Hledat

Ubytování

Ubytování město Capdepera

Ve městě Capdepera (Španělsko) máme celkem 84 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capdepera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capdepera

Villa Corazón

9,9

Villa Corazón

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Corazón. Featuring pool views, Villa Corazón features accommodation with a patio and a coffee machine, around 1 km from Playa de Canyamel. Ubytování Villa Corazón se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA DEL MAR

9,9

VILLA DEL MAR

Ubytování (Vila) VILLA DEL MAR. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, VILLA DEL MAR is set in Capdepera. Ubytování VILLA DEL MAR se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ES PINAR

9,7

ES PINAR

Ubytování (Prázdninový dům) ES PINAR. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, ES PINAR offers accommodation in Capdepera with free WiFi and garden views. Ubytování ES PINAR se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mamici

9,7

Mamici

Ubytování (Vila) Mamici. Situated about 2.9 km from Cala Mesquida Beach, Mamici offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Mamici se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Xisquet

9,6

Can Xisquet

Ubytování (Prázdninový dům) Can Xisquet. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Can Xisquet is situated in Capdepera. The holiday home is 2.3 km from La Ferradura Beach. Ubytování Can Xisquet se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Creu de Tau Art&Spa-Adults only

9,5

Hotel Creu de Tau Art&Spa-Adults only

Ubytování (Hotel) Hotel Creu de Tau Art&Spa-Adults only. Hotel Creu de Tau Art & Spa-Adults se nachází ve městě Capdepera. Nabízí ubytování pouze pro dospělé s barem, společným salonkem a zahradou. Ubytování Hotel Creu de Tau Art&Spa-Adults only se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Predi Son Jaumell Hotel Rural

9,4

Predi Son Jaumell Hotel Rural

Ubytování (Hotel) Predi Son Jaumell Hotel Rural. Tato zrekonstruovaná budova z 18. století se nachází na mallorském venkově, nedaleko Capdepery a 6 minut jízdy od pláže. Ubytování Predi Son Jaumell Hotel Rural se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Finca Katia

9,3

Finca Katia

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Katia. Set in Capdepera, Finca Katia offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Finca Katia se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orient Capdepera - Turismo de Interior

9,1

Orient Capdepera - Turismo de Interior

Ubytování (Prázdninové domy) Orient Capdepera - Turismo de Interior. Orient Capdepera - Turismo de Interior is a self-catering accommodation located in the centre of the picturesque Capdepera village. Ubytování Orient Capdepera - Turismo de Interior se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Serol Apartaments

8,9

Can Serol Apartaments

Ubytování (Apartmány) Can Serol Apartaments. Situated 2.4 km from La Ferradura Beach, Can Serol Apartaments offers a shared lounge, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Can Serol Apartaments se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturisme s' Horta

8,9

Agroturisme s' Horta

Ubytování (Farma) Agroturisme s' Horta. Located in the country side, between Cala Ratjada and Capdepera, Agroturisme s' Horta is 5 minutes' drive from Cala Moll Beach. Ubytování Agroturisme s' Horta se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

VIVA Suites & Spa Adults Only 16+

8,8

VIVA Suites & Spa Adults Only 16+

Ubytování (Hotel) VIVA Suites & Spa Adults Only 16+. VIVA Suites & Spa Adults Only 16+ je hotel situovaný v krásné přírodní lokalitě mezi horami a mořem. Ubytování VIVA Suites & Spa Adults Only 16+ se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Cases de Son Barbassa Hotel & Restaurant

8,7

Cases de Son Barbassa Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Cases de Son Barbassa Hotel & Restaurant. Cases de Son Barbassa Hotel & Restaurant se nachází na klidném místě, 10 minut jízdy od pláže Cala Rajada a nabízí vířivku a venkovní bazén s lehátky. Ubytování Cases de Son Barbassa Hotel & Restaurant se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

VIVA Cala Mesquida Resort & Spa

8,7

VIVA Cala Mesquida Resort & Spa

Ubytování (Rezort) VIVA Cala Mesquida Resort & Spa. Tento rezort se nachází uprostřed rozlehlých zahrad a má úžasný výhled na pláž letoviska Cala Mesquida a venkovní bazén se slunnými terasami, houpacími... Ubytování VIVA Cala Mesquida Resort & Spa se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Cala Mesquida

8,6

Zafiro Cala Mesquida

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Cala Mesquida. Tento all inclusive komplex se nachází na mallorské pláži Cala Mesquida a hostům nabízí tenisový kurt, posilovnu, krytý i venkovní bazén a wellness centrum... Ubytování Zafiro Cala Mesquida se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

ENJOY CANYAMEL

8,5

ENJOY CANYAMEL

Ubytování (Apartmán) ENJOY CANYAMEL. Boasting an outdoor pool and mountain views, ENJOY CANYAMEL is situated in Capdepera, 3 minutes' walk from Canyamel Beach. Ubytování ENJOY CANYAMEL se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Cala Ratjada - 310936

Cala Ratjada - 310936

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Ratjada - 310936. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Cala Ratjada - 310936 is set in Capdepera. Ubytování Cala Ratjada - 310936 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca AGUILA

Finca AGUILA

Ubytování (Prázdninový dům) Finca AGUILA. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, AGUILA is a holiday home set in Capdepera. Ubytování Finca AGUILA se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Xiquet

Ca'n Xiquet

Ubytování (Chata) Ca'n Xiquet. Featuring accommodation with a private pool, Ca'n Xiquet is located in Capdepera. The air-conditioned accommodation is 4 km from Cala Ratjada. Ubytování Ca'n Xiquet se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capdepera Holiday Home Sleeps 7 with Pool and WiFi

Capdepera Holiday Home Sleeps 7 with Pool and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Capdepera Holiday Home Sleeps 7 with Pool and WiFi. Boasting pool views, Capdepera Holiday Home Sleeps 7 with Pool and WiFi features accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2. Ubytování Capdepera Holiday Home Sleeps 7 with Pool and WiFi se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Angela

Casa Angela

Ubytování (Vila) Casa Angela. Located in Capdepera in the Majorca region, Casa Angela features a terrace. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa Angela se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Ema Seaview MHM

Can Ema Seaview MHM

Ubytování (Prázdninový dům) Can Ema Seaview MHM. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Can Ema Seaview MHM is set in Capdepera. Situated 1. Ubytování Can Ema Seaview MHM se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

S'Oliva

S'Oliva

Ubytování (Prázdninový dům) S'Oliva. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, S'Oliva is situated in Capdepera. Ubytování S'Oliva se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Ses Cames Roges

Ses Cames Roges

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Cames Roges. Featuring a garden, private pool and pool views, Ses Cames Roges is located in Capdepera. With garden views, this accommodation provides a patio. Ubytování Ses Cames Roges se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Na Miqueleta

Na Miqueleta

Ubytování (Vila) Na Miqueleta. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Na Miqueleta is set in Capdepera. Ubytování Na Miqueleta se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Maians de Can Rai

Na Maians de Can Rai

Ubytování (Vila) Na Maians de Can Rai. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Na Maians de Can Rai is located in Capdepera. Ubytování Na Maians de Can Rai se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Pla den Cosset 4

Pla den Cosset 4

Ubytování (Vila) Pla den Cosset 4. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Pla den Cosset 4 is situated in Capdepera. Free WiFi is available in the villa, set 2. Ubytování Pla den Cosset 4 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento ULLASTRE

Apartamento ULLASTRE

Ubytování (Apartmán) Apartamento ULLASTRE. Boasting a terrace, Apartamento ULLASTRE provides accommodation in Capdepera with free WiFi and garden views. Ubytování Apartamento ULLASTRE se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA MARIA TRES - [#128373]

VILLA MARIA TRES - [#128373]

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA MARIA TRES - [#128373]. Located in Capdepera in the Balearic Islands region, VILLA MARIA TRES - [#128373] features a balcony and mountain views. Ubytování VILLA MARIA TRES - [#128373] se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Cas Padri 6

Cas Padri 6

Ubytování (Vila) Cas Padri 6. Situated in Capdepera, 2.2 km from Son Moll Beach and 2.2 km from Cala n'Aguait, Cas Padri 6 offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Cas Padri 6 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capdepera Holiday Home Sleeps 4

Capdepera Holiday Home Sleeps 4

Ubytování (Prázdninový dům) Capdepera Holiday Home Sleeps 4. Boasting garden views, Capdepera Holiday Home Sleeps 4 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.9 km from Cala Agulla Beach. Ubytování Capdepera Holiday Home Sleeps 4 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Capdepera Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi

Capdepera Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi

Ubytování (Vila) Capdepera Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Capdepera Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi is situated in Capdepera. Ubytování Capdepera Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Finca Bona Sort

Finca Bona Sort

Ubytování (Vila) Finca Bona Sort. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Bona Sort is situated in Capdepera. Ubytování Finca Bona Sort se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Mirador Capdepera

Finca Mirador Capdepera

Ubytování (Vila) Finca Mirador Capdepera. Featuring a garden, an outdoor pool and lake views, Finca Mirador Capdepera is set in Capdepera. Ubytování Finca Mirador Capdepera se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Casa Magui

Casa Magui

Ubytování (Chata) Casa Magui. Set only 2.6 km from La Ferradura Beach in Capdepera, Casa Magui offers accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Casa Magui se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Es clonanell

Es clonanell

Ubytování (Vila) Es clonanell. Offering free WiFi and mountain views, Es clonanell is an accommodation situated in Capdepera. Ubytování Es clonanell se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

CAN BINITU

CAN BINITU

Ubytování (Prázdninový dům) CAN BINITU. Set in Capdepera, CAN BINITU offers accommodation with a private pool. Ubytování CAN BINITU se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Can Serol 1

Can Serol 1

Ubytování (Apartmán) Can Serol 1. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Can Serol 1 is located in Capdepera. Ubytování Can Serol 1 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Sua

Can Sua

Ubytování (Vila) Can Sua. CAN SUA is located in Capdepera. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa comes with a satellite TV. Ubytování Can Sua se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bona Vista

Villa Bona Vista

Ubytování (Vila) Villa Bona Vista. Located in Capdepera, Bongust offers an outdoor pool. Accommodation will provide you with a TV, a seating area and satellite channels. Ubytování Villa Bona Vista se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Casa Antonia MHM

Casa Antonia MHM

Ubytování (Vila) Casa Antonia MHM. Boasting pool views, Casa Antonia MHM provides accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2 km from La Ferradura Beach. Ubytování Casa Antonia MHM se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Cas Padri

Cas Padri

Ubytování (Vila) Cas Padri. Featuring a terrace, Cas Padri Gaballi provides accommodation in Capdepera with free WiFi and mountain views. Ubytování Cas Padri se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Pilena 6

Na Pilena 6

Ubytování (Prázdninový dům) Na Pilena 6. Set in Capdepera, just 400 metres from Son Moll Beach, Na Pilena 6 offers beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Na Pilena 6 se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Mayans - Casa Gran

Na Mayans - Casa Gran

Ubytování (Vila) Na Mayans - Casa Gran. Na Mayans - Casa Gran is situated in Capdepera and offers a terrace. The accommodation is 38 km from Alcudia. Ubytování Na Mayans - Casa Gran se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Na Maians

Na Maians

Ubytování (Vila) Na Maians. Set in Capdepera, Na Maians offers a private pool. The accommodation is 7 km from Cala Ratjada, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Na Maians se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

FINCA CAN CARAGOL DE DALT

FINCA CAN CARAGOL DE DALT

Ubytování (Vila) FINCA CAN CARAGOL DE DALT. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, FINCA CAN CARAGOL DE DALT is set in Capdepera. Ubytování FINCA CAN CARAGOL DE DALT se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 46 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa VARNA

Casa VARNA

Ubytování (Prázdninový dům) Casa VARNA. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Casa VARNA is situated in Capdepera. The property is 2. Ubytování Casa VARNA se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Es Canyeret

Es Canyeret

Ubytování (Vila) Es Canyeret. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Es Canyeret is set in Capdepera. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Es Canyeret se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Can Planetes

Holiday Home Can Planetes

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Can Planetes. Located in Capdepera in the Balearic Islands region, Ferienhaus Capdepera/Cala Mezquida 120S has a garden. Ubytování Holiday Home Can Planetes se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Sa Sinia

Sa Sinia

Ubytování (Vila) Sa Sinia. Offering free WiFi and mountain views, Sa Sinia is an accommodation set in Capdepera. Ubytování Sa Sinia se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Villa CANTERAS

Villa CANTERAS

Ubytování (Vila) Villa CANTERAS. Situated in Capdepera, just 1.7 km from Cala n'Aguait, Villa CANTERAS features beachfront accommodation with an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa CANTERAS se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Capdepera

Město Capdepera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 84 hotelů a ubytování ve městě Capdepera.