Hledat

Ubytování

Ubytování město Campanet

Ve městě Campanet (Španělsko) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campanet

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campanet

Casa Lluna

9,5

Casa Lluna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lluna. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Casa Lluna provides accommodation in Campanet with free WiFi and pool views. Ubytování Casa Lluna se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Panxa

9,4

Ca Na Panxa

Ubytování (Bed and breakfast) Ca Na Panxa. Ca Na Panxa se nachází v Campanetu, 36 km od El Arenal, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Ca Na Panxa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Monnàber Vell

9,3

Monnàber Vell

Ubytování (Hotel) Monnàber Vell. This beautiful Majorcan farmhouse is set at the foot of the Tramuntana Mountains, surrounded by the stunning, unspoilt landscape found in the north of the... Ubytování Monnàber Vell se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sa Mata

9,3

Sa Mata

Ubytování (Vila) Sa Mata. Situated in Campanet in the north of Mallorca, this detached villa is 15 km from Playa de Muro while Alcúdia is 15.5 km away. Ubytování Sa Mata se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Refugio Son Pons

9,2

Refugio Son Pons

Ubytování (Hotel) Refugio Son Pons. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, bar and garden, Refugio Son Pons is located in Campanet. Ubytování Refugio Son Pons se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Finca Ca'n Rabis

9

Finca Ca'n Rabis

Ubytování (Vila) Finca Ca'n Rabis. Finca Ca'n Rabis is a detached villa is set in Campanet and is 37 km from Palma de Mallorca. Ubytování Finca Ca'n Rabis se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas

8,9

Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas

Ubytování (Prázdninový dům) Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas. Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas se nachází v Campanetu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Monnaber Nou Finca Hotel & Spa

8,8

Monnaber Nou Finca Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Monnaber Nou Finca Hotel & Spa. Tento tradiční, historický hotel se nachází v severní části krásného ostrova Mallorca, mezi pohořím Tramuntana a Středozemním mořem. Ubytování Monnaber Nou Finca Hotel & Spa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Finca Alqueria

8,8

Finca Alqueria

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Alqueria. Finca Alqueria se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Alqueria se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ca na Mora

8,5

Ca na Mora

Ubytování (Prázdninový dům) Ca na Mora. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Ca na Mora provides accommodation in Campanet with free WiFi and garden views. Ubytování Ca na Mora se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Fangar Vell

8,2

Fangar Vell

Ubytování (Venkovský dům) Fangar Vell. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Fangar Vell is located in Campanet. Ubytování Fangar Vell se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Sa Teulera

8,2

Holiday Home Sa Teulera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Teulera. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Sa Teulera is set in Campanet. Ubytování Holiday Home Sa Teulera se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

8,1

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

Ubytování (Vila) Villa Sa Torre with pool in Mallorca. Villa Sa Torre with pool se nachází ve městě Campanet a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sa Torre with pool in Mallorca se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sunset Campanet Plaza

8

Sunset Campanet Plaza

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Plaza. Situated in Campanet, Sunset Campanet Plaza features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sunset Campanet Plaza se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town

7,7

Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town

Ubytování (Vila) Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town. Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town se nachází v Campanetu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 36 km. Ubytování Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca

Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca

Ubytování (Vila) Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca. Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casa mercedes

Casa mercedes

Ubytování (Vila) Casa mercedes. Casa mercedes se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa mercedes se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Son Jan Nou

Son Jan Nou

Ubytování (Vila) Son Jan Nou. Son Jan Nou se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 18 km od Alcudie. Ubytování Son Jan Nou se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Son massanet

Son massanet

Ubytování (Vila) Son massanet. Situated in Campanet, Son massanet offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 47 km from Playa de Palma. Ubytování Son massanet se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sunset Campanet Sol

Sunset Campanet Sol

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Sol. Featuring a terrace, Sunset Campanet Sol offers accommodation in Campanet with free WiFi and mountain views. Ubytování Sunset Campanet Sol se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sunset Campanet Green

Sunset Campanet Green

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Green. Located in Campanet, Sunset Campanet Green provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Sunset Campanet Green se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sa Mata Grossa

Sa Mata Grossa

Ubytování (Vila) Sa Mata Grossa. Offering an outdoor pool, a garden, a terrace with barbecue facilities and free Wi-Fi, Mata Grossa villa is located in Campanet. Ubytování Sa Mata Grossa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Garreta

Finca Son Garreta

Ubytování (Vila) Finca Son Garreta. Located in Campanet, this holiday home features a garden with a children's playground and a sun terrace. Ubytování Finca Son Garreta se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Es Pujols

Es Pujols

Ubytování (Prázdninový dům) Es Pujols. Es Pujols is located in Campanet and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Es Pujols se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Diana

Can Diana

Ubytování (Vila) Can Diana. Featuring an outdoor pool, Can Diana is a villa situated in Campanet in the Majorca Region. Ubytování Can Diana se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casita sa clastra

Casita sa clastra

Ubytování (Apartmán) Casita sa clastra. Casita sa clastra is located in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita sa clastra se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casita es figueral

Casita es figueral

Ubytování (Apartmán) Casita es figueral. Casita es figueral is set in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita es figueral se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casita bosque

Casita bosque

Ubytování (Apartmán) Casita bosque. Casita bosque is set in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita bosque se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Sioneta

Ca Na Sioneta

Ubytování (Vila) Ca Na Sioneta. Sioneta villa se nachází na venkově, 4,2 km od letoviska Sa Pobla na Mallorce. Ubytování Ca Na Sioneta se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Nina

Can Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Can Nina. Can Nina se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na město. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Can Nina se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casa lluna

Casa lluna

Ubytování (Vila) Casa lluna. Casa lluna se nachází v Campanetu a nabízí venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa lluna se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Es Mirador

Es Mirador

Ubytování (Vila) Es Mirador. Es Mirador se nachází v Campanetu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. El Arenal je vzdálený 36 km. Ubytování Es Mirador se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Beautiful Villa Garreta in Rustic Location

Beautiful Villa Garreta in Rustic Location

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Garreta in Rustic Location. Boasting a private pool and garden views, Beautiful Villa Garreta in Rustic Location is set in Campanet. Ubytování Beautiful Villa Garreta in Rustic Location se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Campanet

Město Campanet se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Campanet.