Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Murada

Ve městě Cala Murada (Španělsko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Murada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Murada

Finca Isabel

9,8

Finca Isabel

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Isabel. Located only 2.3 km from Platja De S'Algar in Cala Murada, Finca Isabel provides accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Finca Isabel se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ana I - MUR116

9,4

Holiday Home Ana I - MUR116

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ana I - MUR116. Holiday Home Ana I - MUR116 is set in Cala Murada. This holiday home features accommodation with a terrace. Ubytování Holiday Home Ana I - MUR116 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Sofie

9,1

Finca Sofie

Ubytování (Vila) Finca Sofie. Situated only 1.3 km from Cala Murada Beach in Cala Murada, Finca Sofie features accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Finca Sofie se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria Cala Murada

9

Villa Maria Cala Murada

Ubytování (Vila) Villa Maria Cala Murada. Villa Maria Cala Murada se nachází v Cala Murada a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Maria Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ICON Valparaiso by Petit Palace - Adults Only

8,9

ICON Valparaiso by Petit Palace - Adults Only

Ubytování (Hotel) ICON Valparaiso by Petit Palace - Adults Only. ICON Valparaiso by Petit Palace - Adults Only se nachází na východním pobřeží Mallorky, na útese s přímým vstupem na pláž Cala Domingo. Ubytování ICON Valparaiso by Petit Palace - Adults Only se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Neo

8,8

Villa Neo

Ubytování (Vila) Villa Neo. Set in Cala Murada, less than 1 km from Cala Domingos Petit Beach and an 11-minute walk from Cala Murada Beach, Villa Neo offers air-conditioned... Ubytování Villa Neo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Cala Murada Tennis

8,4

Apartamentos Cala Murada Tennis

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Cala Murada Tennis. Set 3 km from Platja De S'Algar, Apartamentos Cala Murada Tennis offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytování Apartamentos Cala Murada Tennis se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Los Pinos

8,2

Apartamentos Los Pinos

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Los Pinos. Apartamentos Los Pinos se nachází v letovisku Cala Murada na Mallorce, 750 metrů od nejbližší pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon. Ubytování Apartamentos Los Pinos se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Hotel Cala Murada

8,1

Hotel Cala Murada

Ubytování (Hotel) Hotel Cala Murada. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, bar and garden, Hotel Cala Murada is located in Cala Murada. Ubytování Hotel Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Cala Murada Minigolf

8,1

Apartamentos Cala Murada Minigolf

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Cala Murada Minigolf. Apartamentos Cala Murada Minigolf se nachází v letovisku Cala Murada a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a tenisovým kurtem. Ubytování Apartamentos Cala Murada Minigolf se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Can Joan Conill

Can Joan Conill

Ubytování (Vila) Can Joan Conill. Can Joan Conill offers accommodation in Cala Murada, 57.2 km from Alcudia. Guests benefit from a terrace and a private outdoor pool. Ubytování Can Joan Conill se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Juana Maria

Villa Juana Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Juana Maria. Featuring a terrace, Villa Juana Maria is a holiday home, set in Cala Murada. Guests benefit from balcony. Ubytování Villa Juana Maria se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa con piscina privada en Cala Murada

villa con piscina privada en Cala Murada

Ubytování (Vila) villa con piscina privada en Cala Murada. Situated in Cala Murada, within 2.3 km of Platja De S'Algar, villa con piscina privada en Cala Murada offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování villa con piscina privada en Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Cala Murada

Villa Cala Murada

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Cala Murada. Set only 2.4 km from Platja De S'Algar in Cala Murada, Villa Cala Murada offers accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Villa Cala Murada se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 2 km from the beach

Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 2 km from the beach

Ubytování (Vila) Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 2 km from the beach. Located in Cala Murada and only 2.4 km from Platja De S'Algar, Villa Carrer Campània provides accommodation with pool views, free WiFi and free private... Ubytování Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 2 km from the beach se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Gran Ganxo

Gran Ganxo

Ubytování (Prázdninový dům) Gran Ganxo. Gran Ganxo se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Gran Ganxo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 84 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Ganxo II

Son Ganxo II

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo II. Son Ganxo II se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo II se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene Villa in Cala Murada with Swimming Pool

Serene Villa in Cala Murada with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Serene Villa in Cala Murada with Swimming Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Serene Villa in Cala Murada with Swimming Pool is set in Cala Murada. Situated 2. Ubytování Serene Villa in Cala Murada with Swimming Pool se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Lisboa - MUR145

Holiday Home Lisboa - MUR145

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lisboa - MUR145. Located in Cala Murada in the Majorca region, Holiday Home Lisboa - MUR145 features a garden. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday Home Lisboa - MUR145 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **

Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **

Ubytování (Apartmán) Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi **. Beach view apartment of 87 m2, big terrace se nachází v Cala Murada, 50 metrů od pláže Cala Murada a 600 metrů od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Beach view apartment of 87 m2, big terrace, ** free Wifi ** se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ladena

Casa Ladena

Ubytování (Vila) Casa Ladena. Casa Ladena se nachází v Cala Murada, 500 metrů od pláže Cala Murada a 1 km od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Casa Ladena se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Turo del Sol

Villa Turo del Sol

Ubytování (Vila) Villa Turo del Sol. Villa Turo del Sol se nachází asi 1,1 km od pláže Cala Domingos Petit a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Turo del Sol se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Ganxo III

Son Ganxo III

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo III. Son Ganxo III se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo III se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Tort Fantastica

Finca Can Tort Fantastica

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Tort Fantastica. Situated in Cala Murada, within 3 km of Cala Murada Beach, Finca Can Tort Fantastica offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Finca Can Tort Fantastica se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Cozy Holiday Home in Cala Murada with Swimming Pool

Cozy Holiday Home in Cala Murada with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Cala Murada with Swimming Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Cozy Holiday Home in Cala Murada with Swimming Pool is situated in Cala Murada. Ubytování Cozy Holiday Home in Cala Murada with Swimming Pool se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Cala Murada - 277883

Cala Murada - 277883

Ubytování (Vila) Cala Murada - 277883. Located in Cala Murada, 2 km from Platja De S'Algar, Cala Murada - 277883 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cala Murada - 277883 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Casa Neo

Casa Neo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Neo. Casa Neo, a property with a terrace, is set in Cala Murada, 3 km from Platja De S'Algar. Ubytování Casa Neo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

villa julieta

villa julieta

Ubytování (Vila) villa julieta. Situated in Cala Murada, within 2.5 km of Platja De S'Algar, villa julieta offers accommodation with air conditioning. Ubytování villa julieta se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Anita

Villa Anita

Ubytování (Vila) Villa Anita. Villa in Cala Murada, with private pool for 4 persons. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Sun-kissed villa in S' Espinagar with a private pool

Sun-kissed villa in S' Espinagar with a private pool

Ubytování (Vila) Sun-kissed villa in S' Espinagar with a private pool. Sun-kissed villa in S' Espinagar se nachází v Cala Murada, 2,7 km od pláže Cala Domingos Petit a 2,7 km od pláže Cala Domingos Gran. Ubytování Sun-kissed villa in S' Espinagar with a private pool se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Peña Rubia - MUR146

Holiday Home Peña Rubia - MUR146

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Peña Rubia - MUR146. Situated in Cala Murada in the Majorca region, Holiday Home Peña Rubia - MUR146 features a terrace. Guests have access to free WiFi throughout the... Ubytování Holiday Home Peña Rubia - MUR146 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aitana

Villa Aitana

Ubytování (Vila) Villa Aitana. Boasting pool views, Villa Aitana features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.4 km from Platja De S'Algar. Ubytování Villa Aitana se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 500 m from the beach

Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 500 m from the beach

Ubytování (Vila) Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 500 m from the beach. Located in Cala Murada and only 2.4 km from Platja De S'Algar, Villa Carrer Macedònia provides accommodation with pool views, free WiFi and free private... Ubytování Villa with 2 bedrooms in Cala Murada with private pool enclosed garden and WiFi 500 m from the beach se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Casa Barca

Casa Barca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Barca. Casa Barca se nachází v Cala Murada, 300 metrů od pláže Cala Murada, necelý 1 km od pláže Cala Domingos Petit a 12 minut chůze od pláže Cala Domingos Gran. Ubytování Casa Barca se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Tort

Finca Tort

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Tort. Finca Tort se nachází v Cala Murada, 3 km od pláže Cala Murada, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Finca Tort se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Matos - MUR120

Holiday Home Matos - MUR120

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matos - MUR120. Holiday Home Matos - MUR120 se nachází v Cala Murada, jen 1 km od pláže Cala Murada a 1,2 km od pláže Cala Domingos Gran, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Holiday Home Matos - MUR120 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Julieta

Villa Julieta

Ubytování (Vily) Villa Julieta. Set in Cala Murada, 47 km from Alcudia, Villa Julieta offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Julieta se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Villa Mediterràneo

Villa Mediterràneo

Ubytování (Vila) Villa Mediterràneo. Villa Mediterràneo se nachází v letovisku Cala Murada, 500 metrů od pláže Cala Murada a 1,1 km od pláže Cala Domingos Petit, a nabízí ubytování s... Ubytování Villa Mediterràneo se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana II - MUR115

Apartment Ana II - MUR115

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana II - MUR115. Situated in Cala Murada, Apartment Ana II - MUR115 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Ana II - MUR115 se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with pool and air conditioning

Villa with pool and air conditioning

Ubytování (Vila) Villa with pool and air conditioning. Featuring a garden and a terrace, Villa with pool and air conditioning provides accommodation in Cala Murada with free WiFi and pool views. Ubytování Villa with pool and air conditioning se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca).

Cala Murada Paradise

Cala Murada Paradise

Ubytování (Apartmán) Cala Murada Paradise. Cala Murada Paradise se nachází v Cala Murada, 50 metrů od pláže Cala Murada a 550 metrů od pláže Cala Domingos Petit. Ubytování Cala Murada Paradise se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Ganxo I

Son Ganxo I

Ubytování (Prázdninový dům) Son Ganxo I. Son Ganxo I se nachází asi 1,2 km od pláže Cala Murada a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Son Ganxo I se nachází ve městě Cala Murada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Murada

Město Cala Murada se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Cala Murada.