Hledat

Ubytování

Ubytování město Campodenno

Ve městě Campodenno (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campodenno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campodenno

Casa Vacanze Antico Eremo, tra natura e tradizione

9,6

Casa Vacanze Antico Eremo, tra natura e tradizione

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Antico Eremo, tra natura e tradizione. Casa Vacanze Antico Eremo, tra natura e tradizione se nachází v Campodennu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a výhled na... Ubytování Casa Vacanze Antico Eremo, tra natura e tradizione se nachází ve městě Campodenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Trifoglio

9,4

Al Trifoglio

Ubytování (Bed and breakfast) Al Trifoglio. Al Trifoglio se nachází v Segonzone, 2,5 km od Campodenna a 20 minut jízdy od Andala. Každé ráno se zde podává snídaně. Ubytování Al Trifoglio se nachází ve městě Campodenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa Delle Fate

9,4

B&B Casa Delle Fate

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Delle Fate. B&B Casa Delle Fate se nachází 10 km od Castel Thun v Campodennu. Jedná se o ekologickou budovu se zahradou a zařízenou terasou. Ubytování B&B Casa Delle Fate se nachází ve městě Campodenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Campodenno

Město Campodenno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Campodenno.