Hledat

Ubytování

Ubytování město Corvara

Ve městě Corvara (Itálie) máme celkem 75 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Corvara

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Corvara

Garni Raetia

9,8

Garni Raetia

Ubytování (Hotel) Garni Raetia. Garni Raetia se nachází v obci Corvara in Badia, 19 km od průsmyku Pordoi, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na... Ubytování Garni Raetia se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sotciastel Antico Maso

9,8

Sotciastel Antico Maso

Ubytování (Horské chaty) Sotciastel Antico Maso. Sotciastel Antico Maso se nachází 8 km od přírodního parku Puez Odle a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Sotciastel Antico Maso se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì La Tranquillitè

9,8

Garnì La Tranquillitè

Ubytování (Hotel) Garnì La Tranquillitè. Rodinný hotel Garni La Tranquillité se nachází na klidném místě přímo u lyžařských sjezdovek, 5 minut chůze od centra obce Corvara in Badia. Ubytování Garnì La Tranquillitè se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Mirasas

9,7

Residence Ciasa Mirasas

Ubytování (Aparthotel) Residence Ciasa Mirasas. Residence Ciasa Mirasas se nachází v centru obce Badia a nabízí nádherný výhled na hory, volně přístupnou saunu a tureckou lázeň i bezplatný skibus do... Ubytování Residence Ciasa Mirasas se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Anví

9,7

Agriturismo Anví

Ubytování (Apartmány) Agriturismo Anví. Agriturismo Anví se nachází v obci Badia v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a krytým... Ubytování Agriturismo Anví se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Miraval NaturHotel

9,6

Miraval NaturHotel

Ubytování (Hotel) Miraval NaturHotel. Miraval NaturHotel se nachází v obci Badia, 400 metrů od nejbližšího lyžařského vleku se spojením k lyžařskému okruhu Sella Ronda, a nabízí ubytování s... Ubytování Miraval NaturHotel se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Sotgherdena

9,6

Appartamenti Sotgherdena

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Sotgherdena. Appartamenti Sotgherdena leží ve vlastní zařízené zahradě a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Appartamenti Sotgherdena se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Ciasa Costa

9,6

Apartments Ciasa Costa

Ubytování (Apartmány) Apartments Ciasa Costa. Apartments Ciasa Costa has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Badia, 24 km from Pordoi Pass. Ubytování Apartments Ciasa Costa se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Col da Vënt

9,6

Appartamenti Col da Vënt

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Col da Vënt. Appartamenti Col da Vënt nabízí ubytování v alpském stylu s výhledem na hory a přímý přístup na sjezdovku Col Alt. Ubytování Appartamenti Col da Vënt se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti La Munt

9,6

Appartamenti La Munt

Ubytování (Apartmán) Appartamenti La Munt. Appartamenti La Munt se nachází v obci Badia přímo u sjezdovek La Crusc a svým hostům nabízí apartmány s možností vlastního stravování a balkonem s... Ubytování Appartamenti La Munt se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Editlodge "Dessura"

9,6

Editlodge "Dessura"

Ubytování (Apartmán) Editlodge "Dessura". Editlodge "Dessura" se nachází v Badii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 7 km od přírodního parku Puez Odle. Ubytování Editlodge "Dessura" se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Al Sole

9,6

Residence Villa Al Sole

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Al Sole. Rezidenci Villa Al Sole s nádherným výhledem na hory najdete u sjezdovek střediska Col Alto, 100 metrů od centra obce Corvara. Ubytování Residence Villa Al Sole se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Villa Olympia

9,6

Appartamenti Villa Olympia

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Villa Olympia. Villa Olympia se nachází v centru města Corvara in Badia a nabízí lyžárnu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Appartamenti Villa Olympia se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

vedla posta

9,6

vedla posta

Ubytování (Apartmán) vedla posta. vedla posta se nachází v Badii a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 27 km od průsmyku Pordoi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování vedla posta se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paracia App Pic Pec

9,5

Paracia App Pic Pec

Ubytování (Apartmán) Paracia App Pic Pec. Paracia App Pic Pec se nachází asi 26 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Paracia App Pic Pec se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Perla: The Leading Hotels of the World

9,5

Hotel La Perla: The Leading Hotels of the World

Ubytování (Hotel) Hotel La Perla: The Leading Hotels of the World. Rodinný hotel La Perla sídlí v domě z 18. století v horském středisku Corvara in Badia, blízko rezortu Dolomiti Superski. Ubytování Hotel La Perla: The Leading Hotels of the World se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mugun

9,5

Residence Mugun

Ubytování (Aparthotel) Residence Mugun. Rodinná rezidence Mugun se nachází v Dolomitech v údolí Val Badia, 500 metrů od centra města Corvara v Badii. Ubytování Residence Mugun se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Editlodge "Dessot"

9,5

Editlodge "Dessot"

Ubytování (Apartmán) Editlodge "Dessot". Editlodge "Dessot" se nachází v obci Badia, 28 km od průsmyku Sella a 34 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 27 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Editlodge "Dessot" se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Criss

9,5

Garni Criss

Ubytování (Aparthotel) Garni Criss. Garni Criss se nachází v Colfoscu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Garni Criss se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Resi B&B

9,5

Villa Resi B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Resi B&B. Villa Resi B&B se nachází 19 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Resi B&B se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Vedla

9,5

Residence Ciasa Vedla

Ubytování (Aparthotel) Residence Ciasa Vedla. Rezidence Ciasa Vedla se nachází v lyžařské oblasti Sponata a je z ní výhled na jezero Sompunt. Ubytování Residence Ciasa Vedla se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Angelika

9,5

Residence Angelika

Ubytování (Aparthotel) Residence Angelika. Residence Angelika nabízí apartmány v alpském stylu s balkonem v obci Corvara v lyžařském středisku Badia, 1 km od lanovky vedoucí na sjezdovky Boe a... Ubytování Residence Angelika se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Alpino Pralongià

9,5

Rifugio Alpino Pralongià

Ubytování (Chata) Rifugio Alpino Pralongià. Chata Rifugio Pralongia má zahradu a terasu a nabízí moderní ubytování v horském stylu na sjezdovkách Pranlongia. Ubytování Rifugio Alpino Pralongià se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Trieste

9,5

Residence Villa Trieste

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Trieste. Rezidence Villa Trieste se nachází v centru města Corvara in Badia, 2 minuty chůze od lanovky Col Alto. Ubytování Residence Villa Trieste se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aria D'Bosch

9,5

Aria D'Bosch

Ubytování (Apartmány) Aria D'Bosch. Aria D'Bosch jsou apartmány s balkonem a zahradou s grilem, které se nacházejí 400 metrů od lyžařského areálu Santa Croce a 5 minut chůze od centra města... Ubytování Aria D'Bosch se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch da Fusse

9,4

Lüch da Fusse

Ubytování (Apartmány) Lüch da Fusse. Lüch da Fusse se nachází v obci Badia v regionu Trentino Alto Adige, 8 km od přírodního parku Puez Odle. Ubytování Lüch da Fusse se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Christian

9,4

Hotel Christian

Ubytování (Hotel) Hotel Christian. Hotel Christian se nachází v obci Corvara in Badia, 20 km od průsmyku Sella, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Christian se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Chalet Maria

9,4

Apartments Chalet Maria

Ubytování (Aparthotel) Apartments Chalet Maria. Tyto světlé apartmány s možností vlastního stravování se nacházejí v obci San Leonardo, 5 minut chůze od lyžařského vleku Santa Croce, a nabízejí bezplatné... Ubytování Apartments Chalet Maria se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Flu Apartments

9,4

Chalet La Flu Apartments

Ubytování (Apartmány) Chalet La Flu Apartments. Chalet La Flu Apartments se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů v lyžařském středisku Corvara v Alto Badii, naproti sjezdovkám Col Alto. Ubytování Chalet La Flu Apartments se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antorè

9,4

Antorè

Ubytování (Apartmány) Antorè. Antorè se nachází 300 metrů od centra obce Badia a 1 km od sjezdovek Alta Badia, které jsou součástí lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Ubytování Antorè se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Wallis

9,4

Ciasa Wallis

Ubytování (Apartmány) Ciasa Wallis. Ciasa Wallis poskytuje ubytování s možností vlastního stravování a nachází se 100 metrů od centra města Badia, 3 minuty chůze od lyžařského vleku Santa... Ubytování Ciasa Wallis se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niciora

9,4

Niciora

Ubytování (Apartmány) Niciora. Niciora se nachází v obci Badia v regionu Trentino Alto Adige, 28 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a... Ubytování Niciora se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gardenazza

9,4

Hotel Gardenazza

Ubytování (Hotel) Hotel Gardenazza. Rodinný penzion Gardenazza je tradiční horský hotel, 700 metrů od centra města Badia. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a rustikální pokoje. Ubytování Hotel Gardenazza se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Karin

9,4

Garni Karin

Ubytování (Aparthotel) Garni Karin. Garni Karin je hotel v rodinných rukou situovaný v Corvaře in Badia, 7 minut chůze od centra. Ubytování Garni Karin se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Resi Apartments

9,4

Villa Resi Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Resi Apartments. Villa Resi Apartments se nachází v obci Corvara in Badia v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Villa Resi Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Flurida

9,3

Garni Flurida

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Flurida. Garni Flurida se nachází v obci Badia v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Garni Flurida se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch d'Andrac

9,3

Lüch d'Andrac

Ubytování (Apartmán) Lüch d'Andrac. Lüch d'Andrac se nachází ve středisku Badia a nabízí terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Bolzano je odsud 45 km. Ubytování Lüch d'Andrac se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pradat

9,3

Hotel Pradat

Ubytování (Hotel) Hotel Pradat. Rodinný hotel Hotel Pradat se nachází v srdci údolí Val Badia, ve městě Corvara, pouhých 600 metrů od lyžařských vleků Boè, které jsou výchozím bodem pro... Ubytování Hotel Pradat se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Table

9,3

Hotel Table

Ubytování (Hotel) Hotel Table. Hotel Tablè stojí v centru města Corvara in Badia, jen 400 metrů od lanovky Boè - Col Alto. Ubytování Hotel Table se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa de Munt Lifestyle Living

9,3

Ciasa de Munt Lifestyle Living

Ubytování (Hotel) Ciasa de Munt Lifestyle Living. Ciasa de Munt Lifestyle Living se nachází ve středisku Corvara in Badia, jen 350 metrů od lyžařského vleku Ovovia Boè. Ubytování Ciasa de Munt Lifestyle Living se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rosarela

9,3

Residence Rosarela

Ubytování (Aparthotel) Residence Rosarela. Residence Rosarela se nachází ve městě Badia, 3 km od centra obce a lyžařského vleku Santa Croce. Ubytování Residence Rosarela se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monti Pallidi B&B Apartments

9,3

Monti Pallidi B&B Apartments

Ubytování (Penzion) Monti Pallidi B&B Apartments. Garnì Monti Pallidi se nachází 150 metrů od lyžařských vleků Collalto ve středisku Corvara in Badia a má výhled na průsmyk Gardena. Ubytování Monti Pallidi B&B Apartments se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni La Vara

9,3

Garni La Vara

Ubytování (Bed and breakfast) Garni La Vara. Garni La Vara se nachází 19 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Garni La Vara se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Corvara

9,3

Chalet Corvara

Ubytování (Apartmány) Chalet Corvara. Chalet Corvara se nachází v obci Corvara in Badia, 19 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Corvara se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Verena

9,2

Ciasa Verena

Ubytování (Hotel) Ciasa Verena. Ciasa Verena offers accommodation in Corvara in Badia, 200 metres from Boè gondola lift, leading to the Sellaronda ski area. Ubytování Ciasa Verena se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain B&B - La Scalira

9,2

Mountain B&B - La Scalira

Ubytování (Hotel) Mountain B&B - La Scalira. Ubytování se nachází v obci Corvara in Badia, 19 km od průsmyku Sella a 20 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Mountain B&B - La Scalira se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Arkadia - "Adults Only"

9,2

Hotel Arkadia - "Adults Only"

Ubytování (Hotel) Hotel Arkadia - "Adults Only". Hotel Arkadia - "Adults Only" se nachází přímo na sjezdovce v obci Corvara in Badia a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory, bezplatné wellness... Ubytování Hotel Arkadia - "Adults Only" se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nei Y Suredl NeveSole

9,2

Nei Y Suredl NeveSole

Ubytování (Aparthotel) Nei Y Suredl NeveSole. Nei Y Suredl NeveSole se nachází 10 metrů od lyžařských vleků Arlara, které vás vyvezou ke sjezdovkám Alta Badia. Ubytování Nei Y Suredl NeveSole se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Planvart

9,2

Chalet Planvart

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Planvart. Chalet Planvart se nachází pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Santa Croce ve městě Badia. Ubytování Chalet Planvart se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Haus Tyrol

9,2

Garni Haus Tyrol

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Haus Tyrol. Garni Haus Tyrol se nachází v obci Corvara in Badia, 19 km od průsmyku Sella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garni Haus Tyrol se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel B&B Frohsinn

9,2

Hotel B&B Frohsinn

Ubytování (Hotel) Hotel B&B Frohsinn. Hotel B&B Frohsinn se nachází v obci Badia, 28 km od průsmyku Pordoi, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel B&B Frohsinn se nachází ve městě Corvara (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Corvara

Město Corvara se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 75 hotelů a ubytování ve městě Corvara.