Hledat

Ubytování

Ubytování město Calasetta

Ve městě Calasetta (Itálie) máme celkem 132 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Calasetta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Calasetta

Savoia 32

10

Savoia 32

UbytováníSavoia 32. Savoia 32 se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Savoia 32 se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

La Casetta-Room&Sea

10

La Casetta-Room&Sea

UbytováníLa Casetta-Room&Sea. Ubytování se nachází v Calasettě, necelý 1 km od Spiaggia di Sottotorre a 2,3 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování La Casetta-Room&Sea se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

ALBAVACANZE FRONTEMARE

10

ALBAVACANZE FRONTEMARE

UbytováníALBAVACANZE FRONTEMARE. ALBAVACANZE FRONTEMARE se nachází 300 metrů od Spiaggia di Sottotorre a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování ALBAVACANZE FRONTEMARE se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villetta immersa nella Natura

10

Villetta immersa nella Natura

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta immersa nella Natura. Villetta immersa nella Natura se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villetta immersa nella Natura se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Perla del mare

10

Perla del mare

Ubytování (Prázdninový dům) Perla del mare. Perla del mare se nachází v Calasettě, pouhých 500 metrů od lanovky Spiaggia di Sottotorre a 1,6 km od lanovky Spiaggia Le Saline. Ubytování Perla del mare se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Cincotti

10

Casa Cincotti

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Cincotti. Casa Cincotti se nachází v Calasettě, pouhých 250 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,4 km od Spiaggia Le Saline, a nabízí balkon. Ubytování Casa Cincotti se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Splendida casa con ampio terrazzo vista mare

10

Splendida casa con ampio terrazzo vista mare

Ubytování (Prázdninový dům) Splendida casa con ampio terrazzo vista mare. Splendida casa con ampio terrazzo vista mare se nachází u pláže v Calasettě, 350 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,5 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování Splendida casa con ampio terrazzo vista mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Isabella

10

Casa Isabella

UbytováníCasa Isabella. Casa Isabella se nachází v Calasettě na ostrově Sant'Antìoco a nabízí výhled na město. K dispozici je také terasa. Ubytování Casa Isabella se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Magiva - vista mare tra l'alba ed il tramonto

10

Casa Magiva - vista mare tra l'alba ed il tramonto

UbytováníCasa Magiva - vista mare tra l'alba ed il tramonto. Casa Magiva - vista mare tra l'alba ed il tramonto se nachází v Calasettě, 1,6 km od pláže Punta Rosarieddu, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Magiva - vista mare tra l'alba ed il tramonto se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casetta

10

Casetta

UbytováníCasetta. Casetta se nachází v Calasettě, 600 metrů od Spiaggia di Sottotorre, 1,8 km od Spiaggia Le Saline a 2,5 km od pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Casetta se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Deliziosa casetta Calasetta

10

Deliziosa casetta Calasetta

UbytováníDeliziosa casetta Calasetta. Deliziosa casetta Calasetta se nachází v Calasettě, 600 metrů od Spiaggia di Sottotorre, 1,9 km od Spiaggia Le Saline a 2,4 km od pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Deliziosa casetta Calasetta se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

La casa in laguna

10

La casa in laguna

UbytováníLa casa in laguna. La casa in laguna se nachází v Calasettě a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa in laguna se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

A ca da Paolina

10

A ca da Paolina

Ubytování (Prázdninový dům) A ca da Paolina. A ca da Paolina se nachází v Calasettě, 350 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,3 km od Spiaggia Le Saline. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování A ca da Paolina se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Homecalasetta a 30 metri dal mare

10

Homecalasetta a 30 metri dal mare

UbytováníHomecalasetta a 30 metri dal mare. Homecalasetta a 30 metri dal mare nabízí ubytování s terasou a výhledem na město, asi 300 metrů od Spiaggia di Sottotorre. Ubytování Homecalasetta a 30 metri dal mare se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

JaLo

10

JaLo

UbytováníJaLo. JaLo se nachází asi 1,4 km od Spiaggia Le Saline a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování JaLo se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villetta Calasetta intera casa vacanze

10

Villetta Calasetta intera casa vacanze

UbytováníVilletta Calasetta intera casa vacanze. Villetta Calasetta intera casa vacanze se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Hosté mohou využívat balkon a venkovní krb. Ubytování Villetta Calasetta intera casa vacanze se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villetta Rombi

9,8

Villetta Rombi

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Rombi. Villetta Rombi se nachází v Calasettě, 800 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,9 km od Spiaggia Le Saline. Nabízí sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Villetta Rombi se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta "CA' U CAPPUN"

9,8

Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta "CA' U CAPPUN"

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta "CA' U CAPPUN". Ubytování se nachází v Calasettě, 350 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,5 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování Casa Vacanze Fronte Mare Calasetta "CA' U CAPPUN" se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Stella Moresca Luxury Villa

9,7

Stella Moresca Luxury Villa

Ubytování (Vila) Stella Moresca Luxury Villa. Stella Moresca Luxury Villa se nachází v Calasettě, 700 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,5 km od pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Stella Moresca Luxury Villa se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Sa Domu Tabarchina

9,7

Sa Domu Tabarchina

Ubytování (Prázdninové domy) Sa Domu Tabarchina. Sa Domu Tabarchina se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sa Domu Tabarchina se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

À Grancéa

9,7

À Grancéa

UbytováníÀ Grancéa. À Grancéa se nachází v Calasettě, 400 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 2,3 km od Spiaggia Le Saline. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování À Grancéa se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Piero's Apartment Calasetta

9,7

Piero's Apartment Calasetta

Ubytování (Prázdninové domy) Piero's Apartment Calasetta. Piero's Apartment Calasetta se nachází v Calasettě, 500 metrů od Spiaggia di Sottotorre. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Piero's Apartment Calasetta se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ski and Sea Apartment Calasetta

9,6

Ski and Sea Apartment Calasetta

Ubytování (Apartmán) Ski and Sea Apartment Calasetta. Ski and Sea Apartment Calasetta se nachází v Calasettě, jen 1,7 km od Spiaggia Le Saline a pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Ski and Sea Apartment Calasetta se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Brezza di Mare

9,6

Brezza di Mare

UbytováníBrezza di Mare. Brezza di Mare se nachází na ostrově Sant'Antioco, pouhých 600 metrů od písečné pláže v Calasettě. Nabízí zahradu, gril a terasu s výhledem na moře. Ubytování Brezza di Mare se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ca' Wanda

9,6

Ca' Wanda

UbytováníCa' Wanda. Ca' Wanda se nachází v Calasettě, 2 km od Spiaggia Le Saline a 2,3 km od pláže Punta Rosarieddu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ca' Wanda se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Matilde

9,6

Casa Matilde

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Matilde. Casa Matilde se nachází v Calasettě, 450 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 700 metrů od Spiaggia Le Saline. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Matilde se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa vacanza La Pavoncella

9,5

Casa vacanza La Pavoncella

UbytováníCasa vacanza La Pavoncella. Casa vacanza La Pavoncella se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování má balkon a výhled na město. Ubytování Casa vacanza La Pavoncella se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Vacanze Bouganville

9,5

Casa Vacanze Bouganville

UbytováníCasa Vacanze Bouganville. Casa Vacanze Bouganville se nachází asi 1,1 km od Spiaggia di Sottotorre a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Vacanze Bouganville se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

My Happy Place

9,5

My Happy Place

UbytováníMy Happy Place. My Happy Place se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování My Happy Place se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villa sul Mare Calalunga Calasetta Sant Antioco

9,5

Villa sul Mare Calalunga Calasetta Sant Antioco

Ubytování (Vila) Villa sul Mare Calalunga Calasetta Sant Antioco. Villa sul Mare Calalunga Calasetta Sant Antioco se nachází v Calasettě, 500 metrů od Spiaggia Cala Lunga a 2,2 km od Cala Sapone, a nabízí výhled do... Ubytování Villa sul Mare Calalunga Calasetta Sant Antioco se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Mare sole relax pochi passi dalla spiaggia

9,5

Mare sole relax pochi passi dalla spiaggia

UbytováníMare sole relax pochi passi dalla spiaggia. Mare sole relax pochi passi dalla spiaggia se nachází v Calasettě, 400 metrů od Spiaggia di Sottotorre, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mare sole relax pochi passi dalla spiaggia se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Vacanze Casti - 37

9,5

Casa Vacanze Casti - 37

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Casti - 37. Casa Vacanze Casti - 37 se nachází v Calasettě, necelý 1 km od Spiaggia Le Saline a 2,1 km od pláže Punta Rosarieddu. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Casa Vacanze Casti - 37 se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villa Tonino 150 mt dal mare e grande spiaggia ideale famiglie e sportivi

9,5

Villa Tonino 150 mt dal mare e grande spiaggia ideale famiglie e sportivi

Ubytování (Vila) Villa Tonino 150 mt dal mare e grande spiaggia ideale famiglie e sportivi. Villa Tonino 150 mt dal mare e grande spiaggia ideale famiglie sportivi se nachází v Calasettě, pouhých 300 metrů od Spiaggia Le Saline a 1,2 km od... Ubytování Villa Tonino 150 mt dal mare e grande spiaggia ideale famiglie e sportivi se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

I tre schen

9,5

I tre schen

UbytováníI tre schen. I tre schen se nachází v Calasettě, 1,9 km od pláže Punta Rosarieddu, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným lounge a... Ubytování I tre schen se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Calasetta monolocale Cassiopea

9,5

Calasetta monolocale Cassiopea

UbytováníCalasetta monolocale Cassiopea. Calasetta monolocale Cassiopea se nachází v Calasettě, 700 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 2,1 km od pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Calasetta monolocale Cassiopea se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Alemar Casa Vacanze

9,4

Alemar Casa Vacanze

UbytováníAlemar Casa Vacanze. Alemar Casa Vacanze nabízí apartmány v Calasettě, kousek pěšky od nejbližších pláží. Přístav Calasetta je vzdálený 300 metrů. Ubytování Alemar Casa Vacanze se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa da Gino

9,4

Casa da Gino

Ubytování (Apartmán) Casa da Gino. Casa da Gino se nachází v Calasettě, jen pár kroků od pláže Cussorgia a 1,1 km od pláže Punta Rosarieddu. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa da Gino se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa accogliente

9,4

Casa accogliente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa accogliente. Casa accogliente se nachází v Calasettě, 150 metrů od Spiaggia di Sottotorre a necelý 1 km od Spiaggia Le Saline, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa accogliente se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Oasi Blu

9,3

Oasi Blu

UbytováníOasi Blu. Oasi Blu se nachází v Calasettě, 2.5 a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Spiaggia Grande leží 1,1 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování Oasi Blu se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Giovanna e Antonio

9,3

Casa Giovanna e Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Giovanna e Antonio. Casa Giovanna e Antonio se nachází v Calasettě, 1,1 km od Spiaggia di Sottotorre a 1,3 km od Spiaggia Le Saline. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Giovanna e Antonio se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Sea House South Sardinia

9,3

Sea House South Sardinia

UbytováníSea House South Sardinia. Sea House South Sardinia se nachází v Calasettě, 600 metrů od Spiaggia di Sottotorre, 2 km od Spiaggia Le Saline a 2,3 km od pláže Punta Rosarieddu. Ubytování Sea House South Sardinia se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Celeste

9,3

Casa Celeste

Ubytování (Apartmán) Casa Celeste. Casa Celeste se nachází v Calasettě, 400 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,5 km od Spiaggia Le Saline. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Celeste se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

VILLETTA TOM 100 m DALLA SPIAGGIA

9,3

VILLETTA TOM 100 m DALLA SPIAGGIA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLETTA TOM 100 m DALLA SPIAGGIA. VILLETTA TOM 100 m DALLA SPIAGGIA se nachází v Calasettě, méně než 1 km od Spiaggia Le Saline a 2,1 km od pláže Punta Rosarieddu. Nabízí gril a... Ubytování VILLETTA TOM 100 m DALLA SPIAGGIA se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ca da Ste

9,2

Ca da Ste

Ubytování (Prázdninový dům) Ca da Ste. Ca da Ste se nachází v Calasettě, necelý 1 km od Spiaggia di Sottotorre a 13 minut chůze od Spiaggia Le Saline, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Ca da Ste se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

La Casa da Seby

9,2

La Casa da Seby

UbytováníLa Casa da Seby. La Casa da Seby se nachází v Calasettě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Casa da Seby se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Angelo B&B

9,2

Casa Angelo B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Angelo B&B. Casa Angelo B&B se nachází 300 metrů od Spiaggia di Sottotorre v Calasettě a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Angelo B&B se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Residence Fior di Sulcis

9,2

Residence Fior di Sulcis

Ubytování (Aparthotel) Residence Fior di Sulcis. Residence Fior di Sulcis se nachází v Calasettě, 300 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,1 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování Residence Fior di Sulcis se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Baby House Calasetta - IUN P5263

9,2

Baby House Calasetta - IUN P5263

Ubytování (Apartmán) Baby House Calasetta - IUN P5263. Baby House Calasetta - IUN P5263 se nachází v Calasettě, 400 metrů od Spiaggia di Sottotorre, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Baby House Calasetta - IUN P5263 se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ca' margo

9,2

Ca' margo

Ubytování (Penzion) Ca' margo. Ca' margo se nachází v Calasettě, 650 metrů od Spiaggia di Sottotorre a 1,6 km od Spiaggia Le Saline. Ubytování Ca' margo se nachází ve městě Calasetta (Itálie - Sant’Antioco Island).

Una Finestra sul Mare

9,2

Una Finestra sul Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Una Finestra sul Mare. Una Finestra sul Mare se nachází asi 300 metrů od Spiaggia di Sottotorre a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Una Finestra sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ubytování ve městě Calasetta

Město Calasetta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 132 hotelů a ubytování ve městě Calasetta.