Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Millor

Ve městě Cala Millor (Španělsko) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Millor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Millor

Ca s’Hereu

9,7

Ca s’Hereu

Ubytování (Prázdninový dům) Ca s’Hereu. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ca s’Hereu is located in Cala Millor. Ubytování Ca s’Hereu se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartment Cala Millor

9,6

Apartment Cala Millor

Ubytování (Apartmán) Apartment Cala Millor. Apartmán Cala Millor se nachází v letovisku Cala Millor, pouhých 50 metrů od pláže Cala Millor a 1,7 km od pláže Sa Coma, a nabízí balkon. Ubytování Apartment Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Sea Club Apartments

9,3

Sea Club Apartments

Ubytování (Apartmány) Sea Club Apartments. Located within 100 metres of Cala Millor Beach in Cala Millor, Sea Club Apartments provides accommodation with seating area. Ubytování Sea Club Apartments se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Cala Millor Park

9,2

Hipotels Cala Millor Park

Ubytování (Hotel) Hipotels Cala Millor Park. Hipotels Cala Millor Park se nachází jen 200 metrů od pláže. Nabízí samostatné bazény pro děti a dospělé a lázeňské a wellness centrum s posilovnou. Ubytování Hipotels Cala Millor Park se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartment Stephanie

9,2

Apartment Stephanie

Ubytování (Apartmán) Apartment Stephanie. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Stephanie is situated in Cala Millor. Ubytování Apartment Stephanie se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Alborada

9,2

Apartamentos Alborada

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Alborada. Apartamentos Alborada se nachází v letovisku Cala Millor, 36 km od města Alcudia, a hostům poskytuje ubytování v plně zařízených apartmánech s výhledem na... Ubytování Apartamentos Alborada se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Said

9,2

Hipotels Said

Ubytování (Hotel) Hipotels Said. Tento rodinný hotel se nachází pár metrů od oblíbené pláže Cala Millor. Ubytování Hipotels Said se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartamento en la Playa

9,1

Apartamento en la Playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la Playa. Apartamento en se nachází v Cala Millor, 50 metrů od pláže Cala Millor a 1,7 km od pláže Sa Coma. Ubytování Apartamento en la Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Hipocampo Palace & Spa

9,1

Hipotels Hipocampo Palace & Spa

Ubytování (Hotel) Hipotels Hipocampo Palace & Spa. Tento luxusní plážový rezort se rozkládá v tropických zahradách o ploše více než 19 000 m². Ubytování Hipotels Hipocampo Palace & Spa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Mallorca SL

9

Apartamentos Mallorca SL

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mallorca SL. Located in Cala Millor, 700 metres from Cala Millor Beach, Apartamentos Mallorca SL provides accommodation with air conditioning and access to a garden... Ubytování Apartamentos Mallorca SL se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Hipocampo Playa

8,9

Hipotels Hipocampo Playa

Ubytování (Hotel) Hipotels Hipocampo Playa. Tento hotel se nachází u pláže letoviska Cala Millor a představuje dokonalou volbu pro pobyty plné slunce, relaxace se sklenkou na lehátku a koupání v... Ubytování Hipotels Hipocampo Playa se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Xaloc HRC

8,8

Apartamentos Xaloc HRC

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Xaloc HRC. Apartamentos Xaloc HRC se nachází jen pár kroků od pláže Cala Millor a nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamentos Xaloc HRC se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

CM Castell de Mar

8,8

CM Castell de Mar

Ubytování (Hotel) CM Castell de Mar. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází pár metrů od pláže a nabízí krásný výhled na záliv Cala Millor, bezplatné Wi-Fi a zdarma vstup do bazénů, posilovny a... Ubytování CM Castell de Mar se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Dunas Aparthotel

8,7

Hipotels Dunas Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Hipotels Dunas Aparthotel. Moderní Hipotels Dunas Aparthotel nabízí pohodlné pokoje s výhledem na Středozemní moře, krytý i venkovní bazén, posilovnu a zpoplatněné Wi-Fi. Ubytování Hipotels Dunas Aparthotel se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

R2 Cala Millor

8,6

R2 Cala Millor

Ubytování (Apartmány) R2 Cala Millor. R2 Cala Millor se nachází v Cala Millor, 80 metrů od pláže Cala Millor. Ubytování R2 Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

R2 Veronica

8,4

R2 Veronica

Ubytování (Hotel) R2 Veronica. R2 Veronica se nachází u pláže v letovisku Cala Millor. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování R2 Veronica se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Bakour Garbi Cala Millor

8,2

Bakour Garbi Cala Millor

Ubytování (Hotel) Bakour Garbi Cala Millor. Bakour Garbi Cala Millor se nachází v letovisku Cala Millor, 650 metrů od pláže Cala Millor, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, venkovní... Ubytování Bakour Garbi Cala Millor se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Saturno

8,1

Saturno

Ubytování (Penzion) Saturno. Tento příjemný rodinný hotel se nachází v centru letoviska Cala Millor, 50 metrů od pláže. Nabízí pohodlné pokoje s balkonem a lednicí. Ubytování Saturno se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Girasol

8

Hotel Girasol

Ubytování (Hotel) Hotel Girasol. Hotel Girasol se nachází v centru letoviska Cala Millor, 100 metrů od pláže. Ubytování Hotel Girasol se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Villa Margarita

7,8

Villa Margarita

Ubytování (Apartmány) Villa Margarita. Villa Margarita se nachází v Cala Millor, jen pár kroků od pláže Cala Millor. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Cala Millor (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Millor

Město Cala Millor se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Cala Millor.