Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelrotto

Ve městě Castelrotto (Itálie) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelrotto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelrotto

Residence Skutial App Santner

10

Residence Skutial App Santner

Ubytování (Apartmány) Residence Skutial App Santner. Residence Skutial App Santner se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong a 26 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Residence Skutial App Santner se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ladinser Hof Sternenhimmel

10

Ladinser Hof Sternenhimmel

Ubytování (Apartmány) Ladinser Hof Sternenhimmel. Ladinser Hof Sternenhimmel se nachází 23 km od Saslong a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na město. Ubytování Ladinser Hof Sternenhimmel se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Thurn Apartment B

10

Haus Thurn Apartment B

Ubytování (Apartmán) Haus Thurn Apartment B. Haus Thurn Apartment B se nachází asi 25 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Thurn Apartment B se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Skutial App Schlern

10

Residence Skutial App Schlern

Ubytování (Apartmány) Residence Skutial App Schlern. Residence Skutial App Schlern se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong a 26 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Residence Skutial App Schlern se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parlunkhof

10

Parlunkhof

Ubytování (Farma) Parlunkhof. Parlunkhof nabízí ubytování s výhledem na hory v Castelrottu, 26 km od vlakového nádraží Bressanone a 26 km od Saslong. Ubytování Parlunkhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ritschhof

10

Ritschhof

Ubytování (Apartmán) Ritschhof. Ritschhof se nachází asi 25 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Ritschhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ladinser Hof Western Suite

10

Ladinser Hof Western Suite

Ubytování (Apartmány) Ladinser Hof Western Suite. Ladinser Hof Western Suite se nachází přibližně 23 km od Saslong a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Ladinser Hof Western Suite se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Baumwirt

9,9

Hotel Baumwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Baumwirt. Hotel Baumwirt se nachází v Castelrottu, 21 km od Saslong, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, venkovní bazén a bar. Ubytování Hotel Baumwirt se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aura Chalets - Nr 2

9,9

Aura Chalets - Nr 2

Ubytování (Chata) Aura Chalets - Nr 2. Aura Chalets - Nr 2 se nachází v Castelrottu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aura Chalets - Nr 2 se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Helga

9,9

Apartments Helga

Ubytování (Apartmán) Apartments Helga. Apartments Helga se nachází v Castelrottu, 25 km od Saslong a vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Apartments Helga se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lohengrin Ferienwohnung 1

9,9

Haus Lohengrin Ferienwohnung 1

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 1. Haus Lohengrin Ferienwohnung 1 se nachází asi 27 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 1 se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aura Chalets - Nr 3

9,8

Aura Chalets - Nr 3

Ubytování (Chata) Aura Chalets - Nr 3. Aura Chalets nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nr 3 se nachází v Castelrottu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aura Chalets - Nr 3 se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lamondis

9,8

Lamondis

Ubytování (Apartmány) Lamondis. Lamondis se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lamondis se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aura Chalets - Nr 1

9,7

Aura Chalets - Nr 1

Ubytování (Chata) Aura Chalets - Nr 1. Aura Chalets - Nr 1 se nachází v Castelrottu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aura Chalets - Nr 1 se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Singerhof

9,7

Singerhof

Ubytování (Farma) Singerhof. Farma Singerhof nabízí zahradu s bezplatným grilem a apartmány s terasou nebo balkonem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování. Ubytování Singerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Pötzes

9,7

Haus Pötzes

Ubytování (Apartmány) Haus Pötzes. Haus Pötzes je dům situovaný v Castelrottu. Nabízí ubytování v apartmánech, zahradu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus Pötzes se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Plattnerhof

9,7

Appartements Plattnerhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Plattnerhof. Appartements Plattnerhof se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Plattnerhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Elisir

9,7

Apartments Elisir

Ubytování (Apartmán) Apartments Elisir. Apartments Elisir se nachází 800 metrů od centra Castelrotta a 20 minut jízdy od sjezdovek Alpe di Siusi. Ubytování Apartments Elisir se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilpoldhof

9,7

Hilpoldhof

Ubytování (Farma) Hilpoldhof. Hilpoldhof se nachází v Castelrottu v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od Saslong, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a... Ubytování Hilpoldhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Gsolerhof

9,6

Appartment Gsolerhof

Ubytování (Apartmán) Appartment Gsolerhof. Appartment Gsolerhof je apartmán v alpském stylu s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situovaný v obci Castelrotto, 2 km od centra a 3 km od... Ubytování Appartment Gsolerhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planitzhof

9,6

Planitzhof

Ubytování (Farma) Planitzhof. Planitzhof je budova z 12. století, má statek a zahradu s grilem a nabízí apartmány s terasou nebo balkonem. Ubytování Planitzhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gschlunerhof

9,6

Gschlunerhof

Ubytování (Apartmány) Gschlunerhof. Gschlunerhof se nachází v Castelrottu, 24 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gschlunerhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Kastel Seiser Alm

9,5

Aparthotel Kastel Seiser Alm

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Kastel Seiser Alm. Tříhvězdičkový Aparthotel Kastel Seiser Alm je situován v obci Castelrotto a nabízí apartmány zařízené v alpském stylu s přístupem do zahrady nebo balkonem... Ubytování Aparthotel Kastel Seiser Alm se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Moarlhof

9,5

Apartments Moarlhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Moarlhof. Apartments Moarlhof se nachází v Castelrottu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a bar. Ubytování Apartments Moarlhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aura Chalets - Nr 4

9,5

Aura Chalets - Nr 4

Ubytování (Chata) Aura Chalets - Nr 4. Aura Chalets - Nr 4 se nachází v Castelrottu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aura Chalets - Nr 4 se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Polzhof

9,5

Polzhof

Ubytování (Apartmán) Polzhof. Polzhof se nachází v poklidné lokalitě, 5 km od centra obce Kastelruth. Ubytování Polzhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofer Hof

9,5

Hofer Hof

Ubytování (Apartmány) Hofer Hof. Hofer Hof se nachází v Castelrottu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge,... Ubytování Hofer Hof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Boutique Villa Gabriela

9,5

Alpin Boutique Villa Gabriela

Ubytování (Hotel) Alpin Boutique Villa Gabriela. Alpin Boutique Villa Gabriela je venkovský dům se zahradou v Castelrottu, nedaleko lanovky Marinzenlift. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Alpin Boutique Villa Gabriela se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Waldrand

9,4

Appartment Waldrand

Ubytování (Apartmán) Appartment Waldrand. Apartmán Kuno se nachází ve vesnici Castelrotto. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Appartment Waldrand se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpe di Susi

9,4

Alpe di Susi

Ubytování (Apartmány) Alpe di Susi. Alpe di Susi se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpe di Susi se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lärchenheim Appartment

9,4

Lärchenheim Appartment

Ubytování (Apartmán) Lärchenheim Appartment. Lärchenheim Appartment se nachází v Castelrottu, 26 km od Saslong, 27 km od katedrály Bressanone a 27 km od lékařského muzea, a nabízí ubytování s... Ubytování Lärchenheim Appartment se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ratzeshof

9,4

Ratzeshof

Ubytování (Farma) Ratzeshof. Ratzeshof se nachází ve svahu v obci Castelrotto, 4 km od ski areálu Alpe di Siusi, a má panoramatický výhled na hory a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Ratzeshof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schieder

9,4

Haus Schieder

Ubytování (Apartmány) Haus Schieder. Haus Schieder se nachází v Castelrottu v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Haus Schieder se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schgaguler Hotel

9,4

Schgaguler Hotel

Ubytování (Hotel) Schgaguler Hotel. Schgaguler Hotel se nachází v historickém centru Castelrotta v Dolomitech a nabízí výhled na horu Sciliar. Na místě je restaurace, bar a wellness centrum. Ubytování Schgaguler Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untertalhof

9,4

Untertalhof

Ubytování (Farma) Untertalhof. Untertalhof se nachází 17 km od Saslong a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Untertalhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Misalt

9,3

Apartment Misalt

Ubytování (Apartmán) Apartment Misalt. Holiday Home Misalt se nachází na svahu ve městě Kastelruth, 600 metrů od centra obce a 4 minuty jízdy od lanovky Seiser Alm. Ubytování Apartment Misalt se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Plunger

9,3

Hotel Plunger

Ubytování (Hotel) Hotel Plunger. Rodinný Hotel Plunger se nachází na klidném místě, 4 km od Castelrotta. Nabízí restauraci, malé wellness centrum a zařízenou zahradu. Ubytování Hotel Plunger se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

villa mahlfertheiner

9,3

villa mahlfertheiner

Ubytování (Apartmány) villa mahlfertheiner. Villa mahlfertheiner se nachází přibližně 26 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování villa mahlfertheiner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Radauerhof

9,3

Radauerhof

Ubytování (Farma) Radauerhof. Radauerhof nabízí apartmány s možností vlastního stravování v alpské obci Castelrotto. K dispozici zde budete mít zahradu s vířivkou a grilem. Ubytování Radauerhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zu Schgagul

9,3

Zu Schgagul

Ubytování (Farma) Zu Schgagul. Farma Zu Schgagul se nachází v Castelrottu a nabízí bezplatnou lyžárnu a zahradu s grilem. Farma produkuje mléko a vejce a chová domácí zvířata. Ubytování Zu Schgagul se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niglutsch Apartement Puflatsch

9,3

Niglutsch Apartement Puflatsch

Ubytování (Apartmány) Niglutsch Apartement Puflatsch. Niglutsch Apartement Puflatsch se nachází v Castelrottu, 23 km od Saslong a 26 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Niglutsch Apartement Puflatsch se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bizstyle Elegance

9,2

Bizstyle Elegance

Ubytování (Apartmán) Bizstyle Elegance. Bizstyle Elegance se nachází v Castelrottu, 24 km od Saslong a 25 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Bizstyle Elegance se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Bergfrieden

9,2

Haus Bergfrieden

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfrieden. Haus Bergfrieden se nachází v Castelrottu v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od Saslong. Ubytování Haus Bergfrieden se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosslaufhof

9,2

Hotel Rosslaufhof

Ubytování (Hotel) Hotel Rosslaufhof. Hotel Rosslaufhof se nachází v Castelrottu, 25 km od Saslong, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, venkovní bazén a bar. Ubytování Hotel Rosslaufhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cavallino D'Oro Bed&Breakfast

9,2

Hotel Cavallino D'Oro Bed&Breakfast

Ubytování (Hotel) Hotel Cavallino D'Oro Bed&Breakfast. Located in a pedestrian area in Castelrotto, this hotel is close to the slopes of Val Gardena and Alpe di Siusi in the Dolomiti Superski area. Ubytování Hotel Cavallino D'Oro Bed&Breakfast se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Scherlin

9,2

Hotel Scherlin

Ubytování (Hotel) Hotel Scherlin. Hotel Scherlin se nachází 5 km od centra Ortisei v panoramatickém údolí a nabízí wellness centrum s krytým i venkovním bazénem. Ubytování Hotel Scherlin se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kompatscherhof

9,2

Kompatscherhof

Ubytování (Farma) Kompatscherhof. Kompatscherhof se nachází v Castelrottu, 21 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kompatscherhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Zerund

9,2

Hof Zerund

Ubytování (Farma) Hof Zerund. Rodinný podnik Hof Zerund se nachází v obci Castelrotto ve výšce 1200 metrů nad mořem, je obklopen loukami a nabízí gril, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hof Zerund se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Koflerhof

9,2

Ferienwohnungen Koflerhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Koflerhof. Ferienwohnungen Koflerhof se nachází 15 minut jízdy od Kastelruthu a 10 km od lyžařského areálu Seiser Alm. Ubytování Ferienwohnungen Koflerhof se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel zum Wolf

9,2

Hotel zum Wolf

Ubytování (Hotel) Hotel zum Wolf. Tento rodinný hotel se nachází v centru města Castelrotto, 3 km od sjezdovek Alpe di Siusi. Ubytování Hotel zum Wolf se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Oswald von Wolkenstein

9,2

Hotel Castel Oswald von Wolkenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Castel Oswald von Wolkenstein. Hotel Castel Oswald von Wolkenstein je situován ve velké zahradě v Kastelruthu. Ubytování Hotel Castel Oswald von Wolkenstein se nachází ve městě Castelrotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Castelrotto

Město Castelrotto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Castelrotto.