Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Millor

Ve městě Cala Millor (Španělsko) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Millor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Millor

House with 3 bedrooms in Cala Millor with enclosed garden and WiFi 100 m from the beach

9,8

House with 3 bedrooms in Cala Millor with enclosed garden and WiFi 100 m from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Cala Millor with enclosed garden and WiFi 100 m from the beach. Boasting garden views, House with 3 bedrooms in Cala Millor with enclosed garden and WiFi 100 m from the beach offers accommodation with barbecue... Ubytování House with 3 bedrooms in Cala Millor with enclosed garden and WiFi 100 m from the beach se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Ca s’Hereu

9,7

Ca s’Hereu

Ubytování (Prázdninový dům) Ca s’Hereu. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ca s’Hereu is located in Cala Millor. Ubytování Ca s’Hereu se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cala Millor

9,6

Apartment Cala Millor

Ubytování (Apartmán) Apartment Cala Millor. Apartmán Cala Millor se nachází v letovisku Cala Millor, pouhých 50 metrů od pláže Cala Millor a 1,7 km od pláže Sa Coma, a nabízí balkon. Ubytování Apartment Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SA MANIGA 6-H

9,5

SA MANIGA 6-H

Ubytování (Apartmán) SA MANIGA 6-H. SA MANIGA 6-H se nachází u pláže v Cala Millor, 1,7 km od pláže Sa Coma a 2 km od pláže Cala Bona. Ubytování SA MANIGA 6-H se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Bahia Cala Millor

9,3

Hipotels Bahia Cala Millor

Ubytování (Hotel) Hipotels Bahia Cala Millor. Hipotels Bahia Cala Millor se nachází přímo u pláže Cala Millor ve východní části Mallorky. Komplex má venkovní a vnitřní bazény a krásnou zahradu. Ubytování Hipotels Bahia Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Sea Club Apartments

9,3

Sea Club Apartments

Ubytování (Apartmány) Sea Club Apartments. Located within 100 metres of Cala Millor Beach in Cala Millor, Sea Club Apartments provides accommodation with seating area. Ubytování Sea Club Apartments se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Cala Millor Park

9,2

Hipotels Cala Millor Park

Ubytování (Hotel) Hipotels Cala Millor Park. Hipotels Cala Millor Park se nachází jen 200 metrů od pláže. Nabízí samostatné bazény pro děti a dospělé a lázeňské a wellness centrum s posilovnou. Ubytování Hipotels Cala Millor Park se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stephanie

9,2

Apartment Stephanie

Ubytování (Apartmán) Apartment Stephanie. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Stephanie is situated in Cala Millor. Ubytování Apartment Stephanie se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Alborada

9,2

Apartamentos Alborada

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Alborada. Apartamentos Alborada se nachází v letovisku Cala Millor, 36 km od města Alcudia, a hostům poskytuje ubytování v plně zařízených apartmánech s výhledem na... Ubytování Apartamentos Alborada se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Said

9,2

Hipotels Said

Ubytování (Hotel) Hipotels Said. Tento rodinný hotel se nachází pár metrů od oblíbené pláže Cala Millor. Ubytování Hipotels Said se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Miel

9,1

Villa Miel

Ubytování (Hotel) Villa Miel. Tento komfortní hotel se nachází 200 metrů od pláže Cala Millor. Ubytování Villa Miel se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Hipocampo Palace & Spa

9,1

Hipotels Hipocampo Palace & Spa

Ubytování (Hotel) Hipotels Hipocampo Palace & Spa. Tento luxusní plážový rezort se rozkládá v tropických zahradách o ploše více než 19 000 m². Ubytování Hipotels Hipocampo Palace & Spa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en la Playa

9,1

Apartamento en la Playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la Playa. Apartamento en se nachází v Cala Millor, 50 metrů od pláže Cala Millor a 1,7 km od pláže Sa Coma. Ubytování Apartamento en la Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Mallorca SL

9

Apartamentos Mallorca SL

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mallorca SL. Located in Cala Millor, 700 metres from Cala Millor Beach, Apartamentos Mallorca SL provides accommodation with air conditioning and access to a garden... Ubytování Apartamentos Mallorca SL se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sabina

9

Hotel Sabina

Ubytování (Hotel) Hotel Sabina. Tento hotel na pláži má výhled na promenádu a jemný bílý písek na pláži Cala Millor. Užijte si den na středomořském slunci v lehátku u venkovního bazénu. Ubytování Hotel Sabina se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

CM Playa del Moro

9

CM Playa del Moro

Ubytování (Hotel) CM Playa del Moro. Sentido Playa del Moro se nabízí kryté i venkovní bazény, vířivku a fitness centrum. Nachází se na pěší zóně letoviska Cala Millor, přímo na pobřeží. Ubytování CM Playa del Moro se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Marins Playa Suites - Adults Only

8,9

Hotel Marins Playa Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Marins Playa Suites - Adults Only. Featuring 2 shared outdoor pools and balconies with sea views, Hotel Marins Playa Suites- Adults Only in Cala Millor in Mallorca. Ubytování Hotel Marins Playa Suites - Adults Only se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Sea Breeze Apartments

8,9

Sea Breeze Apartments

Ubytování (Apartmány) Sea Breeze Apartments. Sea Breeze Apartments se nachází v obci Cala Millor na Mallorce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sea Breeze Apartments se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Hipocampo - Adults Only

8,9

Hipotels Hipocampo - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hipotels Hipocampo - Adults Only. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo na pobřeží, v kouzelné někdejší rybářské vesničce Cala Millor, a je z něj výhled na pláž San Lorenzo. Ubytování Hipotels Hipocampo - Adults Only se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Hipocampo Playa

8,9

Hipotels Hipocampo Playa

Ubytování (Hotel) Hipotels Hipocampo Playa. Tento hotel se nachází u pláže letoviska Cala Millor a představuje dokonalou volbu pro pobyty plné slunce, relaxace se sklenkou na lehátku a koupání v... Ubytování Hipotels Hipocampo Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Don Juan

8,8

Hipotels Don Juan

Ubytování (Hotel) Hipotels Don Juan. Tento hotel se nachází přímo na pláži a nabízí nádherný výhled na Středozemní moře ze soukromého balkonu, úžasný venkovní bazén a velký výběr různých... Ubytování Hipotels Don Juan se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Mercedes Aparthotel

8,8

Hipotels Mercedes Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Hipotels Mercedes Aparthotel. Hipotels Mercedes Aparthotel se nachází u pláže a nabízí apartmány s vlastní terasou a výhledem na moře, venkovní a krytý bazén a bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Hipotels Mercedes Aparthotel se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Xaloc HRC

8,8

Apartamentos Xaloc HRC

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Xaloc HRC. Apartamentos Xaloc HRC se nachází jen pár kroků od pláže Cala Millor a nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamentos Xaloc HRC se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberostar Cala Millor - Adults Only

8,8

Iberostar Cala Millor - Adults Only

Ubytování (Hotel) Iberostar Cala Millor - Adults Only. Iberostar Cala Millor - Adults Only s venkovním bazénem se nachází ve městě Cala Millor, 140 metrů od pobřežní promenády. Ubytování Iberostar Cala Millor - Adults Only se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

CM Castell de Mar

8,8

CM Castell de Mar

Ubytování (Hotel) CM Castell de Mar. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází pár metrů od pláže a nabízí krásný výhled na záliv Cala Millor, bezplatné Wi-Fi a zdarma vstup do bazénů, posilovny a... Ubytování CM Castell de Mar se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marins Playa

8,8

Marins Playa

Ubytování (Hotel) Marins Playa. Marins Playa se nachází v Cala Millor a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a krytý bazén. Ubytování Marins Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Dunas Aparthotel

8,7

Hipotels Dunas Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Hipotels Dunas Aparthotel. Moderní Hipotels Dunas Aparthotel nabízí pohodlné pokoje s výhledem na Středozemní moře, krytý i venkovní bazén, posilovnu a zpoplatněné Wi-Fi. Ubytování Hipotels Dunas Aparthotel se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marins Cala Nau

8,7

Marins Cala Nau

Ubytování (Hotel) Marins Cala Nau. Marins Cala Nau se nachází ve městě Cala Millor. Nabízí venkovní bazén, fitness centrum, vířivku, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Marins Cala Nau se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Casa d’Hostes Cala Millor

8,7

Casa d’Hostes Cala Millor

Ubytování (Penzion) Casa d’Hostes Cala Millor. Casa d'Hostes Cala Millor se nachází v letovisku Cala Millor, 200 metrů od pláže Cala Millor a necelý 1 km od pláže Cala Bona. Ubytování Casa d’Hostes Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Millor Sol

8,6

Hotel Millor Sol

Ubytování (Hotel) Hotel Millor Sol. Millor Sun Hotel se nachází v rekreační oblasti Cala Millor na východním pobřeží Mallorky, 400 metrů od pláže. Nabízí velký bazén a tenisové kurty. Ubytování Hotel Millor Sol se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Voramar

8,6

Hotel Voramar

Ubytování (Hotel) Hotel Voramar. Hotel Voramar je situován na pobřeží zálivu Cala Millor a nabízí terasu přímo na přímořské promenádě, prostornou lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Hotel Voramar se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Morito

8,6

Hotel Morito

Ubytování (Hotel) Hotel Morito. Hotel Morito is located at Cala Millor beach, on the east coast of Mallorca. Ubytování Hotel Morito se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Sabina Playa

8,6

Hotel Sabina Playa

Ubytování (Hotel) Hotel Sabina Playa. Hotel Sabina Playa má výhled na pobřežní promenádu v rezortu Cala Millor, na východním pobřeží Malorky. Ubytování Hotel Sabina Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

R2 Cala Millor

8,6

R2 Cala Millor

Ubytování (Apartmány) R2 Cala Millor. R2 Cala Millor se nachází v Cala Millor, 80 metrů od pláže Cala Millor. Ubytování R2 Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Flamenco

8,6

Hipotels Flamenco

Ubytování (Hotel) Hipotels Flamenco. Tento moderní rodinný hotel stojí přímo na pláži a nabízí vynikající zázemí včetně velkého venkovního bazénu a dobře vybaveného fitness centra. Ubytování Hipotels Flamenco se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Universal Hotel Bikini

8,5

Universal Hotel Bikini

Ubytování (Hotel) Universal Hotel Bikini. Universal Hotel Bikini se nachází v letovisku Cala Millor, 100 metrů od písečné pláže, a nabízí pokoje s balkonem, venkovní bazén, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Universal Hotel Bikini se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Protur Atalaya

8,5

Protur Atalaya

Ubytování (Apartmány) Protur Atalaya. Tento apartmánový komplex se nachází v oblíbeném malorském letovisku Cala Millor, jen 100 metrů od pláže. Nabízí velký venkovní bazén. Ubytování Protur Atalaya se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Biniamar

8,5

Hotel Biniamar

Ubytování (Hotel) Hotel Biniamar. Hotel se nachází v centru města Cala Millor, pouhých 50 metrů od pláže a pěší promenády a nedaleko obchodů. Ubytování Hotel Biniamar se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Bahía Grande Aparthotel

8,4

Hipotels Bahía Grande Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Hipotels Bahía Grande Aparthotel. Hipotels Bahia Grande se nachází pouhých 100 metrů od pláže ve městě Cala Millor na Majorce. Ubytování Hipotels Bahía Grande Aparthotel se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Club Simó

8,4

Aparthotel Club Simó

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Club Simó. Aparthotel Club Simó features 6 swimming pools, superb sports facilities and saunas. Ubytování Aparthotel Club Simó se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

R2 Veronica

8,4

R2 Veronica

Ubytování (Hotel) R2 Veronica. R2 Veronica se nachází u pláže v letovisku Cala Millor. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování R2 Veronica se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meerblick Apartment Sabina

8,4

Meerblick Apartment Sabina

Ubytování (Apartmán) Meerblick Apartment Sabina. Ubytování se nachází v letovisku Cala Millor, 100 metrů od pláže Cala Millor a 1,1 km od pláže Cala Bona. Meerblick Apartment Sabina nabízí klimatizaci. Ubytování Meerblick Apartment Sabina se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Cala Millor Garden Hotel - Adults Only

8,2

Cala Millor Garden Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Cala Millor Garden Hotel - Adults Only. Cala Millor Garden Hotel - Adults Only se nachází v blízkosti krásné pláže Cala Millor a je určený výhradně pro dospělé. Ubytování Cala Millor Garden Hotel - Adults Only se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Bakour Garbi Cala Millor

8,2

Bakour Garbi Cala Millor

Ubytování (Hotel) Bakour Garbi Cala Millor. Bakour Garbi Cala Millor se nachází v letovisku Cala Millor, 650 metrů od pláže Cala Millor, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, venkovní... Ubytování Bakour Garbi Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saturno

8,1

Saturno

Ubytování (Penzion) Saturno. Tento příjemný rodinný hotel se nachází v centru letoviska Cala Millor, 50 metrů od pláže. Nabízí pohodlné pokoje s balkonem a lednicí. Ubytování Saturno se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Santa Maria

8,1

Hotel La Santa Maria

Ubytování (Hotel) Hotel La Santa Maria. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v pěší zóně v nádherném letovisku Cala Millor na Mallorce, 100 metrů od pláže. Ubytování Hotel La Santa Maria se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Girasol

8

Hotel Girasol

Ubytování (Hotel) Hotel Girasol. Hotel Girasol se nachází v centru letoviska Cala Millor, 100 metrů od pláže. Ubytování Hotel Girasol se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Cristina

8

Apartamentos Cristina

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Cristina. Tento rezort se nachází 700 metrů od pláže Cala Millor. Ubytování Apartamentos Cristina se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Villa Margarita

7,8

Villa Margarita

Ubytování (Apartmány) Villa Margarita. Villa Margarita se nachází v Cala Millor, jen pár kroků od pláže Cala Millor. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sea Cala Millor

7,8

Blue Sea Cala Millor

Ubytování (Hotel) Blue Sea Cala Millor. Blue Sea Cala Millor se nachází necelých 100 metrů od pláže Cala Millor. Ubytování Blue Sea Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Blue Sea Hotel Don Jaime

7,6

Blue Sea Hotel Don Jaime

Ubytování (Hotel) Blue Sea Hotel Don Jaime. Blue Sea Hotel Don Jaime se nachází přímo u pláže v půvabném letovisku Cala Millor, na východním pobřeží Mallorky. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Blue Sea Hotel Don Jaime se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Millor

Město Cala Millor se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Cala Millor.