Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Murada

Ve městě Cala Murada (Španělsko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Murada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Murada

Finca Isabel

9,8

Finca Isabel

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Isabel. Located only 2.3 km from Platja De S'Algar in Cala Murada, Finca Isabel provides accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Finca Isabel se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Ana I - MUR116

9,4

Holiday Home Ana I - MUR116

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ana I - MUR116. Holiday Home Ana I - MUR116 is set in Cala Murada. This holiday home features accommodation with a terrace. Ubytování Holiday Home Ana I - MUR116 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Finca Sofie

9,1

Finca Sofie

Ubytování (Vila) Finca Sofie. Situated only 1.3 km from Cala Murada Beach in Cala Murada, Finca Sofie features accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Finca Sofie se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Maria Cala Murada

9

Villa Maria Cala Murada

Ubytování (Vila) Villa Maria Cala Murada. Villa Maria Cala Murada se nachází v Cala Murada a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Maria Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Son Ganxo II

Son Ganxo II

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo II. Son Ganxo II se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo II se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Gran Ganxo

Gran Ganxo

Ubytování (Prázdninový dům) Gran Ganxo. Gran Ganxo se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Gran Ganxo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Murada

Villa Cala Murada

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Cala Murada. Set only 2.4 km from Platja De S'Algar in Cala Murada, Villa Cala Murada offers accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Villa Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Juana Maria

Villa Juana Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Juana Maria. Featuring a terrace, Villa Juana Maria is a holiday home, set in Cala Murada. Guests benefit from balcony. Ubytování Villa Juana Maria se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Son Ganxo III

Son Ganxo III

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo III. Son Ganxo III se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo III se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Turo del Sol

Villa Turo del Sol

Ubytování (Vila) Villa Turo del Sol. Villa Turo del Sol se nachází asi 1,1 km od pláže Cala Domingos Petit a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Turo del Sol se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Casa Ladena

Casa Ladena

Ubytování (Vila) Casa Ladena. Casa Ladena se nachází v Cala Murada, 500 metrů od pláže Cala Murada a 1 km od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Casa Ladena se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **

Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **

Ubytování (Apartmán) Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **. Beach view apartment of 87 m2, big terrace se nachází v Cala Murada, 50 metrů od pláže Cala Murada a 600 metrů od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi ** se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Lisboa - MUR145

Holiday Home Lisboa - MUR145

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lisboa - MUR145. Located in Cala Murada in the Majorca region, Holiday Home Lisboa - MUR145 features a garden. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday Home Lisboa - MUR145 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Mediterràneo

Villa Mediterràneo

Ubytování (Vila) Villa Mediterràneo. Villa Mediterràneo se nachází v letovisku Cala Murada, 500 metrů od pláže Cala Murada a 1,1 km od pláže Cala Domingos Petit, a nabízí ubytování s... Ubytování Villa Mediterràneo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Casa Barca

Casa Barca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Barca. Casa Barca se nachází v Cala Murada, 300 metrů od pláže Cala Murada, necelý 1 km od pláže Cala Domingos Petit a 12 minut chůze od pláže Cala Domingos Gran. Ubytování Casa Barca se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Aitana

Villa Aitana

Ubytování (Vila) Villa Aitana. Boasting pool views, Villa Aitana features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.4 km from Platja De S'Algar. Ubytování Villa Aitana se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Peña Rubia - MUR146

Holiday Home Peña Rubia - MUR146

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Peña Rubia - MUR146. Situated in Cala Murada in the Majorca region, Holiday Home Peña Rubia - MUR146 features a terrace. Guests have access to free WiFi throughout the... Ubytování Holiday Home Peña Rubia - MUR146 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Finca Tort

Finca Tort

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Tort. Finca Tort se nachází v Cala Murada, 3 km od pláže Cala Murada, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Finca Tort se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Matos - MUR120

Holiday Home Matos - MUR120

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matos - MUR120. Holiday Home Matos - MUR120 se nachází v Cala Murada, jen 1 km od pláže Cala Murada a 1,2 km od pláže Cala Domingos Gran, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Holiday Home Matos - MUR120 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Son Ganxo I

Son Ganxo I

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo I. Son Ganxo I se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo I se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Cala Murada Paradise

Cala Murada Paradise

Ubytování (Apartmán) Cala Murada Paradise. Cala Murada Paradise se nachází v Cala Murada, 50 metrů od pláže Cala Murada a 550 metrů od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Cala Murada Paradise se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Apartment Ana II - MUR115

Apartment Ana II - MUR115

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana II - MUR115. Situated in Cala Murada, Apartment Ana II - MUR115 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Ana II - MUR115 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Murada

Město Cala Murada se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Cala Murada.