Hledat

Ubytování

Ubytování město Cermes

Ve městě Cermes (Itálie) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cermes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cermes

Das Grafenstein Familienresidence

10

Das Grafenstein Familienresidence

UbytováníDas Grafenstein Familienresidence. Das Grafenstein Familienresidence se nachází jen 1 km od centra obce Cermes a nabízí výhled do údolí Etschtal. Ubytování Das Grafenstein Familienresidence se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Bachgütl

10

Weingut Bachgütl

UbytováníWeingut Bachgütl. Weingut Bachgütl se nachází v Cermes a nabízí balkon s výhledem do zahrady a na město, sezónní venkovní bazén, saunu a wellness centrum. Ubytování Weingut Bachgütl se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Am Hang

10

Apartment Am Hang

UbytováníApartment Am Hang. Apartment Am Hang se nachází v Cermes, 6,4 km od hlavního vlakového nádraží a 6,6 km od divadla Merano. Nabízí terasu a pokojovou službu. Ubytování Apartment Am Hang se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Am Hang

10

Apartment Am Hang

Ubytování (Apartmány) Apartment Am Hang. Apartment Am Hang se nachází v obci Cermes a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Am Hang se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Das Eckige

9,7

Apartment Das Eckige

Ubytování (Apartmán) Apartment Das Eckige. Apartment Das Eckige se nachází v obci Cermes, 2,9 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 4,8 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí zahradu a výhled na... Ubytování Apartment Das Eckige se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Törggelehof

9,7

Ferienhaus Törggelehof

UbytováníFerienhaus Törggelehof. Ferienhaus Törggelehof se nachází v Cermes a nabízí terasu s výhledem na město a hory, sezónní venkovní bazén, saunu a vířivku. Ubytování Ferienhaus Törggelehof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Peilerhof

9,7

Appartements Peilerhof

Ubytování (Aparthotel) Appartements Peilerhof. Appartements Peilerhof s výhledem na údolí Etschtal a okolní hory se nachází kousek od města Cermes. Ubytování Appartements Peilerhof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schwaningerhof

9,6

Schwaningerhof

Ubytování (Apartmán) Schwaningerhof. Schwaningerhof se nachází v obci Cermes. Ubytování je vzdálené 49 km od obce Campitello di Fassa a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Schwaningerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Matthäus

9,5

Apartment Matthäus

Ubytování (Apartmán) Apartment Matthäus. Apartment Matthäus se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Matthäus se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Das Runde

9,5

Apartment Das Runde

Ubytování (Apartmán) Apartment Das Runde. Apartment Das Runde se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Das Runde se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Törggelehof

9,5

Hotel Törggelehof

UbytováníHotel Törggelehof. Hotel Törggelehof se nachází v Cermes, 4,3 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Hotel Törggelehof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Calma

9,3

Apparthotel Calma

Ubytování (Hotel) Apparthotel Calma. Apparthotel Calma nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na údolí Adige, velkou relaxační zahradu s lehátky a zařízenou sluneční terasu. Ubytování Apparthotel Calma se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Appartement Valtnaungut

9,2

Hotel & Appartement Valtnaungut

UbytováníHotel & Appartement Valtnaungut. Hotel & Appartement Valtnaungut se nachází v obci Cermes a nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a výhled na Dolomity. Ubytování Hotel & Appartement Valtnaungut se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Vitus

9,2

Apartment Vitus

Ubytování (Apartmán) Apartment Vitus. Apartment Vitus se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vitus se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weihergut

9

Weihergut

UbytováníWeihergut. Weihergut se nachází pouhých 300 metrů od centra obce Cermes a nabízí moderní apartmány a tradiční pokoje s balkonem. Ubytování Weihergut se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Golser

9

Pension Golser

UbytováníPension Golser. Pension Golser se nachází v obci Cermes, 4,1 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené... Ubytování Pension Golser se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biedermannhof

8,9

Biedermannhof

UbytováníBiedermannhof. Biedermannhof je rodinný penzion obklopený vinicemi a jabloněmi. Nachází se 4 km od lyžařského areálu Merano 2000 a 10 minut chůze od centra města Cermes. Ubytování Biedermannhof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Georgenhof

8,7

Pension Georgenhof

Ubytování (Penzion) Pension Georgenhof. Pension Georgenhof se nachází v obci Cermes, 3 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Pension Georgenhof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel FleurAlp

8,7

Hotel FleurAlp

Ubytování (Hotel) Hotel FleurAlp. Hotel Fleuralp se nachází 700 metrů od centra města Cermes a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory. Nabízí volný vstup do venkovní vířivky a sauny. Ubytování Hotel FleurAlp se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel und Residence Johanneshof

8,6

Hotel und Residence Johanneshof

UbytováníHotel und Residence Johanneshof. Hotel und Residence Johanneshof se nachází v obci Cermes v regionu Trentino Alto Adige, 4 km od Merana. Nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Hotel und Residence Johanneshof se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

MONDI Hotel Tscherms

8,6

MONDI Hotel Tscherms

Ubytování (Hotel) MONDI Hotel Tscherms. MONDI Hotel Tscherms se nachází v obci Cermes, 3,5 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený... Ubytování MONDI Hotel Tscherms se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Löwenwirt

8,5

Hotel Löwenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Löwenwirt. Offering allergy-free rooms with free wired internet access, Hotel Löwenwirt is located in the small village of Cermes, in the heart of South Tyrol and 3. Ubytování Hotel Löwenwirt se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Angergut

7,6

Pension Angergut

Ubytování (Aparthotel) Pension Angergut. Pension Angergut nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Angergut se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eggbauer Panorama Apartments

Eggbauer Panorama Apartments

UbytováníEggbauer Panorama Apartments. Eggbauer Panorama Apartments features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Cermes, 3.6 km from Train station Maia Bassa. Ubytování Eggbauer Panorama Apartments se nachází ve městě Cermes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cermes

Město Cermes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Cermes.