Hledat

Ubytování

Ubytování město Can Picafort

Ve městě Can Picafort (Španělsko) máme celkem 273 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Can Picafort

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Can Picafort

Sea House Can Picafort

10

Sea House Can Picafort

Ubytování (Prázdninový dům) Sea House Can Picafort. Set just 1.6 km from Playa Margalida, Sea House Can Picafort offers accommodation in Can Picafort with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Sea House Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Magallanes 26

9,8

Magallanes 26

Ubytování (Prázdninový dům) Magallanes 26. Situated in Can Picafort, 1.5 km from Playa Margalida, Magallanes 26 features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Magallanes 26 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Villa Mar

9,8

Villa Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mar. Boasting air-conditioned accommodation with several terraces, Villa Mar is set in Can Picafort. This property offers access to a balcony on each floor. Ubytování Villa Mar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Syrenah

9,7

Syrenah

Ubytování (Apartmán) Syrenah. Situated in Can Picafort, within 2.3 km of Playa Margalida, Syrenah offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming... Ubytování Syrenah se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Hawaii Beach Can Picafort

9,6

Hawaii Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Hawaii Beach Can Picafort. Ubytování se nachází v Can Picafortu, jen pár kroků od pláže Can Picafort, Hawaii Beach. Can Picafort nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným... Ubytování Hawaii Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Ca Sa Padrina by LOCALITE

9,6

Ca Sa Padrina by LOCALITE

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Sa Padrina by LOCALITE. Offering a spacious chill-out terrace with a barbecue, free bikes, Ca Sa Padrina is located in Can Picafort historic centre, 150 metres from the Marina. Ubytování Ca Sa Padrina by LOCALITE se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Moll Petit - Turismo de Interior

9,5

Moll Petit - Turismo de Interior

Ubytování (Apartmány) Moll Petit - Turismo de Interior. Moll Petit - Turismo de Interior se nachází v letovisku Can Picafort a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Moll Petit - Turismo de Interior se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Casa Catalina Mallorca Sea Front

9,5

Casa Catalina Mallorca Sea Front

Ubytování (Apartmán) Casa Catalina Mallorca Sea Front. Casa Catalina Mallorca Sea Front se nachází v letovisku Can Picafort, 250 metrů od pláže Can Picafort, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casa Catalina Mallorca Sea Front se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Can Serena

9,5

Can Serena

Ubytování (Prázdninový dům) Can Serena. Boasting pool views, Can Serena features accommodation with an outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, around 2.6 km from Playa Margalida. Ubytování Can Serena se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

CAN PICAFORT

9,4

CAN PICAFORT

Ubytování (Apartmán) CAN PICAFORT. CAN PICAFORT se nachází v letovisku Can Picafort, 150 metrů od pláže Can Picafort a 550 metrů od pláže Platja dels Capellans. Ubytování CAN PICAFORT se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

C´AN PICAFORT NEAR THE SEA

9,3

C´AN PICAFORT NEAR THE SEA

Ubytování (Apartmány) C´AN PICAFORT NEAR THE SEA. C´an Picafort Near Sea se nachází v Can Picafortu a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování C´AN PICAFORT NEAR THE SEA se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

GLORIA APARTAMENT

9,3

GLORIA APARTAMENT

Ubytování (Apartmán) GLORIA APARTAMENT. GLORIA APARTAMENT se nachází v letovisku Can Picafort, pouhých 400 metrů od pláže, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování GLORIA APARTAMENT se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi

9,2

YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi. Located in Can Picafort, 1.5 km from Playa Margalida, YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi provides air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování YourHouse Ca N'Amer - apartamento con Jacuzzi se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Beach House Can Picafort

9,2

Beach House Can Picafort

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Can Picafort. Situated just 2.2 km from Playa Margalida, Beach House Can Picafort features accommodation in Can Picafort with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Beach House Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Mieles apartment

9,2

Mieles apartment

Ubytování (Apartmán) Mieles apartment. Mieles apartment se nachází v Can Picafortu, 600 metrů od pláže Can Picafort a necelý 1 km od Platja dels Capellans, a nabízí klimatizaci. Ubytování Mieles apartment se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Paula

9

Apartamento Paula

Ubytování (Apartmán) Apartamento Paula. Boasting garden views, Apartamento Paula offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.6 km from Playa Margalida. Ubytování Apartamento Paula se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Semi detached chalet left side

9

Semi detached chalet left side

Ubytování (Prázdninový dům) Semi detached chalet left side. Located in Can Picafort, within 500 metres of Playa Margalida, Semi detached chalet left side offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Semi detached chalet left side se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Ronda Playa

9

Ronda Playa

Ubytování (Apartmán) Ronda Playa. Set in Can Picafort, just 700 metres from Playa Margalida, Ronda Playa offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and... Ubytování Ronda Playa se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

BABORD - Reconecta cerca del mar

9

BABORD - Reconecta cerca del mar

Ubytování (Prázdninový dům) BABORD - Reconecta cerca del mar. BABORD - Reconecta cerca del mar se nachází v Can Picafortu, 450 metrů od pláže Can Picafort. Ubytování BABORD - Reconecta cerca del mar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Sky Beach Can Picafort

9

Sky Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Sky Beach Can Picafort. Sky Beach Can Picafort se nachází v Can Picafortu, jen pár kroků od pláže Can Picafort a necelý 1 km od Platja dels Capellans. Ubytování Sky Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Hostal Blanca

8,9

Hostal Blanca

Ubytování (Hotel) Hostal Blanca. Blanca se nachází 30 metrů od pláže v letovisku Can Picafort a nabízí kavárnu s výhledem na bulvár Paseo Colon. Ubytování Hostal Blanca se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Nevada Beach Can Picafort

8,9

Nevada Beach Can Picafort

Ubytování (Apartmán) Nevada Beach Can Picafort. Nevada Beach Can Picafort se nachází v letovisku Can Picafort, jen pár kroků od pláže Can Picafort, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným... Ubytování Nevada Beach Can Picafort se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3

8,8

Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3

Ubytování (Apartmán) Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3. Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3 se nachází v letovisku Can Picafort, jen pár kroků od pláže Can Picafort a 1 km od pláže Platja dels Capellans,... Ubytování Yourhouse Blau Blue sea view apartment 1 3 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Dunamar

8,8

Grupotel Dunamar

Ubytování (Hotel) Grupotel Dunamar. Grupotel Dunamar se nachází u pláže v letovisku Can Picafort a nabízí venkovní bazén a bar. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Grupotel Dunamar se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Stil Bonsai

8,8

Stil Bonsai

Ubytování (Hotel) Stil Bonsai. Užijte si klid a pohodu v tomto malém, příjemném hotelu v Alcudii, odkud to máte jen pár kroků k plážím s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Ubytování Stil Bonsai se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Can Picafort

Město Can Picafort se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 273 hotelů a ubytování ve městě Can Picafort.