Hledat

Ubytování

Ubytování město Costitx

Ve městě Costitx (Španělsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Costitx

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Costitx

Holiday Home Es Reco

9,8

Holiday Home Es Reco

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Es Reco. Set in Costitx in the Balearic Islands region, Holiday Home Es Reco is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday Home Es Reco se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Cal Tio

9,3

YourHouse Cal Tio

Ubytování (Farma) YourHouse Cal Tio. YourHouse Cal Tio se nachází v Costitxu na Mallorce a nabízí zahradu. 24 km od El Arenal. Ubytování YourHouse Cal Tio se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Gancho

9,3

Villa Son Gancho

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Son Gancho. Villa Son Gancho se nachází v Costitxu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Son Gancho se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Ses Illes

8,9

Agroturismo Ses Illes

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Ses Illes. Surrounded by 5000 m2 of gardens and fruit orchards, Agroturismo Ses Illes features 2 outdoor pools with sun terraces, and rooms and apartments set in its... Ubytování Agroturismo Ses Illes se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Finca S'Erissal de Costitx

8,6

Finca S'Erissal de Costitx

Ubytování (Prázdninový dům) Finca S'Erissal de Costitx. Boasting a garden, private pool and pool views, Finca S'Erissal de Costitx is set in Costitx. The air-conditioned accommodation is 34 km from Alcudia. Ubytování Finca S'Erissal de Costitx se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Casa Galileo

8,2

Casa Galileo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Galileo. Casa Galileo se nachází v Costitxu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a pokojovou službu. Místní restaurace servíruje jídla mezinárodní kuchyně. Ubytování Casa Galileo se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Rei -Costitx-

Can Rei -Costitx-

Ubytování (Chata) Can Rei -Costitx-. Can Rei -Costitx- se nachází v Costitxu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 24 km od El Arenal. Ubytování Can Rei -Costitx- se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Maria

Can Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Can Maria. Can Maria se nachází v Costitxu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 23 km od El Arenal. Ubytování Can Maria se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Arco

Apartamento Arco

Ubytování (Prázdninový dům) Apartamento Arco. Apartamento Arco se nachází v Costitxu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 24 km od El Arenal. Ubytování Apartamento Arco se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Brivo-Rentallorca

Finca Can Brivo-Rentallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Brivo-Rentallorca. Finca Can Brivo-Rentallorca se nachází v Costitxu na Mallorce a nabízí balkon a výhled na bazén. 25 km od El Arenal. Ubytování Finca Can Brivo-Rentallorca se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Redonda 1

Redonda 1

Ubytování (Prázdninový dům) Redonda 1. Redonda 1 se nachází v Costitxu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Redonda 1 se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Pina (Eco Groc)

Can Pina (Eco Groc)

Ubytování (Vila) Can Pina (Eco Groc). Situated in Costitx in the center of Majorca, Eco Groc is an apartment forming part of a charming rural estate. Ubytování Can Pina (Eco Groc) se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Can Mora

Holiday Home Can Mora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Can Mora. Located in Costitx in the Balearic Islands region, Holiday Home Can Mora has a garden. Ubytování Holiday Home Can Mora se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Casa Cascada - CIX134

Holiday Home Casa Cascada - CIX134

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Casa Cascada - CIX134. Boasting accommodation with a private pool, Ferienhaus Costitx 134S is situated in Costitx. Ubytování Holiday Home Casa Cascada - CIX134 se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

CAS POMER

CAS POMER

Ubytování (Chata) CAS POMER. Featuring a private pool, sun loungers and a terrace, Pomer is located in Costitx. Ubytování CAS POMER se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Villa SON SET

Villa SON SET

Ubytování (Vila) Villa SON SET. Villa SON SET se nachází v Costitxu a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a zahradu. Ubytování Villa SON SET se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Casa Pina

Casa Pina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pina. Casa Pina se nachází v Costitxu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 24 km od El Arenal. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Casa Pina se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Cas Pomer

Finca Cas Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Cas Pomer. Featuring a garden and a terrace, Finca Cas Pomer offers accommodation in Costitx with free WiFi and garden views. Ubytování Finca Cas Pomer se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Pina (Eco Redonda 1)

Can Pina (Eco Redonda 1)

Ubytování (Vila) Can Pina (Eco Redonda 1). Featuring a garden, Eco Redonda 1 is a modern and sustainable house in Costitx with access to a shared pool and a private terrace. It offers mountain... Ubytování Can Pina (Eco Redonda 1) se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Pina (Eco Pina)

Can Pina (Eco Pina)

Ubytování (Vila) Can Pina (Eco Pina). Boasting an outdoor shared pool and garden views, Eco Pina is set in Costitx. This villa provides accommodation with free WiFi. Ubytování Can Pina (Eco Pina) se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Pina - Adults Only (Eco Cascada)

Can Pina - Adults Only (Eco Cascada)

Ubytování (Vila) Can Pina - Adults Only (Eco Cascada). Situated in Costitx, this detached villa features a terrace and a garden with an outdoor pool. The property is 30. Ubytování Can Pina - Adults Only (Eco Cascada) se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Es Raco

Es Raco

Ubytování (Prázdninový dům) Es Raco. Es Raco se nachází v Costitxu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má výhled na město a je vzdálen 25 km od El Arenal. Ubytování Es Raco se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Hola rural

Holiday Home Hola rural

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hola rural. Holiday Home Hola rural se nachází v Costitxu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 24 km od El Arenal. Ubytování Holiday Home Hola rural se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Cal Tio I

YourHouse Cal Tio I

Ubytování (Farma) YourHouse Cal Tio I. Nachází se v Costitx na Mallorce, YourHouse Cal Tio Mám zahradu. 23 km od El Arenal. Ubytování YourHouse Cal Tio I se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Can Pina (Eco Arco)

Can Pina (Eco Arco)

Ubytování (Apartmán) Can Pina (Eco Arco). Set in Costitx in the Majorca region, Can Pina (Eco Arco) has a terrace and mountain views. The property features a shared pool and a garden. Ubytování Can Pina (Eco Arco) se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Coll de Sencelles, Sa Vileta pool and views

Villa Can Coll de Sencelles, Sa Vileta pool and views

Ubytování (Vila) Villa Can Coll de Sencelles, Sa Vileta pool and views. Located 27 km from Palma de Mallorca and 33 km from Alcudia, Mateu coll Morey offers accommodation in Costitx. Guests benefit from terrace. Ubytování Villa Can Coll de Sencelles, Sa Vileta pool and views se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Isabella

Villa Isabella

Ubytování (Vila) Villa Isabella. Villa Isabella is situated in Costitx and offers a garden and a terrace. The property is 30 km from Alcudia, and complimentary private parking is... Ubytování Villa Isabella se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Casa Cascada

Casa Cascada

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cascada. Casa Cascada se nachází v Costitxu a nabízí zahradu a gril. 24 km od El Arenal. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Cascada se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Pomer

Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Pomer. Prázdninový dům Pomer nabízí ubytování s výhledem do vlastní zahrady s venkovním bazénem. se nachází v Costitxu, 34 km od Alcudie. Ubytování Pomer se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Ses Murteres

Villa Ses Murteres

Ubytování (Vila) Villa Ses Murteres. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Ses Murteres is located in Costitx. Ubytování Villa Ses Murteres se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Casa Groc

Casa Groc

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Groc. Casa Groc se nachází v Costitxu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Groc se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Costitx Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Costitx Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Costitx Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Located in Costitx, Costitx Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi features a private pool. Ubytování Costitx Holiday Home Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Costitx (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Costitx

Město Costitx se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Costitx.