Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Sapone

Ve městě Cala Sapone (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Sapone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Sapone

Villino sul mare

9,1

Villino sul mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villino sul mare. Villino sul mare nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restaurací, sezónním venkovním bazénem a fitness centrem, asi 750 metrů od Cala Sapone. Ubytování Villino sul mare se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

House Eleonora - Villaggio Polifemo

9

House Eleonora - Villaggio Polifemo

Ubytování (Prázdninové domy) House Eleonora - Villaggio Polifemo. House Eleonora - Villaggio Polifemo se nachází v Cala Sapone, pouhých 350 metrů od Cala Sapone, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Eleonora - Villaggio Polifemo se nachází ve městě Cala Sapone (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villaggio polifemo 38 Località Cala Sapone

9

Villaggio polifemo 38 Località Cala Sapone

Ubytování (Prázdninový dům) Villaggio polifemo 38 Località Cala Sapone. Villaggio polifemo se nachází v Cala Sapone, 1,3 km od Cala Sapone a 3 km od Canai. 38 Località Cala Sapone nabízí tenisový kurt a klimatizaci. Ubytování Villaggio polifemo 38 Località Cala Sapone se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Locazione Turistica Camping Tonnara

9

Locazione Turistica Camping Tonnara

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Camping Tonnara. Locazione Turistica Camping Tonnara se nachází u pláže v Cala Sapone, 2,6 km od Spiaggia Cala Lunga a 400 metrů od Cala Sapone. Ubytování Locazione Turistica Camping Tonnara se nachází ve městě Cala Sapone (Itálie - Sant’Antioco Island).

Camping Tonnara

8,4

Camping Tonnara

UbytováníCamping Tonnara. Camping Tonnara se nachází 200 metrů od Cala Sapone a nabízí soukromou pláž, sezónní venkovní bazén a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Camping Tonnara se nachází ve městě Cala Sapone (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ubytování ve městě Cala Sapone

Město Cala Sapone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Cala Sapone.