Hledat

Ubytování

Ubytování město Carloforte

Ve městě Carloforte (Itálie) máme celkem 150 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Carloforte

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Carloforte

Segni Holiday Home

10

Segni Holiday Home

Ubytování (Prázdninové domy) Segni Holiday Home. Segni Holiday Home se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 1,7 km od Spiaggia Giunco. Ubytování Segni Holiday Home se nachází ve městě (Itálie - San Pietro island).

sweet home

10

sweet home

Ubytovánísweet home. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, sweet home is set in Carloforte. This holiday home is 1.3 km from Spiaggia di Dietro ai Forni and 2. Ubytování sweet home se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa dei cactus

10

Casa dei cactus

Ubytování (Apartmány) Casa dei cactus. Casa dei cactus se nachází v Carloforte, 1,3 km od Spiaggia di Dietro ai Forni, 2,6 km od pláže Cantagalline a 2,7 km od Spiaggia Giunco. Ubytování Casa dei cactus se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Saliu

10

Casa Saliu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Saliu. Casa Saliu se nachází v Carloforte a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se nachází 1,4 km od Spiaggia di Dietro ai. Ubytování Casa Saliu se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Villa Elicriso

10

Villa Elicriso

UbytováníVilla Elicriso. Nachází se v Carloforte na ostrově San Pietro, s pláží Cala Lunga a Spiaggia dell'Isola Villa Elicriso se nachází v blízkosti města Piana a nabízí... Ubytování Villa Elicriso se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

BassaMarea - Una sorpresa in Centro storico

10

BassaMarea - Una sorpresa in Centro storico

UbytováníBassaMarea - Una sorpresa in Centro storico. BassaMarea - Una sorpresa in Centro storico se nachází v Carloforte, 1,3 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,6 km od Spiaggia Giunco, a nabízí bezplatné... Ubytování BassaMarea - Una sorpresa in Centro storico se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Nice home in Carloforte with 4 Bedrooms

10

Nice home in Carloforte with 4 Bedrooms

UbytováníNice home in Carloforte with 4 Bedrooms. Nice home in Carloforte with 4 Bedrooms se nachází v Carloforte a nabízí terasu. Ubytování Nice home in Carloforte with 4 Bedrooms se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Open space a Carloforte

10

Open space a Carloforte

Ubytování (Apartmány) Open space a Carloforte. Open space a Carloforte se nachází v Carloforte, 1 km od Spiaggia di Dietro. ai Forni, 2,3 km od pláže Cantagalline a 2,3 km od Spiaggia Giunco. Ubytování Open space a Carloforte se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

CaTò: le vacanze come a casa tua

10

CaTò: le vacanze come a casa tua

UbytováníCaTò: le vacanze come a casa tua. CaTò: le vacanze come a casa tua se nachází v Carloforte. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí a sporákem. Ubytování CaTò: le vacanze come a casa tua se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Frontemare

10

Casa Frontemare

UbytováníCasa Frontemare. Casa Frontemare se nachází v Carloforte. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a stojí 300 metrů od Spiaggia di Dietro. ai Forni a 1,7 km od Spiaggia... Ubytování Casa Frontemare se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Stanza Viaggio

10

Stanza Viaggio

Ubytování (Bed and breakfast) Stanza Viaggio. Stanza Viaggio se nachází v Carloforte a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Stanza Viaggio se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Maria

10

Casa Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maria. Ubytování se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Essebi House

10

Essebi House

UbytováníEssebi House. Essebi House se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni, 2,1 km od Spiaggia Giunco a 2,5 km od pláže Cantagalline. Ubytování Essebi House se nachází ve městě (Itálie - San Pietro island).

Ca' Alessandra

10

Ca' Alessandra

UbytováníCa' Alessandra. Ca' Alessandra se nachází v Carloforte na ostrově San Pietro a nabízí terasu. Ubytování Ca' Alessandra se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

A Cà da Pauluccia

10

A Cà da Pauluccia

UbytováníA Cà da Pauluccia. A Cà da Pauluccia se nachází v Carloforte a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A Cà da Pauluccia se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Guest House Calalunga Scogliera

10

Guest House Calalunga Scogliera

UbytováníGuest House Calalunga Scogliera. Featuring mountain views, Guest House Calalunga Scogliera provides accommodation with a private beach area, a garden and barbecue facilities, around a few... Ubytování Guest House Calalunga Scogliera se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Poecylia

10

Poecylia

Ubytování (Bed and breakfast) Poecylia. Poecylia se nachází v odlehlé části ostrova San Pietro, 8 km od centra města Carloforte, a nabízí sluneční terasu a soukromou skalnatou pláž. Ubytování Poecylia se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Memerosso

10

Casa Memerosso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Memerosso. Casa Memerosso se nachází asi 2,2 km od pláže Cantagalline a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Memerosso se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Villa Ippocampo

10

Villa Ippocampo

Ubytování (Vila) Villa Ippocampo. Villa Ippocampo se nachází v Carloforte, 2,4 km od pláže Cala Lunga. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ippocampo se nachází ve městě (Itálie - San Pietro island).

AltaMarea - Ampi spazi in Centro storico

10

AltaMarea - Ampi spazi in Centro storico

UbytováníAltaMarea - Ampi spazi in Centro storico. AltaMarea - Ampi spazi se nachází ve městě Centro storico, asi 1,3 km od Spiaggia di Dietro ai Forni, a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování AltaMarea - Ampi spazi in Centro storico se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Dimora Ferralasco

9,9

Dimora Ferralasco

UbytováníDimora Ferralasco. Dimora Ferralasco se nachází v Carloforte, 1,7 km od Spiaggia di Dietro ai Forni. Ubytování Dimora Ferralasco se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Posizione centralissima

9,8

Posizione centralissima

UbytováníPosizione centralissima. Posizione centralissima se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,6 km od Spiaggia Giunco, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Posizione centralissima se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Sibilla

9,8

Casa Sibilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sibilla. Casa Sibilla se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,5 km od Spiaggia Giunco, a nabízí terasu a klimatizaci. Sídlí v budově z... Ubytování Casa Sibilla se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

B&B Casavale

9,7

B&B Casavale

UbytováníB&B Casavale. Ubytování v Carloforte a Spiaggia di Dietro ai Forni je 1,3 km dalekoB&B Casavale nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a... Ubytování B&B Casavale se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Le Vele Carloforte

9,7

Le Vele Carloforte

Ubytování (Aparthotel) Le Vele Carloforte. Le Vele Carloforte se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro, a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Le Vele Carloforte se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

La residenza del sindaco

9,7

La residenza del sindaco

UbytováníLa residenza del sindaco. Featuring quiet street views, La residenza del sindaco provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Spiaggia di Dietro ai Forni. Ubytování La residenza del sindaco se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

I colori del mare

9,7

I colori del mare

UbytováníI colori del mare. Ubytování se nachází v Carloforte, 1,5 km od Spiaggia di Dietro. Ubytování I colori del mare se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Annetta

9,7

Casa Annetta

Ubytování (Apartmán) Casa Annetta. Casa Annetta se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,1 km od Spiaggia Giunco, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Annetta se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Novesia

9,7

Casa Novesia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Novesia. Casa Novesia se nachází v Carloforte, 2 km od Spiaggia Giunco a 2,6 km od pláže Cantagalline, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Novesia se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

B&B Nell'Isola

9,7

B&B Nell'Isola

UbytováníB&B Nell'Isola. Ubytování stojí 1,5 km od Spiaggia di Dietro. ai Forni, B&B Nell'Isola nabízí zahradu, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Nell'Isola se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Il Sole del Genarbì

9,7

Il Sole del Genarbì

Ubytování (Bed and breakfast) Il Sole del Genarbì. Il Sole del Genarbì se nachází na ostrově San Pietro, 8 km od centra města Carloforte. Nabízí klimatizované pokoje a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Sole del Genarbì se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Martino10

9,7

Martino10

UbytováníMartino10. Martino10 se nachází v Carloforte, 1,3 km od Spiaggia di Dietro ai Forni, 2,7 km od Spiaggia Giunco a 2,7 km od pláže Cantagalline. Ubytování Martino10 se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Da u Franchin

9,6

Da u Franchin

Ubytování (Apartmán) Da u Franchin. Ubytování se nachází v Carloforte, 1,5 km od Spiaggia di Dietro. Ubytování Da u Franchin se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Country House La Caletta Carloforte

9,6

Country House La Caletta Carloforte

Ubytování (Apartmán) Country House La Caletta Carloforte. Country House La Caletta Carloforte se nachází v Carloforte, 1,1 km od pláže La Caletta a 2,2 km od Spiaggia del Lucchese. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Country House La Caletta Carloforte se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Tuna House

9,6

Tuna House

UbytováníTuna House. Tuna House se nachází v Carloforte, 1,1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,4 km od Spiaggia Giunco, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Tuna House se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Appartamento incantevole con terrazza a livello Soggiorno min 2 notti

9,6

Appartamento incantevole con terrazza a livello Soggiorno min 2 notti

Ubytování (Apartmán) Appartamento incantevole con terrazza a livello Soggiorno min 2 notti. Appartamento incantevole con terrazza a livello Soggiorno min 2 notti se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni, 2,2 km od Spiaggia... Ubytování Appartamento incantevole con terrazza a livello Soggiorno min 2 notti se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

AQUAMADRE Suites

9,6

AQUAMADRE Suites

Ubytování (Penzion) AQUAMADRE Suites. AQUAMADRE Suites se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,2 km od Spiaggia Giunco, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování AQUAMADRE Suites se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Paola

9,5

Casa Paola

Ubytování (Apartmány) Casa Paola. Casa Paola se nachází v Carloforte, 1,3 km od Spiaggia di Dietro. ai Forni, 2,7 km od Spiaggia Giunco a 600 metrů od Carloforte. Ubytování Casa Paola se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Opuntia

9,5

Opuntia

Ubytování (Bed and breakfast) Opuntia. Nachází se v Carloforte na ostrově San Pietro, se Spiaggia di Dietro ai Forni a Carloforte Opuntia se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Opuntia se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Appartamenti La perla

9,5

Appartamenti La perla

Ubytování (Apartmány) Appartamenti La perla. Appartamenti La perla se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,2 km od Spiaggia Giunco. Ubytování Appartamenti La perla se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa Gianca

9,5

Casa Gianca

UbytováníCasa Gianca. Casa Gianca se nachází v Carloforte, 1,4 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,6 km od pláže Cantagalline. Nabízí výhled na město, terasu a bezplatné... Ubytování Casa Gianca se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Casa sulla Baia

9,5

Casa sulla Baia

UbytováníCasa sulla Baia. Casa sulla Baia se nachází v Carloforte, necelý 1 km od pláže La Caletta, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa sulla Baia se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Villa Brigida

9,5

Villa Brigida

UbytováníVilla Brigida. Villa Brigida se nachází v Carloforte, 1,9 km od pláže Cantagalline, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Brigida se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

LXR bed and breakfast

9,5

LXR bed and breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) LXR bed and breakfast. Nachází se v Carloforte na ostrově San Pietro, se Spiaggia di Dietro ai Forni a Carloforte LXR bed and breakfast se nachází v blízkosti ubytování s... Ubytování LXR bed and breakfast se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Via Roma House Carloforte

9,5

Via Roma House Carloforte

Ubytování (Prázdninové domy) Via Roma House Carloforte. Via Roma House Carloforte se nachází v Carloforte a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Via Roma House Carloforte se nachází ve městě (Itálie - San Pietro island).

Luminoso e accogliente appartamento AGO & ANTO

9,5

Luminoso e accogliente appartamento AGO & ANTO

UbytováníLuminoso e accogliente appartamento AGO & ANTO. Luminoso e accogliente appartamento AGO & ANTO se nachází v Carloforte. Spiaggia di Dietro ai Forni je vzdálená jen 1,3 km a Spiaggia Giunco 2,7 km. Ubytování Luminoso e accogliente appartamento AGO & ANTO se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

La casa dei Venti

9,4

La casa dei Venti

Ubytování (Prázdninový dům) La casa dei Venti. La casa dei Venti se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,6 km od Spiaggia Giunco. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování La casa dei Venti se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

VALÚ

9,4

VALÚ

Ubytování (Bed and breakfast) VALÚ. VALÚ se nachází v Carloforte, necelý 1 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,2 km od Spiaggia Giunco, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VALÚ se nachází ve městě (Itálie - San Pietro island).

Casina Alice

9,4

Casina Alice

UbytováníCasina Alice. Casina Alice se nachází v Carloforte, 2,3 km od pláže Cantagalline a 2,3 km od Spiaggia dell'Isola Piana. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casina Alice se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

casa Wela

9,4

casa Wela

Ubytovánícasa Wela. Casa Wela se nachází v Carloforte, 1,2 km od Spiaggia di Dietro ai Forni a 2,6 km od Spiaggia Giunco. Ubytování casa Wela se nachází ve městě Carloforte (Itálie - San Pietro island).

Ubytování ve městě Carloforte

Město Carloforte se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 150 hotelů a ubytování ve městě Carloforte.