Hledat

Ubytování

Ubytování město Deià

Ve městě Deià (Španělsko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Deià

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Deià

Belmond La Residencia

9,4

Belmond La Residencia

Ubytování (Hotel) Belmond La Residencia. Belmond La Residencia se nachází v půvabné vesničce Deià na Mallorce, která se stala oblíbeným centrem umělců. Hotel je situován v historické budově ze 16. Ubytování Belmond La Residencia se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Sa Pedrissa

9,3

Sa Pedrissa

Ubytování (Venkovský dům) Sa Pedrissa. This small romantic hotel is set in a renovated country house dating from the 17th-century, still retaining many characterful original features. Ubytování Sa Pedrissa se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Villa Miramar

9,3

Villa Miramar

Ubytování (Vila) Villa Miramar. Villa Miramar se nachází v městečku Deia a nabízí ubytování s vlastním bazénem a výhledem na moře a na hory. Ubytování Villa Miramar se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Hotel Des Puig

9,2

Hotel Des Puig

Ubytování (Hotel) Hotel Des Puig. Hotel Des Puig se nachází v Deià, na místě dlouho oblíbeném u umělců pro jeho klid. Hotel nabízí bazén, hezké výhledy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Des Puig se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoposa Costa D'or - Adults Only

9,1

Hoposa Costa D'or - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hoposa Costa D'or - Adults Only. Tento hotel se nachází v borovém lese nedaleko městečka Deia a nabízí výhled na Středozemní moře. Na místě se mohou ubytovat pouze dospělé osoby. Ubytování Hoposa Costa D'or - Adults Only se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Es Moli

9,1

Es Moli

Ubytování (Hotel) Es Moli. Set on a hilltop in north-west Majorca, Es Moli is set in a 17th-century mansion with panoramic views of the sea, Deià village and the Tramuntana... Ubytování Es Moli se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Holiday home S. Covetes

9

Holiday home S. Covetes

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home S. Covetes. Holiday home S. Covetes is situated in Deia. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Holiday home S. Covetes se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Dofí

9

Can Dofí

Ubytování (Prázdninový dům) Can Dofí. Can Dofí se nachází ve městě Deia a nabízí gril a terasu. Ubytování Can Dofí se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Miramar

8,4

Hostal Miramar

Ubytování (Penzion) Hostal Miramar. Tento obnovený dům z 19. století se nachází ve vesnici Deià a nabízí nádherný panoramatický výhled na Baleárské moře. Ubytování Hostal Miramar se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Hostal Villa Verde

8,3

Hostal Villa Verde

Ubytování (Penzion) Hostal Villa Verde. Hostal Villa Verde se nachází v klidné části města Deia, jen 5 minut pěšky od kostela San Juan Bautista a 5 minut jízdy od pláže Cala Deia. Ubytování Hostal Villa Verde se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca la Dolors

8,2

Ca la Dolors

Ubytování (Vila) Ca la Dolors. Set just 200 metres from Cala Deia Beach, Ca la Dolors offers accommodation in Deia with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování Ca la Dolors se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAN BOI

7

CAN BOI

Ubytování (Hostel) CAN BOI. Can Boi se nachází ve vesnici Deià, 4 km od pláže v zátoce Cala Deia. Ubytování CAN BOI se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive 6 Bedroom Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1004

Exclusive 6 Bedroom Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1004

Ubytování (Vila) Exclusive 6 Bedroom Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1004. Set in Deia, within less than 1 km of Cala Deia Beach, Exclusive 6 Bedroom Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1004 is an accommodation offering garden... Ubytování Exclusive 6 Bedroom Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1004 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 107 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deia Villa Sleeps 10 with Pool and Air Con

Deia Villa Sleeps 10 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Deia Villa Sleeps 10 with Pool and Air Con. Set in Deia, Deia Villa Sleeps 10 with Pool and Air Con features accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Deia Villa Sleeps 10 with Pool and Air Con se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Sea Views, Mallorca Villa 1006

The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Sea Views, Mallorca Villa 1006

Ubytování (Vila) The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Sea Views, Mallorca Villa 1006. Featuring garden views, The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Sea Views, Mallorca Villa 1006 is located in Deia, 1.1 km from Cala Deia Beach. Ubytování The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Sea Views, Mallorca Villa 1006 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 40 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CA'N LA

CA'N LA

Ubytování (Prázdninový dům) CA'N LA. CA'N LA se nachází 1,7 km od pláže Cala Deia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování CA'N LA se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nama

Casa Nama

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nama. Situated in Deia, Casa Nama features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Located 3. Ubytování Casa Nama se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deia Town House Sleeps 8 with Pool and Air Con

Deia Town House Sleeps 8 with Pool and Air Con

Ubytování (Prázdninový dům) Deia Town House Sleeps 8 with Pool and Air Con. Boasting pool views, Deia Town House Sleeps 8 with Pool and Air Con is located in Deia, 1.7 km from Cala Deia Beach. Ubytování Deia Town House Sleeps 8 with Pool and Air Con se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Stunning Views, Mallorca Villa 1039

The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Stunning Views, Mallorca Villa 1039

Ubytování (Vila) The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Stunning Views, Mallorca Villa 1039. Located in Deia, within 1.7 km of Cala Deia Beach, The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Stunning Views, Mallorca Villa 1039 is an accommodation offering... Ubytování The Ultimate 5 Star Luxury Villa with Stunning Views, Mallorca Villa 1039 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA CAROL

CASA CAROL

Ubytování (Vila) CASA CAROL. CASA CAROL se nachází v Deii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA CAROL se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Llucalcari

Llucalcari

Ubytování (Apartmán) Llucalcari. Llucalcari se nachází v Deii na Mallorce a nabízí terasu a výhled na moře. 4,2 km od pláže Cala Deia. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Llucalcari se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 31 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CA'N LLUM

CA'N LLUM

Ubytování (Prázdninový dům) CA'N LLUM. CA'N LLUM se nachází ve městě Deia, 1,7 km od pláže Cala Deia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování CA'N LLUM se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Galera Deià

La Galera Deià

Ubytování (Prázdninový dům) La Galera Deià. La Galera Deià se nachází asi 7 km od pláže Cala Deia a nabízí výhled na moře a sdílený lounge. Ubytování La Galera Deià se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Sarales Deia

Villa Can Sarales Deia

Ubytování (Vila) Villa Can Sarales Deia. Located in Deia, within 3.5 km of Cala Deia Beach, Villa Can Sarales Deia offers accommodation with air conditioning. Ubytování Villa Can Sarales Deia se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1017

Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1017

Ubytování (Vila) Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1017. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1017 is situated in... Ubytování Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1017 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 74 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CA'N SARALES

CA'N SARALES

Ubytování (Vila) CA'N SARALES. CA'N SARALES nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem, fitness centrem a terasou, asi 1,6 km od pláže Cala Deia. Ubytování CA'N SARALES se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 32 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deià semi-detached sunny country house, near GR221

Deià semi-detached sunny country house, near GR221

Ubytování (Prázdninový dům) Deià semi-detached sunny country house, near GR221. Deià dvojdomek Sunny country house, near GR221 se nachází ve městě Deia a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Deià semi-detached sunny country house, near GR221 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Luxury 6 Bedroom Villa with Exceptional Sea Views, Mallorca Villa 1019

Luxury 6 Bedroom Villa with Exceptional Sea Views, Mallorca Villa 1019

Ubytování (Vila) Luxury 6 Bedroom Villa with Exceptional Sea Views, Mallorca Villa 1019. Boasting garden views, Luxury 6 Bedroom Villa with Exceptional Sea Views, Mallorca Villa 1019 features accommodation with a balcony, around 1. Ubytování Luxury 6 Bedroom Villa with Exceptional Sea Views, Mallorca Villa 1019 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 92 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Private Holiday Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1014

Luxury Private Holiday Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1014

Ubytování (Vila) Luxury Private Holiday Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1014. Set in Deia, Luxury Private Holiday Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1014 provides accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Luxury Private Holiday Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1014 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CA'N QUINN

CA'N QUINN

Ubytování (Prázdninový dům) CA'N QUINN. CA'N se nachází 1 km od pláže Cala Deia. QUINN nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CA'N QUINN se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Picassa with sea view

Villa Picassa with sea view

Ubytování (Vila) Villa Picassa with sea view. Villa Picassa with sea view se nachází asi 300 metrů od pláže Cala Deia a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Villa Picassa with sea view se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 57 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Deia

Cala Deia

Ubytování (Apartmán) Cala Deia. Situated in Deia, just 200 metres from Cala Deia Beach, the apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Cala Deia se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

5 Star Private Villa minutes from the Beach, Mallorca Villa 1010

5 Star Private Villa minutes from the Beach, Mallorca Villa 1010

Ubytování (Vila) 5 Star Private Villa minutes from the Beach, Mallorca Villa 1010. Featuring garden views, 5 Star Private Villa minutes from the Beach, Mallorca Villa 1010 provides accommodation with a terrace and a balcony, around 1. Ubytování 5 Star Private Villa minutes from the Beach, Mallorca Villa 1010 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 31 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Font Fresca House

Font Fresca House

Ubytování (Prázdninový dům) Font Fresca House. Set in Deia, 3.6 km from Cala Deia Beach, Font Fresca House offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Font Fresca House se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca).

Deia Villa Sleeps 12 with Air Con and WiFi

Deia Villa Sleeps 12 with Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Deia Villa Sleeps 12 with Air Con and WiFi. Featuring sea views, Deia Villa Sleeps 12 with Air Con and WiFi features accommodation with barbecue facilities, around 3.5 km from Cala Deia Beach. Ubytování Deia Villa Sleeps 12 with Air Con and WiFi se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 118 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Imagine Your Family Renting This Luxury Villa, Mallorca Villa 1012

Imagine Your Family Renting This Luxury Villa, Mallorca Villa 1012

Ubytování (Vila) Imagine Your Family Renting This Luxury Villa, Mallorca Villa 1012. Boasting garden views, Imagine Your Family Renting This Luxury Villa, Mallorca Villa 1012 features accommodation with a terrace and a balcony, around 300... Ubytování Imagine Your Family Renting This Luxury Villa, Mallorca Villa 1012 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 41 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Perfect Luxury Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1002

The Perfect Luxury Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1002

Ubytování (Vila) The Perfect Luxury Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1002. Located in Deia in the Balearic Islands region, The Perfect Luxury Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1002 features a balcony and mountain views. Ubytování The Perfect Luxury Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1002 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 57 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1009

Stunning Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1009

Ubytování (Vila) Stunning Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1009. Located in Deia in the Balearic Islands region, Stunning Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1009 features a terrace and mountain views. Ubytování Stunning Villa with Private Pool, Mallorca Villa 1009 se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'HORT DE SA FONT

S'HORT DE SA FONT

Ubytování (Prázdninový dům) S'HORT DE SA FONT. S'HORT DE SA FONT se nachází v Deii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování S'HORT DE SA FONT se nachází ve městě Deià (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Deià

Město Deià se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Deià.