Hledat

Ubytování

Ubytování město Coredo

Ve městě Coredo (Itálie) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Coredo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Coredo

Appartamento Rosa

10

Appartamento Rosa

UbytováníAppartamento Rosa. Appartamento Rosa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Coredu, 40 km od MUSE. 39 km od jezera Molveno. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Rosa se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Cristina

9,9

Agritur Cristina

Ubytování (Farma) Agritur Cristina. Agritur Cristina se nachází v Coredu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K zázemí patří zahrada a terasa. Ubytování Agritur Cristina se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Dolce Sogno

9,7

Affittacamere Dolce Sogno

Ubytování (Penzion) Affittacamere Dolce Sogno. Affittacamere Dolce Sogno je ekologická budova v Coredu se solárními panely a nabízí volný vstup do wellness centra s vířivkou a saunou. Ubytování Affittacamere Dolce Sogno se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

A Casa di Rita

9,7

A Casa di Rita

Ubytování (Apartmán) A Casa di Rita. Tento apartmán s balkonem se nachází v Coredu. Poskytuje výhled na Dolomity a leží 37 km od Merana. Ubytování A Casa di Rita se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Bella di Bosco

9,6

Agritur Bella di Bosco

Ubytování (Farma) Agritur Bella di Bosco. Agritur Bella di Bosco se nachází v obci Smarano a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na Dolomity Brenty. Na místě jsou jabloně, zahrada a gril. Ubytování Agritur Bella di Bosco se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Coryletum

9,6

Agritur Coryletum

Ubytování (Farma) Agritur Coryletum. Agritur Coryletum se nachází v Coredu, 40 km od jezera Molveno, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Coryletum se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pineta Natural Chalet

9,5

Pineta Natural Chalet

Ubytování (Horské chaty) Pineta Natural Chalet. Pineta Natural Chalet se nachází v Coredu a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, celoroční venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Pineta Natural Chalet se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Rizzi di Inama Ugo

9,5

Agritur Rizzi di Inama Ugo

Ubytování (Farma) Agritur Rizzi di Inama Ugo. Agritur Rizzi di Inama Ugo se nachází v Coredu, 39 km od jezera Molveno, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Rizzi di Inama Ugo se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Capannina

9,5

La Capannina

UbytováníLa Capannina. La Capannina se nachází pouhých 200 metrů od centra Sfruzu a nabízí nádherný výhled na Brentské Dolomity. Ubytování La Capannina se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Le Maddalene

9,4

Garni Le Maddalene

Ubytování (Hotel) Garni Le Maddalene. Garni Le Maddalene se nachází v Sfruzu v budově z roku 2018 a nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také terasa a bar. Ubytování Garni Le Maddalene se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pineta Nature Resort - Wellness & SPA

9,3

Pineta Nature Resort - Wellness & SPA

Ubytování (Hotel) Pineta Nature Resort - Wellness & SPA. Pineta Nature Resort - Wellness & SPA s krytým bazénem a wellness centrem představuje ideální místo pro relaxaci. Ubytování Pineta Nature Resort - Wellness & SPA se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Iris in centro a Coredo di 55 mq

9,3

Appartamento Iris in centro a Coredo di 55 mq

UbytováníAppartamento Iris in centro a Coredo di 55 mq. Appartamento Iris in centro a Coredo di 55 mq se nachází v Coredu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Iris in centro a Coredo di 55 mq se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Fontana

9,2

Casa Vacanze Fontana

UbytováníCasa Vacanze Fontana. Casa Vacanze Fontana se nachází v Coredu, 42 km od jezera Molveno, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Fontana se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa Altrui - Loft incantevole, open space

9,2

La Casa Altrui - Loft incantevole, open space

Ubytování (Apartmány) La Casa Altrui - Loft incantevole, open space. La Casa Altrui - Loft incantevole, open space nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 40 km od MUSE. 39 km od jezera Molveno. Ubytování La Casa Altrui - Loft incantevole, open space se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Rosina, per 4/6 persone. In centro

9

Appartamento Rosina, per 4/6 persone. In centro

Ubytování (Apartmán) Appartamento Rosina, per 4/6 persone. In centro. Appartamento Rosina, pro 4/6 osob. In centro se nachází v Coredu. Do Bolzana je to 26 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani koupelna. Ubytování Appartamento Rosina, per 4/6 persone. In centro se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Pancheri

9

Locazione Turistica Pancheri

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Pancheri. Locazione Turistica Pancheri se nachází v Coredu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 39 km od Trenta. Ubytování Locazione Turistica Pancheri se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Casa Fabri

8,8

Agritur Casa Fabri

Ubytování (Farma) Agritur Casa Fabri. Agritur Casa Fabri se nachází v Coredu a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Agritur Casa Fabri se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Pinter, Coredo Ospitar

8,7

Casa del Pinter, Coredo Ospitar

UbytováníCasa del Pinter, Coredo Ospitar. Casa del Pinter, Coredo Ospitar se nachází v Coredu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 39 km od jezera Molveno. Ubytování Casa del Pinter, Coredo Ospitar se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sport

8,4

Hotel Sport

UbytováníHotel Sport. Hotel Sport se nachází v centru města Coredo a nabízí pokoje v horském stylu s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí tradiční restauraci, bar a lyžárnu. Ubytování Hotel Sport se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Widmann

8,4

Appartamento Widmann

Ubytování (Apartmán) Appartamento Widmann. Appartamento Widmann se nachází asi 38 km od jezera Molveno a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Widmann se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Vento Alpino

8,2

Agritur Vento Alpino

UbytováníAgritur Vento Alpino. Agritur Vento Alpino je fungující farma, která se nachází 2 km od Coreda a 10 minut jízdy od jezera Santa Giustina. Jezero Tavon je vzdálené 1 km. Ubytování Agritur Vento Alpino se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antica Torre

8,2

Hotel Antica Torre

UbytováníHotel Antica Torre. 5 minut chůze od centra SmaranoTříhvězdičkový Hotel Antica Torre nabízí terasu s výhledem na hory. Ubytování Hotel Antica Torre se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

LA CASA ALTRUI- CAMERA MATRIMONIALE CON POGGIOLO E BAGNO PRIVATO VISTA DOLOMITI

7,8

LA CASA ALTRUI- CAMERA MATRIMONIALE CON POGGIOLO E BAGNO PRIVATO VISTA DOLOMITI

Ubytování (Penzion) LA CASA ALTRUI- CAMERA MATRIMONIALE CON POGGIOLO E BAGNO PRIVATO VISTA DOLOMITI. Ubytování se nachází ve městě Coredo, 39 km od jezera Molveno a 40 km od MUSE. Ubytování LA CASA ALTRUI- CAMERA MATRIMONIALE CON POGGIOLO E BAGNO PRIVATO VISTA DOLOMITI se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza due Laghi - Appartamento primo piano

7,3

Residenza due Laghi - Appartamento primo piano

UbytováníResidenza due Laghi - Appartamento primo piano. Residenza due Laghi - Appartamento primo piano se nachází ve městě Coredo, 39 km od jezera Molveno a 40 km od MUSE. Ubytování Residenza due Laghi - Appartamento primo piano se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

"Casa Elda" 110 mq primo Piano a Coredo TN

"Casa Elda" 110 mq primo Piano a Coredo TN

Ubytování (Apartmán) "Casa Elda" 110 mq primo Piano a Coredo TN. Casa Elda se nachází v Coredu v regionu Trentino Alto Adige. 110 mq primo Piano Coredo TN má balkon a výhled do zahrady. Ubytování "Casa Elda" 110 mq primo Piano a Coredo TN se nachází ve městě Coredo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Coredo

Město Coredo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Coredo.