Hledat

Ubytování

Ubytování město Dol pri Hrastniku

Ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dol pri Hrastniku

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dol pri Hrastniku

Ranch at Geta

9,4

Ranch at Geta

Ubytování (Venkovský dům) Ranch at Geta. Ranch at Geta se nachází v obci Razgorce v Savinjském regionu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Venkovský dům má sluneční terasu. Ubytování Ranch at Geta se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Savinjska).

Planinski dom na Kalu

8,8

Planinski dom na Kalu

Ubytování (Bed and breakfast) Planinski dom na Kalu. Planinski dom na Kalu is located in Dol pri Hrastniku and offers a bar and a terrace. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Planinski dom na Kalu se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje).

Planinski dom Gore

7,9

Planinski dom Gore

Ubytování (Privát) Planinski dom Gore. Planinski dom Gore se nachází v obci Dol pri Hrastniku, 49 km od Zreče. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Planinski dom Gore se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje).

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Ubytování (Prázdninový dům) Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami. Situated in Dol pri Hrastniku in the Zasavje region, Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami features a terrace. Ubytování Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami se nachází ve městě Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje).

Ubytování ve městě Dol pri Hrastniku

Město Dol pri Hrastniku se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Dol pri Hrastniku.