Hledat

Ubytování

Ubytování město Cala Blava

Ve městě Cala Blava (Španělsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cala Blava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cala Blava

Villa Bosque

Villa Bosque

Ubytování (Vila) Villa Bosque. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Bosque is situated in Cala Blava. Set 2. Ubytování Villa Bosque se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick

Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick. Tento prázdninový dům se nachází v letovisku Cala Blava na Mallorce, 12 km od města Palma de Mallorca. 2,3 km od El Arenal. Nabízí výhled na moře. Ubytování Casa Pura - Luxuriöses Ferienhaus mit Meerblick se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Villa Lirica

Villa Lirica

Ubytování (Vila) Villa Lirica. Villa Lirica se nachází v Cala Blava, 300 metrů od pláže Caló Fort a 400 metrů od pláže Playa Caló de ses Lleonardes. Ubytování Villa Lirica se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Bellavista

Bellavista

Ubytování (Vila) Bellavista. Bellavista se nachází v Cala Blava, 350 metrů od pláže Caló Fort a 600 metrů od pláže Playa Caló de ses Lleonardes. Ubytování Bellavista se nachází ve městě Cala Blava (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Cala Blava

Město Cala Blava se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Cala Blava.