Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Figuera

Ve městě Cala Figuera (Španělsko) máme celkem 63 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Figuera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Figuera

Apartamentos Villa Primera

9,2

Apartamentos Villa Primera

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Villa Primera. Apartamentos Villa Primera se nachází 5 minut chůze od Středozemního moře v mallorském letovisku Cala Figuera. Ubytování Apartamentos Villa Primera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Llevant

9,1

Apartamentos Llevant

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Llevant. Tyto stylové mallorské apartmány se nacházejí na pobřeží, 2 minuty chůze od přístavu Cala Figuera. Ubytování Apartamentos Llevant se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Casa María

8,9

Apartamentos Casa María

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa María. Apartamentos Casa María se nachází v centru města Cala Figuera a nabízí apartmány a studia se soukromou terasou s výhledem na město. Ubytování Apartamentos Casa María se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Villa Sirena

8,8

Apartamentos Villa Sirena

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villa Sirena. Set 2.9 km from Cala Llombards Beach, Apartamentos Villa Sirena offers accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front desk for... Ubytování Apartamentos Villa Sirena se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Can Jordi

8,6

Apartamentos Can Jordi

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Can Jordi. Apartmán Can Jordi se nachází v letovisku Cala Figuera, 41 km od letoviska El Arenal, a nabízí terasu. Ubytování Apartamentos Can Jordi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Villa Lorenzo

8,6

Villa Lorenzo

Ubytování (Penzion) Villa Lorenzo. Villa Lorenzo se nachází nedaleko Cala Figuera na jihovýchodě Mallorky. Nabízí vyhřívané pokoje s balkonem. Ubytování Villa Lorenzo se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Hostal Can Jordi

8,5

Hostal Can Jordi

Ubytování (Penzion) Hostal Can Jordi. Hostal Can Jordi se nachází v Cala Figuera, 2 km od pláže Cala Santanyi. Ubytování Hostal Can Jordi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Can Salas

8,3

Apartamentos Can Salas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Can Salas. Located in Cala Figuera, Apartamentos Can Salas offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as an outdoor... Ubytování Apartamentos Can Salas se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Residencia Santiago Mallorca

6,5

Residencia Santiago Mallorca

Ubytování (Hotel) Residencia Santiago Mallorca. Tento rodinný hotel s terasou se nachází ve městě Cala Figuera, nedaleko přírodní rezervace Mondragó a 5 minut jízdy autem od pláže Cala Santanyi. Ubytování Residencia Santiago Mallorca se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Casa Figuera

Casa Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Figuera. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Figuera is situated in Cala Figuera. The property has garden and city views, and is 2. Ubytování Casa Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

My Rent House Mallorca

My Rent House Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) My Rent House Mallorca. My Rent House Mallorca se nachází v Cala Figuera, 1,8 km od pláže Cala Santanyi a 2,5 km od pláže S'Amarador. Ubytování My Rent House Mallorca se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Villa Sol

Villa Sol

Ubytování (Vila) Villa Sol. Villa Sol se nachází v Cala Figuera na Mallorce a má terasu. Tato vila nabízí výhled do zahrady, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Sol se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

F040 Sa Cala

F040 Sa Cala

Ubytování (Chata) F040 Sa Cala. Hotel Cala Figuera se nachází v letovisku Cala Figuera, 1,8 km od pláže Cala Santanyi, 2,5 km od pláže Cala Llombards a 2,6 km od pláže S'Amarador. Ubytování F040 Sa Cala se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Can Talaia mit Pool und Wifi

Can Talaia mit Pool und Wifi

Ubytování (Prázdninový dům) Can Talaia mit Pool und Wifi. Located in Cala Figuera, Can Talaia mit Pool und Wifi offers accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Can Talaia mit Pool und Wifi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi

Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi

Ubytování (Chata) Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi. Featuring an outdoor pool and pool views, Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi is set in Cala Figuera. This chalet features a private pool and a garden. Ubytování Ca´n Sivinar mit Pool und Wifi se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Miramar

Miramar

Ubytování (Apartmán) Miramar. Miramar se nachází v Cala Figuera, 2,6 km od pláže S'Amarador a 2,8 km od pláže Cala Llombards. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Miramar se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Puerto Cala Figuera

Puerto Cala Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Puerto Cala Figuera. Set in Cala Figuera in the Majorca region, Puerto Cala Figuera features a terrace and sea views. Ubytování Puerto Cala Figuera se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Figuera

Město Cala Figuera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 63 hotelů a ubytování ve městě Cala Figuera.