Hledat

Ubytování

Ubytování město Csongrád

Ve městě Csongrád (Maďarsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Csongrád

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Csongrád

Apartments-Mini-Hotel

9,6

Apartments-Mini-Hotel

Ubytování (Apartmány) Apartments-Mini-Hotel. Offering views of the Tisza River, Apartments-Mini-Hotel is 800 metres from the centre of Csongrád and 200 metres from the river bank. Ubytování Apartments-Mini-Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öregtölgy Panzio

9,5

Öregtölgy Panzio

Ubytování (Penzion) Öregtölgy Panzio. Öregtölgy Panzio features a restaurant, shared lounge, a garden and water sports facilities in Csongrád. Ubytování Öregtölgy Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok

9,3

CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok

Ubytování (Apartmány) CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok. Offering garden views, CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok in Csongrád offers accommodation, a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování CSONGRÁDI VENDÉGVÁRÓ Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertus Panzió

9,3

Hubertus Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Hubertus Panzió. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Hubertus Panzió is set in Csongrád. Ubytování Hubertus Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erzsébet Hotel

9

Erzsébet Hotel

Ubytování (Hotel) Erzsébet Hotel. Erzsébet Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje ve městě Csongrád. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Erzsébet Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöldkert Panzió

8,7

Zöldkert Panzió

Ubytování (Penzion) Zöldkert Panzió. Located in the centre of Csongrád, with direct access to the thermal spa and the adventure park, Zöldkert Panzió offers a restaurant serving Hungarian... Ubytování Zöldkert Panzió se nachází ve městě Csongrád (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyula-tanya Vendégház

8,7

Gyula-tanya Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Gyula-tanya Vendégház. Gyula-tanya Vendégház is a detached holiday home with a garden, situated in Csongrád. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytování Gyula-tanya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszavirág Nyaraló

8,4

Tiszavirág Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Tiszavirág Nyaraló. Tiszavirág Nyaraló nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Csongrádu, 48 km od Szegedu a 20 km od Cserkeszőlő. K dispozici je terasa. Ubytování Tiszavirág Nyaraló se nachází ve městě Csongrád (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pejkó Lovas Panzió

8

Pejkó Lovas Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Pejkó Lovas Panzió. Set in Csongrád, Pejkó Lovas Panzió offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a shared lounge and a garden. Ubytování Pejkó Lovas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Judit Vendégház

Judit Vendégház

Ubytování (Penzion) Judit Vendégház. Facing the beachfront in Csongrád, Judit Vendégház features an outdoor pool and a garden. Ubytování Judit Vendégház se nachází ve městě Csongrád (Maďarsko - Csongrád).

Mézeskalács Vendégház

Mézeskalács Vendégház

Ubytování (Apartmán) Mézeskalács Vendégház. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mézeskalács Vendégház is situated in Csongrád. Ubytování Mézeskalács Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőke Tisza Vendégház

Szőke Tisza Vendégház

Ubytování (Apartmán) Szőke Tisza Vendégház. Situated in Csongrád, Szőke Tisza Vendégház features accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Szőke Tisza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán Panzió

Platán Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Platán Panzió. Set in Csongrád, Platán Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A à la carte breakfast is served each morning at the property. Ubytování Platán Panzió se nachází ve městě Csongrád (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Csongrád

Město Csongrád se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Csongrád.