Hledat

Ubytování

Ubytování město Caldonazzo

Ve městě Caldonazzo (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Caldonazzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Caldonazzo

Caldonazzo Sport Suite

10

Caldonazzo Sport Suite

UbytováníCaldonazzo Sport Suite. Caldonazzo Sport Suite se nachází asi 5,3 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Caldonazzo Sport Suite se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Balù

9,4

Appartamento Balù

Ubytování (Apartmán) Appartamento Balù. Appartamento Balù se nachází asi 20 km od MUSE a nabízí výhled na město, zahradu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Balù se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

AGRITURISMO DAL PEROTIN

9,4

AGRITURISMO DAL PEROTIN

Ubytování (Farma) AGRITURISMO DAL PEROTIN. AGRITURISMO DAL PEROTIN se nachází v Caldonazzu, 4,8 km od jezera Lago di Levico a 20 km od univerzity v Trentu. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování AGRITURISMO DAL PEROTIN se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica A due passi dal lago

9,3

Locazione Turistica A due passi dal lago

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica A due passi dal lago. Locazione Turistica A due passi dal lago se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica A due passi dal lago se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' del Lauro

9,2

Ca' del Lauro

UbytováníCa' del Lauro. Ca' del Lauro se nachází v Caldonazzu, 23 km od MUSE a 5,8 km od Lago di Levico. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Ca' del Lauro se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castello Errante Bio B&B

9,1

Castello Errante Bio B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Castello Errante Bio B&B. Castello Errante Bio B&B se nachází v Caldonazzu, 43 km od Malcesine, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Castello Errante Bio B&B se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Irene

9

Locazione Turistica Casa Irene

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Irene. Locazione Turistica Casa Irene se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa Irene se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solea

8,9

Solea

Ubytování (Apartmány) Solea. Solea se nachází v Caldonazzu, 19 km od MUSE, 5,8 km od Lago di Levico a 21 km od univerzity v Trentu. K jezeru Lamar je to 38 km. Ubytování Solea se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Schmid

8,8

Locazione Turistica Schmid

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Schmid. Locazione Turistica Schmid se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Schmid se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Guccio

8,8

Appartamento Guccio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Guccio. Appartamento Guccio se nachází v Caldonazzu, 20 km od muzea MUSE a 5,7 km od jezera Lago di Levico. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Appartamento Guccio se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-3

8,7

Locazione Turistica Agostini-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-3. Locazione Turistica Agostini-3 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Agostini-3 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Anna-2

8,5

Locazione Turistica Anna-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Anna-2. Nachází se v Caldonazzo v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Anna-2 má terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Anna-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Brida

8,5

Locazione Turistica Brida

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Brida. Locazione Turistica Brida se nachází asi 5,6 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Brida se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Alla Torre

8,3

Albergo Alla Torre

Ubytování (Hotel) Albergo Alla Torre. Albergo Alla Torre s výhledem na nedaleké jezero a hory se nachází na klidném místě v Caldonazzu. Ubytování Albergo Alla Torre se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-2

8,2

Locazione Turistica Agostini-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-2. Nachází se v Caldonazzo v regionu Trentino Alto Adige, Locazione Turistica Agostini-2 má terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Agostini-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Gilda

8,1

Albergo Gilda

Ubytování (Hotel) Albergo Gilda. Albergo Gilda se nachází v klidné oblasti, 20 minut chůze od jezera Caldonazzo. Venkovní bazén se nachází v soukromé zahradě. Ubytování Albergo Gilda se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Due Spade

8,1

Albergo Due Spade

Ubytování (Hotel) Albergo Due Spade. Elegantní 2hvězdičkový hotel Albergo Due Spade nabízí bezplatné parkování, Wi-Fi zdarma a krásnou zahradu s malým bazénem. Ubytování Albergo Due Spade se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO LIDO

8

APPARTAMENTO LIDO

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO LIDO. APPARTAMENTO LIDO se nachází v Caldonazzu, pouhých 22 km od MUSE. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APPARTAMENTO LIDO se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Anna-1

8

Locazione Turistica Anna-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Anna-1. Locazione Turistica Anna-1 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 44 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Anna-1 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Giardino ai Volti 2P, Caldonazzo Ospitar

8

Il Giardino ai Volti 2P, Caldonazzo Ospitar

UbytováníIl Giardino ai Volti 2P, Caldonazzo Ospitar. Il Giardino ai Volti 2P, Caldonazzo Ospitar se nachází v Caldonazzu, 23 km od MUSE a 5,9 km od Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Il Giardino ai Volti 2P, Caldonazzo Ospitar se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Monte Cimone

7,9

Hotel Monte Cimone

UbytováníHotel Monte Cimone. Hotel Monte Cimone se nachází v Caldonazzu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je bar. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Monte Cimone se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Agostini-1

7,7

Locazione Turistica Agostini-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Agostini-1. Locazione Turistica Agostini-1 se nachází v Caldonazzu, 5 km od jezera Lago di Levico, 20 km od univerzity v Trentu a 21 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Locazione Turistica Agostini-1 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Giardino ai Volti 1T, Caldonazzo Ospitar

7,2

Il Giardino ai Volti 1T, Caldonazzo Ospitar

UbytováníIl Giardino ai Volti 1T, Caldonazzo Ospitar. Il Giardino ai Volti 1T, Caldonazzo Ospitar se nachází v Caldonazzu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Il Giardino ai Volti 1T, Caldonazzo Ospitar se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Polla-2

7

Locazione Turistica Casa Polla-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Polla-2. Locazione Turistica Casa Polla-2 se nachází v Caldonazzu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 43 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa Polla-2 se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

A Caldonazzo cé proprio tutto

A Caldonazzo cé proprio tutto

UbytováníA Caldonazzo cé proprio tutto. Ubytování se nachází v Caldonazzu, 24 km od muzea MUSE, 6,4 km od jezera Lago di Levico a 22 km od univerzity v Trentu. Ubytování A Caldonazzo cé proprio tutto se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lucy Home - Lago di Caldonazzo

Lucy Home - Lago di Caldonazzo

Ubytování (Apartmány) Lucy Home - Lago di Caldonazzo. Lucy Home - Lago di Caldonazzo se nachází v Caldonazzu, 22 km od MUSE a 5,6 km od Lago di Levico. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Lucy Home - Lago di Caldonazzo se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relax in Pineta

Relax in Pineta

Ubytování (Prázdninové domy) Relax in Pineta. Relax in Pineta se nachází v Caldonazzu a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Relax in Pineta se nachází ve městě Caldonazzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Caldonazzo

Město Caldonazzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Caldonazzo.