Hledat

Ubytování

Ubytování město Capraia

Ve městě Capraia (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capraia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capraia

Agriturismo Podere Casalone

9,4

Agriturismo Podere Casalone

Ubytování (Farma) Agriturismo Podere Casalone. Agriturismo Podere se nachází na venkově, 5 km od Empoli. Casalone nabízí apartmány v rustikálním stylu a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Agriturismo Podere Casalone se nachází ve městě Capraia (Itálie - Toskánsko).

Le petit refuge

9,3

Le petit refuge

UbytováníLe petit refuge. Le petit refuge se nachází v Capraii. Apartmán má terasu, 1 ložnici, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování Le petit refuge se nachází ve městě (Itálie - Capraia).

Casa Rais Dragut

9,2

Casa Rais Dragut

UbytováníCasa Rais Dragut. Casa Rais Dragut se nachází v Capraii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa Rais Dragut se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Capraia per te

9

Capraia per te

Ubytování (Apartmány) Capraia per te. Capraia per te se nachází v Capraii. Výhled směřuje na město. Ubytování Capraia per te se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

La Vela - Dimora d'Epoca- Appartamenti

9

La Vela - Dimora d'Epoca- Appartamenti

Ubytování (Aparthotel) La Vela - Dimora d'Epoca- Appartamenti. Residence La Vela se nachází v historické vile v centru obce Capraia Isola a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, zařízenou terasu a zahradu. Ubytování La Vela - Dimora d'Epoca- Appartamenti se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Maison Des Amis

9

Maison Des Amis

UbytováníMaison Des Amis. Maison Des Amis se nachází ve městě Capraia v Toskánsku a nabízí zahradu. Výhled směřuje na moře a do zahrady. Ubytování Maison Des Amis se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

La Piazzetta

8,9

La Piazzetta

UbytováníLa Piazzetta. La Piazzetta se nachází v Capraii. Apartmán má balkon, 1 ložnici, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Na mezinárodní letiště Pisa je to 90 km. Ubytování La Piazzetta se nachází ve městě (Itálie - Capraia).

Appartamento il Palazzone

8,8

Appartamento il Palazzone

Ubytování (Apartmán) Appartamento il Palazzone. Appartamento il Palazzone se nachází v Capraii, jen pár kroků od Capraiy a 2,1 km od ostrova Isola di Capraia. V okolí se můžete věnovat šnorchlování. Ubytování Appartamento il Palazzone se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Suite molo 106

8,8

Suite molo 106

UbytováníSuite molo 106. Suite molo 106 se nachází v Capraii. Výhled směřuje na moře. Ubytování Suite molo 106 se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Gamberino

8,7

Gamberino

UbytováníGamberino. Gamberino se nachází v Capraii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem na moře. Ubytování Gamberino se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

La Mandola eco Hostel

8,7

La Mandola eco Hostel

UbytováníLa Mandola eco Hostel. La Mandola eco Hostel se nachází v Capraii a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Na skleničku můžete zajít do baru. Ubytování La Mandola eco Hostel se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Voglia di mare

8,5

Voglia di mare

UbytováníVoglia di mare. Voglia di mare se nachází v Capraii. Výhled směřuje na moře a do zahrady. Ubytování Voglia di mare se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Maisonette Tommy

8,5

Maisonette Tommy

Ubytování (Apartmán) Maisonette Tommy. Maisonette Tommy se nachází na ostrově Capraia, 10 minut chůze od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Maisonette Tommy se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Casa a Capraia porticciolo: vista mare indimenticabile!

8,4

Casa a Capraia porticciolo: vista mare indimenticabile!

Ubytování (Prázdninový dům) Casa a Capraia porticciolo: vista mare indimenticabile!. Casa a Capraia porticciolo: vista mare indimenticabile! se nachází v Capraii. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Casa a Capraia porticciolo: vista mare indimenticabile! se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

La casetta dei Mosaici

8,2

La casetta dei Mosaici

UbytováníLa casetta dei Mosaici. La casetta dei Mosaici se nachází na ostrově Capraia, 3 minuty jízdy od přístavu, odkud vyplouvají trajekty do Livorna. Na pláž dojdete za 5 minut. Ubytování La casetta dei Mosaici se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Capraia isola

8,2

Capraia isola

Ubytování (Apartmán) Capraia isola. Capraia Isola se nachází na ostrově Capraia a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na moře. Nejbližší pláž je vzdálená 50 metrů. Ubytování Capraia isola se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Terratetto Indipendente Capraia

8

Terratetto Indipendente Capraia

Ubytování (Apartmán) Terratetto Indipendente Capraia. Terratetto Indipendente Capraia se nachází v Capraii a nabízí terasu. Výhled směřuje na město. Ubytování Terratetto Indipendente Capraia se nachází ve městě (Itálie - Capraia).

CASA MICONI BEACH

8

CASA MICONI BEACH

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MICONI BEACH. CASA MICONI BEACH se nachází v Capraii a nabízí tenisový kurt. Ubytování CASA MICONI BEACH se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

BELLAVISTA HOUSE

7,6

BELLAVISTA HOUSE

Ubytování (Apartmán) BELLAVISTA HOUSE. BELLAVISTA HOUSE se nachází v Capraii. V okolí se můžete věnovat šnorchlování, rybaření a tenisu. Ubytování BELLAVISTA HOUSE se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Capraia isola

6,7

Capraia isola

Ubytování (Apartmán) Capraia isola. Capraia isola se nachází v Capraii. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Capraia isola se nachází ve městě Capraia (Itálie - Capraia).

Ubytování ve městě Capraia

Město Capraia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Capraia.