Hledat

Ubytování

Ubytování město Case Canini

Ve městě Case Canini (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Case Canini

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Case Canini

TVeM - Punta Sottile

10

TVeM - Punta Sottile

Ubytování (Vila) TVeM - Punta Sottile. TVeM - Punta Sottile se nachází 1,4 km od pláže Cala Rotonda a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a venkovním bazénem. Ubytování TVeM - Punta Sottile se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

la casa di punta sottile

9,3

la casa di punta sottile

Ubytováníla casa di punta sottile. La casa di punta sottile se nachází v Case Canini. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované apartmány mají kuchyňský kout. Ubytování la casa di punta sottile se nachází ve městě Case Canini (Itálie - Favignana).

Casa Minerva Favignana -Cala rotonda

8,9

Casa Minerva Favignana -Cala rotonda

UbytováníCasa Minerva Favignana -Cala rotonda. Casa Minerva Favignana -Cala rotonda se nachází necelý 1 km od pláže Cala Rotonda a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Minerva Favignana -Cala rotonda se nachází ve městě Case Canini (Itálie - Favignana).

Casa Sirio

8,5

Casa Sirio

UbytováníCasa Sirio. Casa Sirio se nachází v obci Favignana, 2,4 km od pláže Cala Rotonda, a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Casa Sirio se nachází ve městě Case Canini (Itálie - Favignana).

Ubytování ve městě Case Canini

Město Case Canini se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Case Canini.