Hledat

Ubytování

Ubytování město Cerkno

Ve městě Cerkno (Slovinsko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cerkno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cerkno

Apartma Perunika

10

Apartma Perunika

Ubytování (Apartmán) Apartma Perunika. Apartma Perunika is located in Cerkno and offers a garden. The property features garden views and is 43 km from Kranjska Gora. Ubytování Apartma Perunika se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Opalika

9,9

Apartma Opalika

Ubytování (Apartmán) Apartma Opalika. Boasting accommodation with a patio, Apartma Opalika is set in Cerkno. Ubytování Apartma Opalika se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Apartma na Ravnicah

9,9

Apartma na Ravnicah

Ubytování (Apartmán) Apartma na Ravnicah. Apartma na Ravnicah se nachází v obci Cerkno, 9 km od lyžařského vleku Brdo A. Ubytování Apartma na Ravnicah se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Laznica

9,8

Apartments Laznica

Ubytování (Apartmány) Apartments Laznica. Apartma Laznica se nachází v Cerknu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartments Laznica se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Čumar

9,7

Apartments Čumar

Ubytování (Apartmány) Apartments Čumar. Tyto apartmány stojí na samotě v horách, na klidném místě ve vesnici Davča, 1,5 km od lyžařského střediska Cerkno. Ubytování Apartments Čumar se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Holiday Home Čumar

9,7

Holiday Home Čumar

Ubytování (Chata) Holiday Home Čumar. Holiday Home Čumar je prázdninový dům, který se nachází 12 km od obce Cerkno a 50 km od Lublaně. Hosté mohou na místě využívat terasu a gril. Ubytování Holiday Home Čumar se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Apartment Ozebek

9,6

Apartment Ozebek

Ubytování (Apartmány) Apartment Ozebek. Apartmán Ozebek se nachází v obci Cerkno, 4,3 km od lyžařského střediska Počivalo a 6 km od lyžařského vleku Brdo A. Ubytování Apartment Ozebek se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm Pri Flandru

9,6

Farm Pri Flandru

Ubytování (Farma) Farm Pri Flandru. Farma Pri Flandru se nachází v obci Zakojca, pouhých 10 km od města Cerkno, a nabízí restauraci, sluneční terasu, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Farm Pri Flandru se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Kmetija Na Čendavš

9,6

Kmetija Na Čendavš

Ubytování (Apartmány) Kmetija Na Čendavš. Kmetija Na Čendavš se nachází ve vesnici Novaki, 2,5 km od lyžařského střediska Cerkno, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s... Ubytování Kmetija Na Čendavš se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Florjancic

9,5

Apartment Florjancic

Ubytování (Apartmán) Apartment Florjancic. Apartment Florjancic offers accommodation in Cerkno, 13 km from ski centre Cerkno and 60 km from Ljubljana. The unit is 75 km from Bled. Ubytování Apartment Florjancic se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bar Lovec

9,5

Apartments Bar Lovec

Ubytování (Apartmány) Apartments Bar Lovec. Bar Lovec se nachází v obci Gorenji Novaki, přibližně 1,5 km od lyžařského střediska Cerkno, 8 km od města Cerkno a 50 km od hlavního města Lublaň, a... Ubytování Apartments Bar Lovec se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Apartmaji Srnca

9,5

Apartmaji Srnca

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Srnca. Apartmaji Srnca se nachází na klidném místě 14 km od Cerkna a 50 km od Ljubljany. Na místě také najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmaji Srnca se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Apartments Pri Marjetki

9,4

Apartments Pri Marjetki

Ubytování (Apartmány) Apartments Pri Marjetki. Apartmány Pri Marjetki jsou situované v typickém horském domě na samotě, 1,5 km nebo 5 minut jízdy od lyžařského střediska Cerkno. Ubytování Apartments Pri Marjetki se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gatej

9,3

Apartments Gatej

Ubytování (Apartmány) Apartments Gatej. Apartments Gatej se nachází v Cerknu, 600 metrů od skiareálu Počivalo a 3,3 km od vleku Brdo A. Nabízí bezplatné půjčení kol, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Gatej se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Okrepčevalnica Kurn'k

9,2

Okrepčevalnica Kurn'k

Ubytování (Bed and breakfast) Okrepčevalnica Kurn'k. Okrepčevalnica Kurn'k se nachází v obci Cerkno, 45 km od Lublaně, a nabízí dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Okrepčevalnica Kurn'k se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Zelinc

9,1

Tourist Farm Zelinc

Ubytování (Farma) Tourist Farm Zelinc. Tourist Farm Zelinc is located in the village Straža and surrounded by hills. Ubytování Tourist Farm Zelinc se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Apartments Shock

9,1

Apartments Shock

Ubytování (Apartmány) Apartments Shock. Apartments Shock offers accommodation in the centre of Cerkno. Ljubljana is 70 km from the property. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Apartments Shock se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Zlata Lisička

9

Apartmaji Zlata Lisička

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Zlata Lisička. Apartmaji Zlata Lisička se nachází v obci Cerkno, 800 metrů od lyžařského vleku Brda A. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, úschovnu lyží, vířivku a saunu. Ubytování Apartmaji Zlata Lisička se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Špik

8,9

Apartments Špik

Ubytování (Apartmány) Apartments Špik. Apartmány Špik se nachází v Cerknu, 1,2 km od lyžařského areálu Brdo A a 2 km od areálu Počivalo. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartments Špik se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpska perla Apartments

8,3

Alpska perla Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpska perla Apartments. Alpska Perla Apartments nabízí ubytování v Cerknu. Do Lublaně je to 55 km. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpska perla Apartments se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Prenočišča Cerkno

7,4

Prenočišča Cerkno

Ubytování (Hostel) Prenočišča Cerkno. Prenočišča Cerkno se nachází v Cerkně.. Nabízí 1hvězdičkové ubytování, bezplatné půjčení jízdních kol, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Prenočišča Cerkno se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko).

Hotel Cerkno

6,9

Hotel Cerkno

Ubytování (Hotel) Hotel Cerkno. Hotel Cerkno se nachází v centru města Cerkno a nabízí termální lázně s vyhřívaným krytým bazénem, saunami a solnou místností, posilovnu a hřiště pro... Ubytování Hotel Cerkno se nachází ve městě Cerkno (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cerkno

Město Cerkno se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Cerkno.