Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobruška

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobruška

Penzion Adler

9,3

Penzion Adler

Ubytování (Penzion) Penzion Adler. Penzion Adler se nachází v Dobrušce a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Adler se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Adler má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Adler momentálně evidujeme 114 recenzí.

Penzion Adriana

8,6

Penzion Adriana

Ubytování (Penzion) Penzion Adriana. Penzion Adriana se nachází v Dobrušce a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a pokoje se satelitní TV a koupelnou. Ubytování Penzion Adriana se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Adriana má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Adriana momentálně evidujeme 18 recenzí.

Slunný dvůr

8,1

Slunný dvůr

Ubytování (Hotel) Slunný dvůr. Slunný dvůr se nachází v Dobrušce, 5 km od zámku Opočno. Nabízí restauraci a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Slunný dvůr se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Slunný dvůr má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Slunný dvůr momentálně evidujeme 101 recenzí.

Penzion Spáleniště

Penzion Spáleniště

Ubytování (Aparthotel) Penzion Spáleniště. Penzion Spáleniště se nachází v Dobrušce, 28 km od polských Dušníků. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Spáleniště se nachází ve městě Dobruška (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování v soukromí Pod lipou

Ubytování v soukromí Pod lipou

Ubytování (Apartmán) Ubytování v soukromí Pod lipou. Ubytování v soukromí Pod lipou se nachází v Dobrušce a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Ubytování v soukromí Pod lipou se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Ubytování v soukromí Pod lipou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

hotel Dobruška

hotel Dobruška

Ubytování (Hotel) hotel Dobruška. Hotel Dobruška se nachází v Dobrušce a hosté zde mohou využívat zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování hotel Dobruška se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Hotel hotel Dobruška nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ferienhaus Dobruska 100S

Ferienhaus Dobruska 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dobruska 100S. Situated in Dobruška, Ferienhaus Dobruska 100S offers a private pool and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Dobruska 100S se nachází ve městě Dobruška (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Ferienhaus Dobruska 100S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.