Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Blava

Ve městě Cala Blava (Španělsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Blava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Blava

Cap Rocat, a Small Luxury Hotel of the World

9,4

Cap Rocat, a Small Luxury Hotel of the World

Ubytování (Hotel) Cap Rocat, a Small Luxury Hotel of the World. Hotel Cap Rocat, a Small Luxury Hotel of the World se nachází v bývalé vojenské pevnosti, která prošla náročnou rekonstrukcí a dnes nabízí luxusní... Ubytování Cap Rocat, a Small Luxury Hotel of the World se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Ondategui 47

8,8

Ondategui 47

Ubytování (Vila) Ondategui 47. Situated in Cala Blava, within 1.3 km of Es Calonet des Fornàs Beach, Ondategui 47 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor... Ubytování Ondategui 47 se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Villa Ninetythree

Villa Ninetythree

Ubytování (Vila) Villa Ninetythree. Boasting a garden, private pool and garden views, Villa Ninetythree is situated in Cala Blava. The villa has pool views and is 41 km from Magaluf. Ubytování Villa Ninetythree se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Villa Bosque

Villa Bosque

Ubytování (Vila) Villa Bosque. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Bosque is situated in Cala Blava. Set 2. Ubytování Villa Bosque se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Ferro

Can Ferro

Ubytování (Prázdninový dům) Can Ferro. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and garden views, Can Ferro is located in Cala Blava. Ubytování Can Ferro se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick

Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick. Tento prázdninový dům se nachází v letovisku Cala Blava na Mallorce, 12 km od města Palma de Mallorca. 2,3 km od El Arenal. Nabízí výhled na moře. Ubytování Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palma - 289334

Palma - 289334

Ubytování (Vila) Palma - 289334. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Palma - 289334 is set in Cala Blava. Ubytování Palma - 289334 se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Bellavista

Bellavista

Ubytování (Vila) Bellavista. Bellavista se nachází v Cala Blava, 350 metrů od pláže Caló Fort a 600 metrů od pláže Playa Caló de ses Lleonardes. Ubytování Bellavista se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lirica

Villa Lirica

Ubytování (Vila) Villa Lirica. Villa Lirica se nachází v Cala Blava, 300 metrů od pláže Caló Fort a 400 metrů od pláže Playa Caló de ses Lleonardes. Ubytování Villa Lirica se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cala Blava

Město Cala Blava se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Cala Blava.