Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Mendia

Ve městě Cala Mendia (Španělsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Mendia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Mendia

Private Villa with pool - Beach front - Sea Views - Cala Mendia, Porto Cristo

8,5

Private Villa with pool - Beach front - Sea Views - Cala Mendia, Porto Cristo

Ubytování (Vila) Private Villa with pool - Beach front - Sea Views - Cala Mendia, Porto Cristo. Located in Cala Mendia, 70 metres from Cala Anguila Beach, Private Villa with pool - Beach front - Sea Views - Cala Mendia, Porto Cristo provides... Ubytování Private Villa with pool - Beach front - Sea Views - Cala Mendia, Porto Cristo se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Casa al Mar

Casa al Mar

Ubytování (Apartmán) Casa al Mar. Casa al Mar se nachází v Cala Mendia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa al Mar se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Ferienhaus Casa Yelmo

Ferienhaus Casa Yelmo

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Casa Yelmo. Ferienhaus Casa Yelmo se nachází v Cala Mendia a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Ferienhaus Casa Yelmo se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Casas blancas - [#118279]

Casas blancas - [#118279]

Ubytování (Prázdninový dům) Casas blancas - [#118279]. Situated in Cala Mendia in the Balearic Islands region, Casas blancas - [#118279] has a balcony and mountain views. Ubytování Casas blancas - [#118279] se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Vibrant Chalet in Cala Mendia near Beach

Vibrant Chalet in Cala Mendia near Beach

Ubytování (Chata) Vibrant Chalet in Cala Mendia near Beach. Set 700 metres from Cala Anguila Beach, Vibrant Chalet in Cala Mendia near Beach provides accommodation in Cala Mendia with access to a hot tub. Ubytování Vibrant Chalet in Cala Mendia near Beach se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

VILLA LARES

VILLA LARES

Ubytování (Vila) VILLA LARES. Set in Cala Mendia, just 500 metres from Cala Anguila Beach, VILLA LARES offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování VILLA LARES se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Finca VISTALEGRE

Finca VISTALEGRE

Ubytování (Prázdninový dům) Finca VISTALEGRE. Situated in Cala Mendia, within 2.4 km of Cala Anguila Beach, Finca VISTALEGRE offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Finca VISTALEGRE se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Luxus Chalet Casas Blancas

Luxus Chalet Casas Blancas

Ubytování (Prázdninový dům) Luxus Chalet Casas Blancas. Luxus Chalet Casas Blancas se nachází v Cala Mendia a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxus Chalet Casas Blancas se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Apartmento Mendia

Apartmento Mendia

Ubytování (Apartmán) Apartmento Mendia. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Cala Mendia, 48 km od El Arenalu. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmento Mendia se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Villa Lares, A 150 Metros De La Pla

Villa Lares, A 150 Metros De La Pla

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lares, A 150 Metros De La Pla. Villa Lares, A 150 Metros De La Pla se nachází v Cala Mendia, 350 metrů od pláže Cala Anguila, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Lares, A 150 Metros De La Pla se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Villa Sion

Villa Sion

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sion. Villa Sion se nachází přibližně 750 metrů od pláže Cala Anguila a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Sion se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Finca CAN MOLETA

Finca CAN MOLETA

Ubytování (Prázdninový dům) Finca CAN MOLETA. Situated in Cala Mendia, just 2.3 km from Cala Anguila Beach, Finca CAN MOLETA features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Finca CAN MOLETA se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Moleta

Finca Can Moleta

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Moleta. Finca Can Moleta se nachází v Cala Mendia a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Finca Can Moleta se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Can Suarez

Apartment Can Suarez

Ubytování (Apartmán) Apartment Can Suarez. Apartmán Can Suarez se zahradou se nachází v Cala Mendia, 2,8 km od pláže Playa de Porto Cristo. Ubytování Apartment Can Suarez se nachází ve městě Cala Mendia (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Mendia

Město Cala Mendia se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Cala Mendia.