Hledat

Ubytování

Ubytování město Charco del Pino

Ve městě Charco del Pino (Španělsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Charco del Pino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Charco del Pino

ARMONIA RURAL Tenerife Sur

9,8

ARMONIA RURAL Tenerife Sur

Ubytování (Apartmány) ARMONIA RURAL Tenerife Sur. Located in Charco del Pino, 25 km from Adeje, ARMONIA RURAL Tenerife Sur provides a garden and free WiFi. Ubytování ARMONIA RURAL Tenerife Sur se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Karat hacienda miranda

9,6

Karat hacienda miranda

Ubytování (Vila) Karat hacienda miranda. Karat hacienda miranda se nachází v Charco del Pino a nabízí fitness centrum, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Karat hacienda miranda se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Casa Giuliana

9

Casa Giuliana

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Giuliana. Dům Giuliana se nachází 5,3 km od obce Granadilla de Abona, 20 minut jízdy autem od pláže El Médano a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Casa Giuliana se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Karat Hacienda Miranda

Karat Hacienda Miranda

Ubytování (Vila) Karat Hacienda Miranda. Karat Hacienda Miranda se nachází v Charco del Pino a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 14 km od Los Cristianos. Ubytování Karat Hacienda Miranda se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Villa Margarita

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Situated in Charco del Pino, Villa Margarita features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Canarian Rural Spanish House

Canarian Rural Spanish House

Ubytování (Apartmán) Canarian Rural Spanish House. Canarian Rural Spanish House se nachází v Charco del Pino na Tenerife a nabízí zahradu. 11 km od El Médano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Canarian Rural Spanish House se nachází ve městě Charco del Pino (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Charco del Pino

Město Charco del Pino se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Charco del Pino.