Hledat

Ubytování

Ubytování město Can Picafort

Ve městě Can Picafort (Španělsko) máme celkem 273 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Can Picafort

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Can Picafort

Sea House Can Picafort

10

Sea House Can Picafort

Ubytování (Prázdninový dům) Sea House Can Picafort. Set just 1.6 km from Playa Margalida, Sea House Can Picafort offers accommodation in Can Picafort with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Sea House Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magallanes 26

9,8

Magallanes 26

Ubytování (Prázdninový dům) Magallanes 26. Situated in Can Picafort, 1.5 km from Playa Margalida, Magallanes 26 features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Magallanes 26 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mar

9,8

Villa Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mar. Boasting air-conditioned accommodation with several terraces, Villa Mar is set in Can Picafort. This property offers access to a balcony on each floor. Ubytování Villa Mar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PICAFORT1

9,7

PICAFORT1

Ubytování (Prázdninový dům) PICAFORT1. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, PICAFORT1 is situated in Can Picafort. Ubytování PICAFORT1 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Syrenah

9,7

Syrenah

Ubytování (Apartmán) Syrenah. Situated in Can Picafort, within 2.3 km of Playa Margalida, Syrenah offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming... Ubytování Syrenah se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PICAFORT2

9,6

PICAFORT2

Ubytování (Prázdninový dům) PICAFORT2. Located in Can Picafort, just 2.6 km from Es Comu Beach, PICAFORT2 provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge,... Ubytování PICAFORT2 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Ca Sa Padrina by LOCALITE

9,6

Ca Sa Padrina by LOCALITE

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Sa Padrina by LOCALITE. Offering a spacious chill-out terrace with a barbecue, free bikes, Ca Sa Padrina is located in Can Picafort historic centre, 150 metres from the Marina. Ubytování Ca Sa Padrina by LOCALITE se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hawaii Beach Can Picafort

9,6

Hawaii Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Hawaii Beach Can Picafort. Ubytování se nachází v Can Picafortu, jen pár kroků od pláže Can Picafort, Hawaii Beach. Can Picafort nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným... Ubytování Hawaii Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moll Petit - Turismo de Interior

9,5

Moll Petit - Turismo de Interior

Ubytování (Apartmány) Moll Petit - Turismo de Interior. Moll Petit - Turismo de Interior se nachází v letovisku Can Picafort a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Moll Petit - Turismo de Interior se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Catalina Mallorca Sea Front

9,5

Casa Catalina Mallorca Sea Front

Ubytování (Apartmán) Casa Catalina Mallorca Sea Front. Casa Catalina Mallorca Sea Front se nachází v letovisku Can Picafort, 250 metrů od pláže Can Picafort, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casa Catalina Mallorca Sea Front se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Serena

9,5

Can Serena

Ubytování (Prázdninový dům) Can Serena. Boasting pool views, Can Serena features accommodation with an outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, around 2.6 km from Playa Margalida. Ubytování Can Serena se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAN PICAFORT

9,4

CAN PICAFORT

Ubytování (Apartmán) CAN PICAFORT. CAN PICAFORT se nachází v letovisku Can Picafort, 150 metrů od pláže Can Picafort a 550 metrů od pláže Platja dels Capellans. Ubytování CAN PICAFORT se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Ses Roquetes

9,3

Apartamentos Ses Roquetes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Ses Roquetes. Apartamentos Ses Roquetes se nachází na pláži Playa Gran v zálivu Alcúdia. Nabízí bazén a působivý výhled na moře. Ubytování Apartamentos Ses Roquetes se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

C´AN PICAFORT NEAR THE SEA

9,3

C´AN PICAFORT NEAR THE SEA

Ubytování (Apartmány) C´AN PICAFORT NEAR THE SEA. C´an Picafort Near Sea se nachází v Can Picafortu a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování C´AN PICAFORT NEAR THE SEA se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GLORIA APARTAMENT

9,3

GLORIA APARTAMENT

Ubytování (Apartmán) GLORIA APARTAMENT. GLORIA APARTAMENT se nachází v letovisku Can Picafort, pouhých 400 metrů od pláže, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování GLORIA APARTAMENT se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sa Roqueta Can Picafort

9,2

Hotel Sa Roqueta Can Picafort

Ubytování (Penzion) Hotel Sa Roqueta Can Picafort. Hotel Sa Roqueta stojí přímo u pláže v letovisku Ca'n Picafort. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem, Wi-Fi zdarma a bezplatnou úschovu zavazadel. Ubytování Hotel Sa Roqueta Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi

9,2

YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi. Located in Can Picafort, 1.5 km from Playa Margalida, YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi provides air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Can Picafort

9,2

Beach House Can Picafort

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Can Picafort. Situated just 2.2 km from Playa Margalida, Beach House Can Picafort features accommodation in Can Picafort with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Beach House Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieles apartment

9,2

Mieles apartment

Ubytování (Apartmán) Mieles apartment. Mieles apartment se nachází v Can Picafortu, 600 metrů od pláže Can Picafort a necelý 1 km od Platja dels Capellans, a nabízí klimatizaci. Ubytování Mieles apartment se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valem

9,1

Valem

Ubytování (Apartmán) Valem. Valem se nachází v letovisku Can Picafort, pouhých 200 metrů od pláže Can Picafort, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, soukromou pláží, kasinem a... Ubytování Valem se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

The Sea Hotel by Grupotel - Adults Only

9,1

The Sea Hotel by Grupotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) The Sea Hotel by Grupotel - Adults Only. Tento hotel, určený pouze pro dospělé, se nachází u pláže v letovisku Can Picafort na Mallorce, 10 km jižně od Alcudie a 55 km od letiště ve městě Palma. Ubytování The Sea Hotel by Grupotel - Adults Only se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Paula

9

Apartamento Paula

Ubytování (Apartmán) Apartamento Paula. Boasting garden views, Apartamento Paula offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.6 km from Playa Margalida. Ubytování Apartamento Paula se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semi detached chalet left side

9

Semi detached chalet left side

Ubytování (Prázdninový dům) Semi detached chalet left side. Located in Can Picafort, within 500 metres of Playa Margalida, Semi detached chalet left side offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Semi detached chalet left side se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ronda Playa

9

Ronda Playa

Ubytování (Apartmán) Ronda Playa. Set in Can Picafort, just 700 metres from Playa Margalida, Ronda Playa offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and... Ubytování Ronda Playa se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tonga Tower Design Hotel & Suites

9

Tonga Tower Design Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Tonga Tower Design Hotel & Suites. Tonga Tower Design Hotel & Suites se nachází na Mallorce, 500 metrů od pláže Ca’n Picafort. Ubytování Tonga Tower Design Hotel & Suites se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

BABORD - Reconecta cerca del mar

9

BABORD - Reconecta cerca del mar

Ubytování (Prázdninový dům) BABORD - Reconecta cerca del mar. BABORD - Reconecta cerca del mar se nachází v Can Picafortu, 450 metrů od pláže Can Picafort. Ubytování BABORD - Reconecta cerca del mar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sky Beach Can Picafort

9

Sky Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Sky Beach Can Picafort. Sky Beach Can Picafort se nachází v Can Picafortu, jen pár kroků od pláže Can Picafort a necelý 1 km od Platja dels Capellans. Ubytování Sky Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vista Park

8,9

Hotel Vista Park

Ubytování (Hotel) Hotel Vista Park. Hotel Vista Park se nachází v letovisku Ca'n Picafort, 100 metrů od moře a 300 metrů od pláže Son Baulo. Ubytování Hotel Vista Park se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Hostal Blanca

8,9

Hostal Blanca

Ubytování (Hotel) Hostal Blanca. Blanca se nachází 30 metrů od pláže v letovisku Can Picafort a nabízí kavárnu s výhledem na bulvár Paseo Colon. Ubytování Hostal Blanca se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nevada Beach Can Picafort

8,9

Nevada Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Nevada Beach Can Picafort. Nevada Beach Can Picafort se nachází v letovisku Can Picafort, jen pár kroků od pláže Can Picafort, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným... Ubytování Nevada Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3

8,8

Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3

Ubytování (Apartmán) Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3. Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3 se nachází v letovisku Can Picafort, jen pár kroků od pláže Can Picafort a 1 km od pláže Platja dels Capellans,... Ubytování Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grupotel Dunamar

8,8

Grupotel Dunamar

Ubytování (Hotel) Grupotel Dunamar. Grupotel Dunamar se nachází u pláže v letovisku Can Picafort a nabízí venkovní bazén a bar. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Grupotel Dunamar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es descans

8,8

Es descans

Ubytování (Vila) Es descans. Es descans se nachází v letovisku Can Picafort, 250 metrů od pláže Can Picafort, a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Es descans se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

BQ Can Picafort Hotel

8,8

BQ Can Picafort Hotel

Ubytování (Hotel) BQ Can Picafort Hotel. BQ Can Picafort Hotel se nachází přímo v turistické části Can Picafort, pouhých 200 metrů od bílé písečné pláže, kde si můžete zaplavat v křišťálově modré... Ubytování BQ Can Picafort Hotel se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Stil Bonsai

8,8

Stil Bonsai

Ubytování (Hotel) Stil Bonsai. Užijte si klid a pohodu v tomto malém, příjemném hotelu v Alcudii, odkud to máte jen pár kroků k plážím s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Ubytování Stil Bonsai se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ferrer Concord

8,8

Hotel Ferrer Concord

Ubytování (Hotel) Hotel Ferrer Concord. Tento fantastický dovolenkový hotel má výhled na záliv Alcúdia. Ubytování Hotel Ferrer Concord se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

BQ Sarah- Adults Only

8,8

BQ Sarah- Adults Only

Ubytování (Hotel) BQ Sarah- Adults Only. ​​BQ Sarah Hotel s venkovním bazénem se nachází jen 200 metrů od pláže Son Bauló, takže můžete maximálně využít fantastické podnebí Mallorky. Ubytování BQ Sarah- Adults Only se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Can Boeres

8,8

Can Boeres

Ubytování (Prázdninový dům) Can Boeres. Can Boeres is set in Can Picafort. The accommodation features a terrace. Ubytování Can Boeres se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Dunes Platja

8,8

Aparthotel Dunes Platja

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Dunes Platja. Aparthotel Dunes Platja stojí přímo na pláži a nabízí prostorné a dobře zařízené apartmány s výhledem na moře. Ubytování Aparthotel Dunes Platja se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Picafort Beach - All Inclusive

8,7

Grupotel Picafort Beach - All Inclusive

Ubytování (Aparthotel) Grupotel Picafort Beach - All Inclusive. Grupotel Picafort Beach se nachází u pláže ve městě Can Picafort na ostrově Mallorca, a nabízí světlé, klimatizované apartmány/studia s panoramatickým... Ubytování Grupotel Picafort Beach - All Inclusive se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Hotel & Spa Ferrer Janeiro

8,7

Hotel & Spa Ferrer Janeiro

Ubytování (Hotel) Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Hotel & Spa Ferrer Janeiro se nachází jen pár metrů od pláže v letovisku Can Picafort a nabízí soukromý venkovní bazén. Ubytování Hotel & Spa Ferrer Janeiro se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

STIL MAR Y PAZ

8,7

STIL MAR Y PAZ

Ubytování (Aparthotel) STIL MAR Y PAZ. STIL MAR Y PAZ se nachází v letovisku Can Picafort, nedaleko pláže Can Picafort, pláže Playa Margalida a Platja dels Capellans, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování STIL MAR Y PAZ se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Montecarlo

8,6

Grupotel Montecarlo

Ubytování (Hotel) Grupotel Montecarlo. Grupotel Montecarlo se nachází 300 metrů od pláže v centru města Ca'n Picafort a nabízí ubytování v prostorných pokojích s elegantními obývacími pokoji,... Ubytování Grupotel Montecarlo se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

APARTAMENTO EL ROJO

8,6

APARTAMENTO EL ROJO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO EL ROJO. Located just less than 1 km from Playa Margalida, APARTAMENTO EL ROJO provides accommodation in Can Picafort with access to a restaurant, a seasonal... Ubytování APARTAMENTO EL ROJO se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Eix Alzinar Mar Hotel & Suites

8,6

Eix Alzinar Mar Hotel & Suites

Ubytování (Apartmány) Eix Alzinar Mar Hotel & Suites. Eix Alzinar Mar se nachází v mallorském letovisku Can Picafort u zátoky Alcúdia, 900 metrů od pláže a přístavu. Nabízí krytý a venkovní bazén a posilovnu. Ubytování Eix Alzinar Mar Hotel & Suites se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Farolas 4B

8,6

Farolas 4B

Ubytování (Apartmán) Farolas 4B. Offering a terrace and sea view, Farolas 4B is set in Can Picafort, a few steps from Can Picafort Beach and 800 metres from Platja dels Capellans. Ubytování Farolas 4B se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Es Baulo Petit Hotel

8,6

Es Baulo Petit Hotel

Ubytování (Aparthotel) Es Baulo Petit Hotel. Okouzlující 4hvězdičkový rodinný hotel se nachází v severní části Mallorky, v oblíbeném zálivu Alcudia, kde najdete krásné pláže, bujnou zeleň, a nabízí... Ubytování Es Baulo Petit Hotel se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Can Picafort

8,6

Zafiro Can Picafort

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Can Picafort. Zafiro Can Picafort se nachází 700 metrů od pláže Playa de Picafort. Ubytování Zafiro Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Js Yate

8,6

Js Yate

Ubytování (Hotel) Js Yate. Hotel Js Yate se nachází v letovisku Ca'n Picafort na severu Mallorky, pouhých 100 metrů od pláže s jemným pískem, a nabízí velký venkovní bazén a bazén... Ubytování Js Yate se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Gran Vista & Spa

8,6

Grupotel Gran Vista & Spa

Ubytování (Hotel) Grupotel Gran Vista & Spa. Tento komplex tvořený hotelem a apartmány se nachází jen kousek od pláže Can Picafort, je obklopený zahradou a nabízí bezplatné wellness centrum a Wi-Fi... Ubytování Grupotel Gran Vista & Spa se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Hotel THB Gran Bahía

8,6

Hotel THB Gran Bahía

Ubytování (Hotel) Hotel THB Gran Bahía. Hotel Gran Bahia se nachází na pobřeží a nabízí venkovní bazén s úchvatným výhledem na záliv Badia d'Alcúdia. Ubytování Hotel THB Gran Bahía se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Can Picafort

Město Can Picafort se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 273 hotelů a ubytování ve městě Can Picafort.