Hledat

Ubytování

Ubytování město Buochs

Ve městě Buochs (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Buochs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Buochs

Apartment Hegglistrasse 9.2

9,1

Apartment Hegglistrasse 9.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hegglistrasse 9.2. Located in Buochs in the Nidwalden region, Apartment Hegglistrasse 9.2 has a terrace and lake views. Ubytování Apartment Hegglistrasse 9.2 se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Buochs

8,6

Hotel Krone Buochs

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Buochs. Moderní Hotel Krone Buochs ​​je vzdálený pouhých 5 minut chůze od jezera Lucerne a přístaviště trajektů Buochs. Ubytování Hotel Krone Buochs se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rigiblick am See

8,1

Rigiblick am See

Ubytování (Penzion) Rigiblick am See. Rigiblick am See se nachází na břehu jezera Lucerne v obci Buochs. Ubytování Rigiblick am See se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Burestadl

6,9

Hotel Burestadl

Ubytování (Hotel) Hotel Burestadl. Located in Buochs, Hotel Restaurant Burestadl overlooks Lake Lucerne and offers panoramic views of the mountains. Ubytování Hotel Burestadl se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hegglistrasse 9.1

Apartment Hegglistrasse 9.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Hegglistrasse 9.1. Located in Buochs in the Nidwalden region, Apartment Hegglistrasse 9.1 features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Hegglistrasse 9.1 se nachází ve městě Buochs (Švýcarsko - Nidwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Buochs

Město Buochs se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Buochs.