Hledat

Ubytování

Ubytování město Buzanada

Ve městě Buzanada (Španělsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Buzanada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Buzanada

Viva Tropical

9,8

Viva Tropical

Ubytování (Vila) Viva Tropical. Set in Buzanada, Viva Tropical offers accommodation with a private pool. This villa provides free WiFi, an outdoor swimming pool, as well as a garden. Ubytování Viva Tropical se nachází ve městě Buzanada (Španělsko - Tenerife).

Apartamentos EOS

9,3

Apartamentos EOS

Ubytování (Apartmány) Apartamentos EOS. Located in Buzanada, Apartamentos EOS offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartamentos EOS se nachází ve městě Buzanada (Španělsko - Tenerife).

Casa Viera

9,2

Casa Viera

Ubytování (Vila) Casa Viera. Casa Viera se nachází v Buzanadě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování stojí 15 km od Adeje. Ubytování Casa Viera se nachází ve městě Buzanada (Španělsko - Tenerife).

Hotel Pensión Cassandra

8,2

Hotel Pensión Cassandra

Ubytování (Hotel) Hotel Pensión Cassandra. Hotel Pensión Cassandra se nachází v Buzanadě, 8,9 km od letoviska Playa de la Américas a 10 minut jízdy od letiště Tenerife Jih. Ubytování Hotel Pensión Cassandra se nachází ve městě Buzanada (Španělsko - Tenerife).

CASA DEL SOL TENERIFE

CASA DEL SOL TENERIFE

Ubytování (Apartmán) CASA DEL SOL TENERIFE. Situated in Buzanada, CASA DEL SOL TENERIFE features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování CASA DEL SOL TENERIFE se nachází ve městě Buzanada (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Buzanada

Město Buzanada se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Buzanada.