Hledat

Ubytování

Ubytování město Cas Català

Ve městě Cas Català (Španělsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cas Català

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cas Català

Casa Marbena

9,8

Casa Marbena

Ubytování (Vila) Casa Marbena. Boasting pool views, Casa Marbena features accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 1.5 km from Cala Major Beach. Ubytování Casa Marbena se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hospes Maricel y Spa

9

Hotel Hospes Maricel y Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Hospes Maricel y Spa. Působivý hotel Hospes Maricel y Spa se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od města Palma de Mallorca. Ubytování Hotel Hospes Maricel y Spa se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet con piscina

Chalet con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet con piscina. Featuring pool views, Chalet con piscina provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Cala Major Beach. Ubytování Chalet con piscina se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca).

Villa Ca Nostra

Villa Ca Nostra

Ubytování (Vila) Villa Ca Nostra. Villa Ca Nostra se nachází v Cas Catala, 600 metrů od Platja de Cas Català a pláže Calo Dels Macs, a nabízí restauraci a klimatizaci. Ubytování Villa Ca Nostra se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Esmeralda

Villa Esmeralda

Ubytování (Vila) Villa Esmeralda. Situated in Cas Catala, within 1.7 km of Cala Major Beach, Villa Esmeralda offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytování Villa Esmeralda se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca).

Casa Cas Catala Illes Balears

Casa Cas Catala Illes Balears

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cas Catala Illes Balears. Casa Cas Catala Illes Balears nabízí ubytování v Cas Catala, 500 metrů od pláže Cova de sa Grava. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Cas Catala Illes Balears se nachází ve městě Cas Català (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cas Català

Město Cas Català se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Cas Català.