Hledat

Ubytování

Ubytování město Carano

Ve městě Carano (Itálie) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Carano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Carano

Appartamento Boschetto Giulia

10

Appartamento Boschetto Giulia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Boschetto Giulia. Appartamento Boschetto Giulia se nachází v Caranu. 41 km od Canazei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Boschetto Giulia se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Finestra sul Cermis

10

Finestra sul Cermis

Ubytování (Apartmány) Finestra sul Cermis. Finestra sul Cermis nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 34 km od jezera Carezza. Ubytování Finestra sul Cermis se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alessandro's Home

10

Alessandro's Home

UbytováníAlessandro's Home. Alessandro's Home nabízí ubytování v Caranu, 33 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Alessandro's Home se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Casa Salesai

9,9

Appartamenti Casa Salesai

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Casa Salesai. Appartamenti Casa Salesai se nachází v Caranu, 41 km od Canazei, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Casa Salesai se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pozza Appartamenti

9,8

Pozza Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Pozza Appartamenti. Pozza Appartamenti nabízí ekologicky šetrné ubytování s možností vlastního stravování ve městě Carano, 1500 metrů od lyžařského areálu Cermiss. Ubytování Pozza Appartamenti se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Francesca

9,8

Casa Francesca

Ubytování (Apartmán) Casa Francesca. Casa Francesca se nachází v Caranu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 41 km od Canazei. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Casa Francesca se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Prafiorì

9,7

Villa Prafiorì

Ubytování (Apartmány) Villa Prafiorì. Villa Prafiori se nachází 100 metrů od centra Carana a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení, velkou zahradu se... Ubytování Villa Prafiorì se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lassù

9,7

Casa Lassù

Ubytování (Apartmán) Casa Lassù. Casa Lassù se nachází v Caranu. 24 km od Bolzana. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní... Ubytování Casa Lassù se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet n. 5

9,7

Chalet n. 5

Ubytování (Apartmán) Chalet n. 5. Chalet n. 5 se nachází v Caranu. 34 km od jezera Carezza. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet n. 5 se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lassù

9,6

Appartamento Lassù

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lassù. Appartamento Lassù se nachází v Caranu, 33 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Appartamento Lassù se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beauty & Vital Hotel Maria

9,5

Beauty & Vital Hotel Maria

Ubytování (Hotel) Beauty & Vital Hotel Maria. Beauty & Vital Hotel Maria nabízí pokoje s výhledem na hory. Nachází se v Caranu, 1,5 km od lyžařského areálu Alpe Cermis. Ubytování Beauty & Vital Hotel Maria se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Bagni & Miramonti

9,5

Residenza Bagni & Miramonti

Ubytování (Aparthotel) Residenza Bagni & Miramonti. Residenza Bagni & Miramonti nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování, TV s plochou obrazovkou a typickými dřevěnými interiéry. Ubytování Residenza Bagni & Miramonti se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lassù

9,4

Casa Lassù

Ubytování (Apartmán) Casa Lassù. Casa Lassù se nachází v Caranu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 42 km od Canazei. Ubytování Casa Lassù se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lassù.

9,3

Casa Lassù.

Ubytování (Apartmán) Casa Lassù.. Casa Lassù nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování se nachází v Caranu. Nachází se v budově ze 13. století, 33 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Lassù. se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Erica Carano

9,1

Casa Erica Carano

UbytováníCasa Erica Carano. Casa Erica Carano se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Erica Carano se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

LA CESURA

9,1

LA CESURA

Ubytování (Bed and breakfast) LA CESURA. LA CESURA se nachází 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování LA CESURA se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Dolomiti con wellness

9

Appartamenti Dolomiti con wellness

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Dolomiti con wellness. Kompletně vybavený apartmán Appartamento Dolomiti se nachází v rezidenci s bohatou nabídkou služeb, ve společných prostorách zdarma dostupným Wi-Fi,... Ubytování Appartamenti Dolomiti con wellness se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pozza Appartamenti So

9

Pozza Appartamenti So

Ubytování (Apartmán) Pozza Appartamenti So. Ubytování se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Pozza Appartamenti SO má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Pozza Appartamenti So se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Franceschella

8,9

Maso Franceschella

Ubytování (Bed and breakfast) Maso Franceschella. Tato alpská budova se nachází 4 km od lyžařského areálu Alpe Cermis a nabízí elegantní pokoje s dřevěnými trámovými stropy. Ubytování Maso Franceschella se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Boschetto

8,9

Residence Villa Boschetto

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Boschetto. Residence Villa Boschetto se nachází v Caranu, jen 2 km od sjezdovek Cermis. Ubytování Residence Villa Boschetto se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Salice

8,7

Casa del Salice

UbytováníCasa del Salice. Casa del Salice se nachází 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou, společným lounge a grilem. Ubytování Casa del Salice se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Tiziana Val di Fiemme

8,5

Appartamento Tiziana Val di Fiemme

UbytováníAppartamento Tiziana Val di Fiemme. Appartamento Tiziana Val di Fiemme se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Tiziana Val di Fiemme se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Gioia di Bosco

8,4

Appartamento Gioia di Bosco

UbytováníAppartamento Gioia di Bosco. Appartamento Gioia di Bosco se nachází asi 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Gioia di Bosco se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Corona

8,2

Hotel Corona

Ubytování (Hotel) Hotel Corona. Hotel Corona je rodinný hotel, který skýtá panoramatický výhled na pohoří Cermis. Je vzdálený 2,5 km od centra města Cavalese. Ubytování Hotel Corona se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mia Fiemme

8

Casa Mia Fiemme

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mia Fiemme. Casa Mia Fiemme se nachází v Caranu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 24 km od Bolzana. Ubytování Casa Mia Fiemme se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa di Grace nella valle incantantata

7,9

La casa di Grace nella valle incantantata

Ubytování (Apartmán) La casa di Grace nella valle incantantata. La casa di Grace nella valle incantantata se nachází v Caranu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 34 km od jezera Carezza. Ubytování La casa di Grace nella valle incantantata se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Bellaria

7,8

Albergo Bellaria

Ubytování (Hotel) Albergo Bellaria. Tradiční horský hotel Bellaria se nachází v Alpách ve vesničce Carano, 2 km od lyžařských vleků Val Di Fiemme. Ubytování Albergo Bellaria se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Un "gioiello" di fronte alle Dolomiti

7,8

Un "gioiello" di fronte alle Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Un "gioiello" di fronte alle Dolomiti. Un "gioiello" di fronte alle Dolomiti s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Dosso Veronza, 46 km od Bolzana a 60 km od Trenta. Ubytování Un "gioiello" di fronte alle Dolomiti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pozza Appartamenti Ne

Pozza Appartamenti Ne

Ubytování (Apartmány) Pozza Appartamenti Ne. Pozza Appartamenti Ne se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od jezera Carezza. Ubytování Pozza Appartamenti Ne se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beautiful apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Carano with Wi-Fi and 2 Bedrooms se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Beautiful apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA DIAF appartamento incantevole Carano Ville di Fiemme

CASA DIAF appartamento incantevole Carano Ville di Fiemme

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DIAF appartamento incantevole Carano Ville di Fiemme. CASA DIAF appartamento Ville se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige. di Fiemme má zahradu. 24 km od Bolzana. Ubytování CASA DIAF appartamento incantevole Carano Ville di Fiemme se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bright apartment in Val di Fiemme with spacious terrace

Bright apartment in Val di Fiemme with spacious terrace

Ubytování (Apartmány) Bright apartment in Val di Fiemme with spacious terrace. Bright apartment in Val di Fiemme with spacious terrace se nachází v Caranu. Do Bolzana je to 24 km. Ubytování Bright apartment in Val di Fiemme with spacious terrace se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Varesco Appartamenti

Varesco Appartamenti

UbytováníVaresco Appartamenti. Varesco Appartamenti se nachází v Caranu a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Varesco Appartamenti se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Attractive apartment in Carano with balcony terrace

Attractive apartment in Carano with balcony terrace

Ubytování (Apartmány) Attractive apartment in Carano with balcony terrace. Attractive apartment in Carano with balcony terrace se nachází v Caranu. Do Bolzana je to 24 km. Ubytování Attractive apartment in Carano with balcony terrace se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

FratoscanoHouse DOLOMITI Villaggio Veronza max 4pax by fdnfashion

FratoscanoHouse DOLOMITI Villaggio Veronza max 4pax by fdnfashion

Ubytování (Apartmány) FratoscanoHouse DOLOMITI Villaggio Veronza max 4pax by fdnfashion. FratoscanoHouse DOLOMITI Villaggio Veronza max 4pax by fdnfashion se nachází v Caranu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování FratoscanoHouse DOLOMITI Villaggio Veronza max 4pax by fdnfashion se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Amazing apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Carano se nachází v Caranu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí Wi-Fi a 2 ložnice se zahradou. Ubytování Amazing apartment in Carano with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Carano

Město Carano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Carano.