Hledat

Ubytování

Ubytování město Damnoni

Ve městě Damnoni (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Damnoni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Damnoni

Schoinaria Bay

9,2

Schoinaria Bay

Ubytování (Apartmán) Schoinaria Bay. SCHOINARIA BAY se nachází na Krétě, 10 km od vesnice Plakia a 43 km od Balíonu a 22 km od Rethymna. Ubytování Schoinaria Bay se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta).

Greek Blue Apartment

9,2

Greek Blue Apartment

Ubytování (Apartmán) Greek Blue Apartment. GREEK BLUE APARTMENT is set in Damnoni. This apartment features a garden. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Greek Blue Apartment se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hapimag Damnoni

9,1

Hapimag Damnoni

Ubytování (Aparthotel) Hapimag Damnoni. Offering an outdoor pool and sun terrace, Hapimag Damnoni is located in Damnoni in the Crete Region, 43 km from Bali. Ubytování Hapimag Damnoni se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta).

Artemis Studios

9

Artemis Studios

Ubytování (Apartmán) Artemis Studios. Artemis Studios nabízí ubytování v obci Plakiás, 43 km od obce Bali. Hosté zde mohou využívat zahradu, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Artemis Studios se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta).

Zefyros Rooms

8,8

Zefyros Rooms

Ubytování (Penzion) Zefyros Rooms. Just 300 metres from the beach of Damnoni, Zefyros is surrounded by a garden with sun terrace. Ubytování Zefyros Rooms se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Damnoni Paradise

8,6

Damnoni Paradise

Ubytování (Aparthotel) Damnoni Paradise. Damnoni Paradise se nachází uprostřed bujné vegetace a luk pouhých 300 metrů od písečné pláže Damnoni. Ubytování Damnoni Paradise se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palio Damnoni Seafront House

Palio Damnoni Seafront House

Ubytování (Prázdninový dům) Palio Damnoni Seafront House. Situated in Damnoni, a few steps from Damnoni Beach and 200 metres from Ammoudaki Beach, Palio Damnoni Seafront House features air-conditioned... Ubytování Palio Damnoni Seafront House se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta).

Velagio Villas Plakias

Velagio Villas Plakias

Ubytování (Vila) Velagio Villas Plakias. Situated in Damnoni in the Crete region, Velagio Villas Plakias features a balcony. This villa has a private pool and a garden. Ubytování Velagio Villas Plakias se nachází ve městě Damnoni (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Damnoni

Město Damnoni se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Damnoni.