Hledat

Ubytování

Ubytování město Cavedago

Ve městě Cavedago (Itálie) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cavedago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cavedago

LE 4 STAGIONI

9,6

LE 4 STAGIONI

Ubytování (Penzion) LE 4 STAGIONI. LE 4 STAGIONI se nachází v Cavedagu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, terasu a kyvadlovou dopravu zdarma. Ubytování LE 4 STAGIONI se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Sassdei

9,5

Casa Sassdei

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sassdei. Casa Sassdei se nachází v Cavedago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Sassdei se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Il Cerbiatto

9,4

Appartamenti Il Cerbiatto

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Il Cerbiatto. Appartamenti Il Cerbiatto se nachází v Cavedago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartamenti Il Cerbiatto se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casetta in Montagna

9,3

La Casetta in Montagna

Ubytování (Apartmány) La Casetta in Montagna. La Casetta in Montagna se nachází v Cavedago, 32 km od MUSE a 31 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování La Casetta in Montagna se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento centro Cavedago-Paganella

9,3

Appartamento centro Cavedago-Paganella

Ubytování (Apartmány) Appartamento centro Cavedago-Paganella. Appartamento centro Cavedago-Paganella se nachází v Cavedago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento centro Cavedago-Paganella se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B The Secret Place

9,1

B&B The Secret Place

Ubytování (Penzion) B&B The Secret Place. Ubytování se nachází 13 km od jezera Molveno a 32 km od MUSE. B&B The Secret Place se nachází v Cavedago. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a gril. Ubytování B&B The Secret Place se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Dalsass

8,8

Casa Dalsass

Ubytování (Apartmány) Casa Dalsass. Casa Dalsass se nachází v Cavedago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Dalsass se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bellavista B&B

8,7

Bellavista B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Bellavista B&B. Bellavista B&B se nachází 2 km od centra města Cavedago. Nabízí ubytování s výhledem na hory, tradiční restauraci s barem a lyžárnu. Ubytování Bellavista B&B se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Viola

8,3

Appartamenti Viola

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Viola. Appartamenti Viola se nachází v Cavedago a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Appartamenti Viola se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel alle Rose

8,1

Hotel alle Rose

Ubytování (Hotel) Hotel alle Rose. Hotel Alle Rose se nachází v horském městečku Cavedago, přímo u národního parku Adamello Brenta a 9 km od jezera Molveno, a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s... Ubytování Hotel alle Rose se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Graziella

7,5

Residenza Graziella

Ubytování (Apartmán) Residenza Graziella. Residenza Graziella se nachází v Cavedago, 33 km od MUSE a 32 km od Piazza Duomo. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Residenza Graziella se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Olisamir

6,9

Hotel Olisamir

Ubytování (Hotel) Hotel Olisamir. Hotel Olisamir se nachází v Cavedago, 13 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Olisamir se nachází ve městě Cavedago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cavedago

Město Cavedago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Cavedago.