Hledat

Ubytování

Ubytování město Caldonazzo

Ve městě Caldonazzo (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Caldonazzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Caldonazzo

Appartamento Balù

9,4

Appartamento Balù

Ubytování (Apartmán) Appartamento Balù. Appartamento Balù se nachází asi 20 km od MUSE a nabízí výhled na město, zahradu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Balù se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

AGRITURISMO DAL PEROTIN

9,4

AGRITURISMO DAL PEROTIN

Ubytování (Farma) AGRITURISMO DAL PEROTIN. AGRITURISMO DAL PEROTIN se nachází v Caldonazzu, 4,8 km od jezera Lago di Levico a 20 km od univerzity v Trentu. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování AGRITURISMO DAL PEROTIN se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica A due passi dal lago

9,3

Locazione Turistica A due passi dal lago

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica A due passi dal lago. Locazione Turistica A due passi dal lago se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica A due passi dal lago se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castello Errante Bio B&B

9,1

Castello Errante Bio B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Castello Errante Bio B&B. Castello Errante Bio B&B se nachází v Caldonazzu, 43 km od Malcesine, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Castello Errante Bio B&B se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Irene

9

Locazione Turistica Casa Irene

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Irene. Locazione Turistica Casa Irene se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa Irene se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solea

8,9

Solea

Ubytování (Apartmány) Solea. Solea se nachází v Caldonazzu, 19 km od MUSE, 5,8 km od Lago di Levico a 21 km od univerzity v Trentu. K jezeru Lamar je to 38 km. Ubytování Solea se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Schmid

8,8

Locazione Turistica Schmid

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Schmid. Locazione Turistica Schmid se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Schmid se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Guccio

8,8

Appartamento Guccio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Guccio. Appartamento Guccio se nachází v Caldonazzu, 20 km od muzea MUSE a 5,7 km od jezera Lago di Levico. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Appartamento Guccio se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-3

8,7

Locazione Turistica Agostini-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-3. Locazione Turistica Agostini-3 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Agostini-3 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Anna-2

8,5

Locazione Turistica Anna-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Anna-2. Nachází se v Caldonazzo v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Anna-2 má terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Anna-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Brida

8,5

Locazione Turistica Brida

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Brida. Locazione Turistica Brida se nachází asi 5,6 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Brida se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Alla Torre

8,3

Albergo Alla Torre

Ubytování (Hotel) Albergo Alla Torre. Albergo Alla Torre s výhledem na nedaleké jezero a hory se nachází na klidném místě v Caldonazzu. Ubytování Albergo Alla Torre se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-2

8,2

Locazione Turistica Agostini-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-2. Nachází se v Caldonazzo v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Agostini-2 má terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Agostini-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Gilda

8,1

Albergo Gilda

Ubytování (Hotel) Albergo Gilda. Albergo Gilda se nachází v klidné oblasti, 20 minut chůze od jezera Caldonazzo. Venkovní bazén se nachází v soukromé zahradě. Ubytování Albergo Gilda se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Due Spade

8,1

Albergo Due Spade

Ubytování (Hotel) Albergo Due Spade. Elegantní 2hvězdičkový hotel Albergo Due Spade nabízí bezplatné parkování, Wi-Fi zdarma a krásnou zahradu s malým bazénem. Ubytování Albergo Due Spade se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO LIDO

8

APPARTAMENTO LIDO

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO LIDO. APPARTAMENTO LIDO se nachází v Caldonazzu, pouhých 22 km od MUSE. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APPARTAMENTO LIDO se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Anna-1

8

Locazione Turistica Anna-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Anna-1. Locazione Turistica Anna-1 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Anna-1 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-1

7,7

Locazione Turistica Agostini-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-1. Locazione Turistica Agostini-1 se nachází v Caldonazzu, 5 km od jezera Lago di Levico, 20 km od univerzity v Trentu a 21 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Locazione Turistica Agostini-1 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Polla-2

7

Locazione Turistica Casa Polla-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Polla-2. Locazione Turistica Casa Polla-2 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa Polla-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lucy Home - Lago di Caldonazzo

Lucy Home - Lago di Caldonazzo

Ubytování (Apartmány) Lucy Home - Lago di Caldonazzo. Lucy Home - Lago di Caldonazzo se nachází v Caldonazzu, 22 km od MUSE a 5,6 km od Lago di Levico. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Lucy Home - Lago di Caldonazzo se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relax in Pineta

Relax in Pineta

Ubytování (Prázdninové domy) Relax in Pineta. Relax in Pineta se nachází v Caldonazzu a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Relax in Pineta se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Caldonazzo

Město Caldonazzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Caldonazzo.