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj. Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj features a terrace and is set in Dramalj, within just 1 km of Riviera Beach and 1.3 km of Kacjak Beach. Ubytování Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House Diana

9,7

House Diana

Ubytování (Penzion) House Diana. House Diana se nachází v Dramalji, 100 metrů od pláže Riviera a 400 metrů od pláže Omorika. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným soukromým... Ubytování House Diana se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Colour Apartments 2

9,5

Colour Apartments 2

Ubytování (Apartmán) Colour Apartments 2. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve vesnici Dramalj, 33 km od Opatije, a může se pochlubit balkonem. Ubytování Colour Apartments 2 se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Karla

9,4

Apartmani Karla

Ubytování (Penzion) Apartmani Karla. Apartmani Karla se nachází v letovisku Dramalj a nabízí restauraci, zahradu, bar, bezplatné Wi-Fi, dopravu na letiště a službu půjčení jízdních kol. Ubytování Apartmani Karla se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Diana Apartment

9,4

Diana Apartment

Ubytování (Apartmán) Diana Apartment. Diana Apartment se nachází v Dramalji, 400 metrů od pláže Omorika a 550 metrů od pláže Dramalj. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Diana Apartment se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Moon

9,3

Apartment Moon

Ubytování (Apartmány) Apartment Moon. Apartment Moon se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Dramalj a Riviera. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Apartment Moon se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Antoncic

9,3

Apartment Antoncic

Ubytování (Apartmán) Apartment Antoncic. Located in Dramalj in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Antoncic has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Antoncic se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Ubytování ve městě Dramalj

Město Dramalj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 574 hotelů a ubytování ve městě Dramalj.