Hledat

Ubytování

Ubytování město Campanet

Ve městě Campanet (Španělsko) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campanet

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campanet

Casa Lluna

9,5

Casa Lluna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lluna. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Casa Lluna provides accommodation in Campanet with free WiFi and pool views. Ubytování Casa Lluna se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Panxa

9,4

Ca Na Panxa

Ubytování (Bed and breakfast) Ca Na Panxa. Ca Na Panxa se nachází v Campanetu, 36 km od El Arenal, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Ca Na Panxa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Sovis

9,3

Can Sovis

Ubytování (Prázdninový dům) Can Sovis. Located in Campanet, Can Sovis provides a private pool and free WiFi. The holiday home features pool views and is 47 km from Playa de Palma. Ubytování Can Sovis se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Monnàber Vell

9,3

Monnàber Vell

Ubytování (Hotel) Monnàber Vell. This beautiful Majorcan farmhouse is set at the foot of the Tramuntana Mountains, surrounded by the stunning, unspoilt landscape found in the north of the... Ubytování Monnàber Vell se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Mata

9,3

Sa Mata

Ubytování (Vila) Sa Mata. Situated in Campanet in the north of Mallorca, this detached villa is 15 km from Playa de Muro while Alcúdia is 15.5 km away. Ubytování Sa Mata se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refugio Son Pons

9,2

Refugio Son Pons

Ubytování (Hotel) Refugio Son Pons. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, bar and garden, Refugio Son Pons is located in Campanet. Ubytování Refugio Son Pons se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ca'n Rabis

9

Finca Ca'n Rabis

Ubytování (Vila) Finca Ca'n Rabis. Finca Ca'n Rabis is a detached villa is set in Campanet and is 37 km from Palma de Mallorca. Ubytování Finca Ca'n Rabis se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas

8,9

Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas

Ubytování (Prázdninový dům) Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas. Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas se nachází v Campanetu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Son MASSANET, con piscina y fantásticas vistas se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabulous Villa Alqueria Alt

8,9

Fabulous Villa Alqueria Alt

Ubytování (Vila) Fabulous Villa Alqueria Alt. Boasting a private pool and garden views, Fabulous Villa Alqueria Alt is set in Campanet. The air-conditioned accommodation is 48 km from Playa de Palma. Ubytování Fabulous Villa Alqueria Alt se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Monnaber Nou Finca Hotel & Spa

8,8

Monnaber Nou Finca Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Monnaber Nou Finca Hotel & Spa. Tento tradiční, historický hotel se nachází v severní části krásného ostrova Mallorca, mezi pohořím Tramuntana a Středozemním mořem. Ubytování Monnaber Nou Finca Hotel & Spa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Alqueria

8,8

Finca Alqueria

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Alqueria. Finca Alqueria se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Alqueria se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Jordà

8,8

Finca Son Jordà

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Jordà. Featuring a large outdoor swimming pool, spacious gardens and a terrace with dining area, Finca Son Jordà is surrounded by countryside and enjoys views of... Ubytování Finca Son Jordà se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ca na Mora

8,5

Ca na Mora

Ubytování (Prázdninový dům) Ca na Mora. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Ca na Mora provides accommodation in Campanet with free WiFi and garden views. Ubytování Ca na Mora se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fangar Vell

8,2

Fangar Vell

Ubytování (Venkovský dům) Fangar Vell. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Fangar Vell is located in Campanet. Ubytování Fangar Vell se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sa Teulera

8,2

Holiday Home Sa Teulera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Teulera. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Sa Teulera is set in Campanet. Ubytování Holiday Home Sa Teulera se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

8,1

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

Ubytování (Vila) Villa Sa Torre with pool in Mallorca. Villa Sa Torre with pool se nachází ve městě Campanet a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sa Torre with pool in Mallorca se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Campanet Plaza

8

Sunset Campanet Plaza

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Plaza. Situated in Campanet, Sunset Campanet Plaza features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sunset Campanet Plaza se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town

7,7

Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town

Ubytování (Vila) Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town. Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town se nachází v Campanetu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 36 km. Ubytování Villa Son Repos - 10 Min Walk to the Old Town se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Trui

7,1

Finca Can Trui

Ubytování (Chata) Finca Can Trui. Located in Pollença, 26 km from Tomir Mountain, Finca Can Trui provides accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Finca Can Trui se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Garreta

Finca Son Garreta

Ubytování (Vila) Finca Son Garreta. Located in Campanet, this holiday home features a garden with a children's playground and a sun terrace. Ubytování Finca Son Garreta se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cristòfol

Casa Cristòfol

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cristòfol. Set in Campanet, Casa Cristòfol provides accommodation with a private pool. This holiday home features a terrace. Ubytování Casa Cristòfol se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Es Pujols

Es Pujols

Ubytování (Prázdninový dům) Es Pujols. Es Pujols is located in Campanet and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Es Pujols se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sa Lluna

Holiday Home Sa Lluna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Lluna. Boasting a garden, private pool and mountain views, Holiday Home Sa Lluna is set in Campanet. Ubytování Holiday Home Sa Lluna se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Sedes

Can Sedes

Ubytování (Vila) Can Sedes. Can Sedes is located in Campanet and offers an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Can Sedes se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Diana

Can Diana

Ubytování (Vila) Can Diana. Featuring an outdoor pool, Can Diana is a villa situated in Campanet in the Majorca Region. Ubytování Can Diana se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita bosque

Casita bosque

Ubytování (Apartmán) Casita bosque. Casita bosque is set in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita bosque se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita sa clastra

Casita sa clastra

Ubytování (Apartmán) Casita sa clastra. Casita sa clastra is located in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita sa clastra se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita es figueral

Casita es figueral

Ubytování (Apartmán) Casita es figueral. Casita es figueral is set in Campanet and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casita es figueral se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Campanet with Private Pool

Modern Holiday Home in Campanet with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Campanet with Private Pool. Located in Campanet, Modern Holiday Home in Campanet with Private Pool provides a private pool. The accommodation is 48 km from Playa de Palma. Ubytování Modern Holiday Home in Campanet with Private Pool se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sa Mata Grossa

Sa Mata Grossa

Ubytování (Vila) Sa Mata Grossa. Offering an outdoor pool, a garden, a terrace with barbecue facilities and free Wi-Fi, Mata Grossa villa is located in Campanet. Ubytování Sa Mata Grossa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa manza

Villa manza

Ubytování (Vila) Villa manza. Located in Campanet in the Balearic Islands region, Villa manza has a patio and garden views. Ubytování Villa manza se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Villa Sastre

Villa Sastre

Ubytování (Vila) Villa Sastre. Ideally situated right in the centre of Campanet, Villa Sastre offers mountain views. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Villa Sastre se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sunset Campanet Sol

Sunset Campanet Sol

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Sol. Featuring a terrace, Sunset Campanet Sol offers accommodation in Campanet with free WiFi and mountain views. Ubytování Sunset Campanet Sol se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Campanet Green

Sunset Campanet Green

Ubytování (Apartmán) Sunset Campanet Green. Located in Campanet, Sunset Campanet Green provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Sunset Campanet Green se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son massanet

Son massanet

Ubytování (Vila) Son massanet. Situated in Campanet, Son massanet offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 47 km from Playa de Palma. Ubytování Son massanet se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ullaro Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Ullaro Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Ullaro Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Ullaro Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi is set in Campanet. Ubytování Ullaro Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Es Mirador

Es Mirador

Ubytování (Vila) Es Mirador. Es Mirador se nachází v Campanetu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. El Arenal je vzdálený 36 km. Ubytování Es Mirador se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casa mercedes

Casa mercedes

Ubytování (Vila) Casa mercedes. Casa mercedes se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa mercedes se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca

Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca

Ubytování (Vila) Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca. Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Ca'n Guiri, Eco Finca in Mallorca se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Jan Nou

Son Jan Nou

Ubytování (Vila) Son Jan Nou. Son Jan Nou se nachází v Campanetu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 18 km od Alcudie. Ubytování Son Jan Nou se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Villa Garreta in Rustic Location

Beautiful Villa Garreta in Rustic Location

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Garreta in Rustic Location. Boasting a private pool and garden views, Beautiful Villa Garreta in Rustic Location is set in Campanet. Ubytování Beautiful Villa Garreta in Rustic Location se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Melis

Can Melis

Ubytování (Vila) Can Melis. Blat offers accommodation in Campanet, 38 km from Palma de Mallorca. The property features views of the mountains and is 17 km from Playa de Muro. Ubytování Can Melis se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Sedes

Can Sedes

Ubytování (Vila) Can Sedes. Featuring an outdoor pool and mountain views, Can Sedes is located in Campanet. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Can Sedes se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Can Pastera

Can Pastera

Ubytování (Vila) Can Pastera. Can Pastera is set in Campanet and offers an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Can Pastera se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Casita ses dones

Casita ses dones

Ubytování (Apartmán) Casita ses dones. Set in Campanet, Casita ses dones offers accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Casita ses dones se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caselles Petit

Caselles Petit

Ubytování (Prázdninový dům) Caselles Petit. Boasting a garden, private pool and mountain views, Caselles Petit is situated in Campanet. Ubytování Caselles Petit se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pou bo

Pou bo

Ubytování (Vila) Pou bo. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Pou bo is set in Campanet. Ubytování Pou bo se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

S'ALQUERIA VELL

S'ALQUERIA VELL

Ubytování (Vila) S'ALQUERIA VELL. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, S'ALQUERIA VELL is situated in Campanet. Ubytování S'ALQUERIA VELL se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Sa mata grossa

Sa mata grossa

Ubytování (Vila) Sa mata grossa. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Sa mata grossa is situated in Campanet. Ubytování Sa mata grossa se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

Villa Sa Torre with pool in Mallorca

Ubytování (Vila) Villa Sa Torre with pool in Mallorca. Featuring a garden and a terrace, Villa Sa Torre with pool in Mallorca offers accommodation in Campanet with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Sa Torre with pool in Mallorca se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Villa Mavi

Villa Mavi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mavi. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Mavi is situated in Campanet. The air-conditioned accommodation is 45 km from Port de Soller. Ubytování Villa Mavi se nachází ve městě Campanet (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Campanet

Město Campanet se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Campanet.