Hledat

Ubytování

Ubytování město Cermes

Ve městě Cermes (Itálie) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cermes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cermes

Apartment Am Hang

10

Apartment Am Hang

Ubytování (Apartmány) Apartment Am Hang. Apartment Am Hang se nachází v obci Cermes a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Am Hang se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Das Eckige

9,7

Apartment Das Eckige

Ubytování (Apartmán) Apartment Das Eckige. Apartment Das Eckige se nachází v obci Cermes, 2,9 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 4,8 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí zahradu a výhled na... Ubytování Apartment Das Eckige se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Peilerhof

9,7

Appartements Peilerhof

Ubytování (Aparthotel) Appartements Peilerhof. Appartements Peilerhof s výhledem na údolí Etschtal a okolní hory se nachází kousek od města Cermes. Ubytování Appartements Peilerhof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schwaningerhof

9,6

Schwaningerhof

Ubytování (Apartmán) Schwaningerhof. Schwaningerhof se nachází v obci Cermes. Ubytování je vzdálené 49 km od obce Campitello di Fassa a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Schwaningerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Matthäus

9,5

Apartment Matthäus

Ubytování (Apartmán) Apartment Matthäus. Apartment Matthäus se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Matthäus se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Das Runde

9,5

Apartment Das Runde

Ubytování (Apartmán) Apartment Das Runde. Apartment Das Runde se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Das Runde se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Calma

9,3

Apparthotel Calma

Ubytování (Hotel) Apparthotel Calma. Apparthotel Calma nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na údolí Adige, velkou relaxační zahradu s lehátky a zařízenou sluneční terasu. Ubytování Apparthotel Calma se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Vitus

9,2

Apartment Vitus

Ubytování (Apartmán) Apartment Vitus. Apartment Vitus se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vitus se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Georgenhof

8,7

Pension Georgenhof

Ubytování (Penzion) Pension Georgenhof. Pension Georgenhof se nachází v obci Cermes, 3 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Pension Georgenhof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel FleurAlp

8,7

Hotel FleurAlp

Ubytování (Hotel) Hotel FleurAlp. Hotel Fleuralp se nachází 700 metrů od centra města Cermes a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory. Nabízí volný vstup do venkovní vířivky a sauny. Ubytování Hotel FleurAlp se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

MONDI Hotel Tscherms

8,6

MONDI Hotel Tscherms

Ubytování (Hotel) MONDI Hotel Tscherms. MONDI Hotel Tscherms se nachází v obci Cermes, 3,5 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený... Ubytování MONDI Hotel Tscherms se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Löwenwirt

8,5

Hotel Löwenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Löwenwirt. Offering allergy-free rooms with free wired internet access, Hotel Löwenwirt is located in the small village of Cermes, in the heart of South Tyrol and 3. Ubytování Hotel Löwenwirt se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Angergut

7,6

Pension Angergut

Ubytování (Aparthotel) Pension Angergut. Pension Angergut nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Angergut se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cermes

Město Cermes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Cermes.