Hledat

Ubytování

Ubytování město Carezza al Lago

Ve městě Carezza al Lago (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Carezza al Lago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Carezza al Lago

Sirena - Apartment Regenbogen

10

Sirena - Apartment Regenbogen

Ubytování (Apartmány) Sirena - Apartment Regenbogen. Sirena - Apartment Regenbogen se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Sirena - Apartment Regenbogen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

COSTALUNGAHOUSE TrekkingBikeSki selfcheck-in apartment

9,8

COSTALUNGAHOUSE TrekkingBikeSki selfcheck-in apartment

UbytováníCOSTALUNGAHOUSE TrekkingBikeSki selfcheck-in apartment. COSTALUNGAHOUSE TrekkingBikeSki selfcheck-in apartment se nachází v Carezza al Lago, jen 3,3 km od jezera Carezza, a nabízí zahradu, gril a úschovnu... Ubytování COSTALUNGAHOUSE TrekkingBikeSki selfcheck-in apartment se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sirena - Apartment Masarè

9

Sirena - Apartment Masarè

Ubytování (Apartmány) Sirena - Apartment Masarè. Sirena - Apartment Masarè se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sirena - Apartment Masarè se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenrose

9

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose je rodinný hotel, který se nachází na úpatí známých hor Catinaccio a Latemar, v srdci Dolomit. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Chris Appart

8,9

Residence Chris Appart

Ubytování (Aparthotel) Residence Chris Appart. Residence Chris Appart se nachází jen 300 metrů od lyžařského areálu Carezza a 1 km od místního jezera. Ubytování Residence Chris Appart se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Meierei

8,9

Gasthof Meierei

UbytováníGasthof Meierei. Gasthof Meierei se nachází 10 minut jízdy od Novy Levante a pouhých 5 minut jízdy od lyžařského areálu Carezza. Ubytování Gasthof Meierei se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Latemar

8,2

Hotel Castel Latemar

Ubytování (Hotel) Hotel Castel Latemar. Hotel Castel Latemar se nachází v nadmořské výšce 1690 metrů, přímo u sjezdovek Carezza. Nabízí bezplatné Wi-Fi, wellness centrum a restauraci/pizzerii. Ubytování Hotel Castel Latemar se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Herzen der Dolomiten

8

Ferienwohnung im Herzen der Dolomiten

UbytováníFerienwohnung im Herzen der Dolomiten. Ferienwohnung im Herzen der Dolomiten se nachází v Carezza al Lago, 2,7 km od jezera Carezza, 34 km od průsmyku Pordoi a 34 km od průsmyku Sella. Ubytování Ferienwohnung im Herzen der Dolomiten se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sirena - Apartment Karersee

8

Sirena - Apartment Karersee

Ubytování (Apartmány) Sirena - Apartment Karersee. Sirena - Apartment Karersee se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sirena - Apartment Karersee se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Carezza

7,7

Apartment Carezza

UbytováníApartment Carezza. Apartment Carezza se nachází v Carezza al Lago a nabízí restauraci, výtah a výhled na hory. Ubytování Apartment Carezza se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Lago di Carezza - Dolomiti

7

Casa al Lago di Carezza - Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Casa al Lago di Carezza - Dolomiti. Casa al Lago má výhled na hory. di Carezza - Dolomiti nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 1 km od jezera Carezza. Ubytování Casa al Lago di Carezza - Dolomiti se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet in Carezza, Dolomites

6,7

Chalet in Carezza, Dolomites

Ubytování (Chata) Chalet in Carezza, Dolomites. Chalet in Carezza, Dolomites se nachází v obci Carezza, 35 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet in Carezza, Dolomites se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

SUITE25 GOLFHOTEL

SUITE25 GOLFHOTEL

Ubytování (Apartmán) SUITE25 GOLFHOTEL. Ubytování se nachází v obci Carezza al Lago, 1,4 km od lyžařského areálu Carezza. Ubytování SUITE25 GOLFHOTEL se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt König Laurin

Angerle Alm Apt König Laurin

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt König Laurin. Angerle Alm Apt König Laurin se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Angerle Alm Apt König Laurin se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt Similde B

Angerle Alm Apt Similde B

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt Similde B. Angerle Alm Apt Similde B se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Angerle Alm Apt Similde B se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt Similde A

Angerle Alm Apt Similde A

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt Similde A. Angerle Alm Apt Similde A se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Angerle Alm Apt Similde A se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt Rosengarten

Angerle Alm Apt Rosengarten

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt Rosengarten. Angerle Alm Apt Rosengarten se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Angerle Alm Apt Rosengarten se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt Zwergenvolk

Angerle Alm Apt Zwergenvolk

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt Zwergenvolk. Angerle Alm Apt Zwergenvolk se nachází v Carezza al Lago, nedaleko jezera Carezza a 36 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Angerle Alm Apt Zwergenvolk se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Alm Apt Alpenglühen

Angerle Alm Apt Alpenglühen

Ubytování (Apartmány) Angerle Alm Apt Alpenglühen. Angerle Alm Apt Alpenglühen se nachází v Carezza al Lago a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Angerle Alm Apt Alpenglühen se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grand Hotel Carezza Multiproprietà

Grand Hotel Carezza Multiproprietà

UbytováníGrand Hotel Carezza Multiproprietà. Featuring mountain views and a garden, Grand Hotel Carezza Multiproprietà features accommodation attractively located in Carezza al Lago, within a short... Ubytování Grand Hotel Carezza Multiproprietà se nachází ve městě Carezza al Lago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Carezza al Lago

Město Carezza al Lago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Carezza al Lago.