Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Figuera

Ve městě Cala Figuera (Španělsko) máme celkem 63 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Figuera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Figuera

Apartamentos Vista al Puerto

9,8

Apartamentos Vista al Puerto

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Vista al Puerto. Set 2.8 km from Cala Llombards Beach, Apartamentos Vista al Puerto offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamentos Vista al Puerto se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Casa Maremar

9,6

Casa Maremar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maremar. Featuring garden views, Casa Maremar provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from S'Amarador Beach. Ubytování Casa Maremar se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Sa Cala Beach House

9,5

Sa Cala Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Cala Beach House. Set in Cala Figuera, within 2.8 km of Cala Llombards Beach, Sa Cala Beach House offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue... Ubytování Sa Cala Beach House se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Casa Mediterranea en pueblo de mar

9,2

Casa Mediterranea en pueblo de mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mediterranea en pueblo de mar. Casa Mediterranea en se nachází 2 km od pláže Cala Santanyi a 2,6 km od pláže S'Amarador. pueblo de mar nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Casa Mediterranea en pueblo de mar se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Villa Primera

9,2

Apartamentos Villa Primera

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Villa Primera. Apartamentos Villa Primera se nachází 5 minut chůze od Středozemního moře v mallorském letovisku Cala Figuera. Ubytování Apartamentos Villa Primera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Llevant

9,1

Apartamentos Llevant

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Llevant. Tyto stylové mallorské apartmány se nacházejí na pobřeží, 2 minuty chůze od přístavu Cala Figuera. Ubytování Apartamentos Llevant se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Joana 2

9,1

Can Joana 2

Ubytování (Apartmán) Can Joana 2. Can Joana 2 is an apartment in Cala Figuera with access to a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Can Joana 2 se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Casa María

8,9

Apartamentos Casa María

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa María. Apartamentos Casa María se nachází v centru města Cala Figuera a nabízí apartmány a studia se soukromou terasou s výhledem na město. Ubytování Apartamentos Casa María se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartaments Marina Sol i Pins

8,9

Apartaments Marina Sol i Pins

Ubytování (Apartmány) Apartaments Marina Sol i Pins. Apartaments Marina Sol i Pins se nachází v letovisku Cala Figuera, 1,6 km od pláže Cala Santanyi a 2,4 km od pláže Cala Llombards. Ubytování Apartaments Marina Sol i Pins se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Villa Sirena

8,8

Apartamentos Villa Sirena

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villa Sirena. Set 2.9 km from Cala Llombards Beach, Apartamentos Villa Sirena offers accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front desk for... Ubytování Apartamentos Villa Sirena se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Sirena

8,7

Hotel Villa Sirena

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Sirena. Hotel Villa Sirena stojí v letovisku Cala Figuera, 41 km od letoviska El Arenal, a hostům nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a bar. Ubytování Hotel Villa Sirena se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Can Jordi

8,6

Apartamentos Can Jordi

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Can Jordi. Apartmán Can Jordi se nachází v letovisku Cala Figuera, 41 km od letoviska El Arenal, a nabízí terasu. Ubytování Apartamentos Can Jordi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lorenzo

8,6

Villa Lorenzo

Ubytování (Penzion) Villa Lorenzo. Villa Lorenzo se nachází nedaleko Cala Figuera na jihovýchodě Mallorky. Nabízí vyhřívané pokoje s balkonem. Ubytování Villa Lorenzo se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Can Jordi

8,5

Hostal Can Jordi

Ubytování (Penzion) Hostal Can Jordi. Hostal Can Jordi se nachází v Cala Figuera, 2 km od pláže Cala Santanyi. Ubytování Hostal Can Jordi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Cala Figuera

8,4

Apartamentos Cala Figuera

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Cala Figuera. Apartamentos Cala Figuera are located right on the shore with exclusive views of the bay and harbor Cala Figuera. Ubytování Apartamentos Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Hotel Rocamar

8,4

Hotel Rocamar

Ubytování (Hotel) Hotel Rocamar. Rocamar stojí na pláži v letovisku Cala Figuera a nabízí ubytování v jedné z nejkrásnějších pobřežích lokalit na Mallorce. Ubytování Hotel Rocamar se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Can Salas

8,3

Apartamentos Can Salas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Can Salas. Located in Cala Figuera, Apartamentos Can Salas offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as an outdoor... Ubytování Apartamentos Can Salas se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Cala Figuera

8,3

Chalet Cala Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Cala Figuera. Located in Cala Figuera, this holiday home is situated 41 km from El Arenal. Guests benefit from terrace. Free WiFi is available at reception. Ubytování Chalet Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Jordi

7,9

Apartamento Jordi

Ubytování (Apartmán) Apartamento Jordi. Boasting accommodation with a balcony, Apartamento Jordi is situated in Cala Figuera. Ubytování Apartamento Jordi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Cala Figuera

7,6

Cala Figuera

Ubytování (Apartmány) Cala Figuera. Cala Figuera se nachází v Cala Figuera, 2 km od pláže Cala Santanyi a 2,7 km od pláže Cala Llombards. Nabízí výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Petit Hostal Ventura

7,1

Petit Hostal Ventura

Ubytování (Penzion) Petit Hostal Ventura. Penzion Hostal Ventura se nachází v centru Cala Figuera. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Petit Hostal Ventura se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Residencia Santiago Mallorca

6,5

Residencia Santiago Mallorca

Ubytování (Hotel) Residencia Santiago Mallorca. Tento rodinný hotel s terasou se nachází ve městě Cala Figuera, nedaleko přírodní rezervace Mondragó a 5 minut jízdy autem od pláže Cala Santanyi. Ubytování Residencia Santiago Mallorca se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Joana 1

Can Joana 1

Ubytování (Apartmán) Can Joana 1. Can Joana 1 is an apartment in Cala Figuera with access to a terrace. Guests have a private terrace. Ubytování Can Joana 1 se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Villa Pescador

Villa Pescador

Ubytování (Vila) Villa Pescador. Pescador is located in the heart of Cala Figuera, providing stunning views of the fishing port and its clear waters. Ubytování Villa Pescador se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

4P Family Apartment, Terrasse, Pool, WLAN, Küche, 200m zum Meer - [#109507]

4P Family Apartment, Terrasse, Pool, WLAN, Küche, 200m zum Meer - [#109507]

Ubytování (Apartmán) 4P Family Apartment, Terrasse, Pool, WLAN, Küche, 200m zum Meer - [#109507]. Featuring an outdoor pool and sea views, 4P Family Apartment, Terrasse, Pool, WLAN, Küche, 200m zum Meer - [#109507] is situated in Cala Figuera. Ubytování 4P Family Apartment, Terrasse, Pool, WLAN, Küche, 200m zum Meer - [#109507] se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Cala Figuera

Cala Figuera

Ubytování (Vila) Cala Figuera. Set in Cala Figuera in the Majorca region, Na Pallissera has a terrace. The property features sea views and is 49 km from Playa de Palma. Ubytování Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Can Joan

Can Joan

Ubytování (Vila) Can Joan. Can Joan se nachází ve městě Cala Figuera na Mallorce a nabízí terasu. Tato vila má 4 ložnice, kuchyň s myčkou a sporákem, TV, posezení a koupelnu. Ubytování Can Joan se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

F040 Sa Cala

F040 Sa Cala

Ubytování (Chata) F040 Sa Cala. Hotel Cala Figuera se nachází v letovisku Cala Figuera, 1,8 km od pláže Cala Santanyi, 2,5 km od pláže Cala Llombards a 2,6 km od pláže S'Amarador. Ubytování F040 Sa Cala se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Figuera

Casa Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Figuera. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Figuera is situated in Cala Figuera. The property has garden and city views, and is 2. Ubytování Casa Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sol

Villa Sol

Ubytování (Vila) Villa Sol. Villa Sol se nachází v Cala Figuera na Mallorce a má terasu. Tato vila nabízí výhled do zahrady, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Sol se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 35 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

My Rent House Mallorca

My Rent House Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) My Rent House Mallorca. My Rent House Mallorca se nachází v Cala Figuera, 1,8 km od pláže Cala Santanyi a 2,5 km od pláže S'Amarador. Ubytování My Rent House Mallorca se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buena Vida mit Pool und Wifi

Buena Vida mit Pool und Wifi

Ubytování (Prázdninový dům) Buena Vida mit Pool und Wifi. Boasting a garden, private pool and pool views, Buena Vida mit Pool und Wifi is situated in Cala Figuera. Guests benefit from a balcony and an outdoor... Ubytování Buena Vida mit Pool und Wifi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Can Talaia mit Pool und Wifi

Can Talaia mit Pool und Wifi

Ubytování (Prázdninový dům) Can Talaia mit Pool und Wifi. Located in Cala Figuera, Can Talaia mit Pool und Wifi offers accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Can Talaia mit Pool und Wifi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi

Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi

Ubytování (Chata) Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi. Featuring an outdoor pool and pool views, Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi is set in Cala Figuera. This chalet features a private pool and a garden. Ubytování Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Estrella Sea View

Villa Estrella Sea View

Ubytování (Vila) Villa Estrella Sea View. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Estrella Sea View is situated in Cala Figuera. Ubytování Villa Estrella Sea View se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Miramar

Miramar

Ubytování (Apartmán) Miramar. Miramar se nachází v Cala Figuera, 2,6 km od pláže S'Amarador a 2,8 km od pláže Cala Llombards. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Miramar se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradiso Balear

Paradiso Balear

Ubytování (Apartmán) Paradiso Balear. Paradiso Balear se nachází v Cala Figuera a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na moře. Ubytování Paradiso Balear se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Cala Figuera Villa Sleeps 4

Cala Figuera Villa Sleeps 4

Ubytování (Vila) Cala Figuera Villa Sleeps 4. Cala Figuera Villa Sleeps 4 is set in Cala Figuera. Offering free private parking, the villa is 2.9 km from Cala Llombards Beach. Ubytování Cala Figuera Villa Sleeps 4 se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Isabel - CFG120

Holiday Home Isabel - CFG120

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Isabel - CFG120. Featuring accommodation with a balcony, Ferienhaus Cala Figuera 120S is set in Cala Figuera. This holiday home has a private pool and a garden. Ubytování Holiday Home Isabel - CFG120 se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

VILLA FLOR

VILLA FLOR

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA FLOR. Set in Cala Figuera, within 2.9 km of Cala Mondrago Beach, VILLA FLOR offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování VILLA FLOR se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Puerto Cala Figuera

Puerto Cala Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Puerto Cala Figuera. Set in Cala Figuera in the Majorca region, Puerto Cala Figuera features a terrace and sea views. Ubytování Puerto Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradiso Mediterraneo

Paradiso Mediterraneo

Ubytování (Apartmán) Paradiso Mediterraneo. Paradiso Mediterraneo se nachází v Cala Figuera a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Paradiso Mediterraneo se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Figuera

Město Cala Figuera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 63 hotelů a ubytování ve městě Cala Figuera.