Hledat

Ubytování

Ubytování město Douliana

Ve městě Douliana (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Douliana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Douliana

Manoli's House

9,5

Manoli's House

Ubytování (Venkovský dům) Manoli's House. Featuring a swimming pool, free bikes and a garden and views of the pool, Manoli's House is set in Douliana and offers accommodation with free WiFi. Ubytování Manoli's House se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iliopetra

9,4

Iliopetra

Ubytování (Aparthotel) Iliopetra. Boasting a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Iliopetra is set in Douliana and offers accommodation with free WiFi. Ubytování Iliopetra se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helianthos Villas

9,4

Helianthos Villas

Ubytování (Vily) Helianthos Villas. Featuring a swimming pool, a garden and barbecue facilities and views of the pool, Helianthos Villas is located in Douliana and provides accommodation with... Ubytování Helianthos Villas se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta).

Douliana Villas

9,3

Douliana Villas

Ubytování (Vily) Douliana Villas. Douliana Villas is located in the famous Apokoronas peninsula. A mini market for the basic supplies is featured on-site. There are 20 villas to choose... Ubytování Douliana Villas se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ideal for family, small village close to beaches

Ideal for family, small village close to beaches

Ubytování (Venkovský dům) Ideal for family, small village close to beaches. Featuring pool views, Ideal for family, small village close to beaches provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.4 km from Almirida Beach. Ubytování Ideal for family, small village close to beaches se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ideal for 2 families, small village close to beaches

Ideal for 2 families, small village close to beaches

Ubytování (Venkovský dům) Ideal for 2 families, small village close to beaches. Featuring pool views, Ideal for 2 families, small village close to beaches provides accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování Ideal for 2 families, small village close to beaches se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ideal small family, traditional village close to beaches

Ideal small family, traditional village close to beaches

Ubytování (Venkovský dům) Ideal small family, traditional village close to beaches. Boasting pool views, Ideal small family, traditional village close to beaches features accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování Ideal small family, traditional village close to beaches se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Group Accomodation, Heliopetra Studios And Houses

Group Accomodation, Heliopetra Studios And Houses

Ubytování (Penzion) Group Accomodation, Heliopetra Studios And Houses. Located in Douliana, Group Accomodation, Heliopetra Studios And Houses provides accommodation with private balconies. The property is around 2. Ubytování Group Accomodation, Heliopetra Studios And Houses se nachází ve městě Douliana (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Douliana

Město Douliana se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Douliana.