Hledat

Ubytování

Ubytování město Brixen

Ve městě Brixen (Itálie) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brixen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brixen

Sommersbergerhof 1968

10

Sommersbergerhof 1968

Ubytování (Apartmán) Sommersbergerhof 1968. Sommersbergerhof 1968 se nachází v Bressanone a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Sommersbergerhof 1968 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Fallmerayer - Fallmerayerhof

10

Maso Fallmerayer - Fallmerayerhof

Ubytování (Apartmán) Maso Fallmerayer - Fallmerayerhof. Maso Fallmerayer - Fallmerayerhof se nachází v Bressanone, 4,8 km od vlakového nádraží Bressanone a 6,2 km od katedrály Bressanone. Ubytování Maso Fallmerayer - Fallmerayerhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stillehof - Ferienwohnungen auf dem Bauernhof- Südtirol

10

Stillehof - Ferienwohnungen auf dem Bauernhof- Südtirol

Ubytování (Apartmány) Stillehof - Ferienwohnungen auf dem Bauernhof- Südtirol. Stillehof - Ferienwohnungen auf dem Bauernhof- Südtirol se nachází v Bressanone v regionu Trentino Alto Adige, 4,9 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Stillehof - Ferienwohnungen auf dem Bauernhof- Südtirol se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sommersbergerhof 2017

10

Sommersbergerhof 2017

Ubytování (Apartmán) Sommersbergerhof 2017. Sommersbergerhof 2017 nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Bressanone, 5 km od katedrály Bressanone a 5 km od lékařského muzea. Ubytování Sommersbergerhof 2017 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rumlhof

10

Rumlhof

Ubytování (Apartmány) Rumlhof. Rumlhof se nachází v Bressanone, 3,9 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rumlhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sommersbergerhof 1935

10

Sommersbergerhof 1935

Ubytování (Apartmán) Sommersbergerhof 1935. Sommersbergerhof 1935 se nachází v Bressanone, 5,4 km od vlakového nádraží Bressanone a 6,3 km od katedrály. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Sommersbergerhof 1935 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platzbon

9,9

Platzbon

Ubytování (Farma) Platzbon. Farma Platzbon s výhledem na hory se nachází v Bressanone, 5 km od lanovky Plose Kabinenbahn / Cabinovia Plose. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Platzbon se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Niederthalerhof Chalets

9,9

Niederthalerhof Chalets

Ubytování (Farma) Niederthalerhof Chalets. Niederthalerhof Chalets se nachází v Bressanone, 6,2 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Niederthalerhof Chalets se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 901

9,8

Apartment 901

Ubytování (Apartmán) Apartment 901. Apartment 901 se nachází přibližně 200 metrů od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Apartment 901 se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kircherhof

9,8

Kircherhof

UbytováníKircherhof. Kircherhof se nachází v Bressanone, 11 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kircherhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Alois

9,8

Appartement Alois

Ubytování (Apartmán) Appartement Alois. Appartement Alois se nachází v Bressanone, jen 1,3 km od katedrály. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 1,3 km od vánočních trhů. Ubytování Appartement Alois se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruberhof Gereuth Brixen

9,8

Gruberhof Gereuth Brixen

Ubytování (Apartmán) Gruberhof Gereuth Brixen. Gruberhof Gereuth Brixen se nachází v Bressanone a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Gruberhof Gereuth Brixen se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Valentina

9,8

Apartment Valentina

Ubytování (Apartmán) Apartment Valentina. Apartment Valentina se nachází v Bressanone, jen 1,2 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Valentina se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gartenhof

9,7

Gartenhof

Ubytování (Apartmány) Gartenhof. Gartenhof se nachází v Bressanone v regionu Trentino Alto Adige, 1,8 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Gartenhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

NEW Stufels 7 Design Apartment

9,7

NEW Stufels 7 Design Apartment

Ubytování (Apartmán) NEW Stufels 7 Design Apartment. NEW Stufels 7 Design Apartment se nachází 500 metrů od katedrály Bressanone a 300 metrů od lékařského muzea. Ubytování NEW Stufels 7 Design Apartment se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Odles Lodge

9,7

Odles Lodge

Ubytování (Apartmány) Odles Lodge. Odles Lodge se nachází 13 km od opatství Novacella a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Odles Lodge se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Lodge St. Andrä

9,7

Alpin Lodge St. Andrä

Ubytování (Apartmán) Alpin Lodge St. Andrä. Alpin Lodge St. Andrä se může pochlubit terasou s výhledem na okolní klidné hory, kombinací moderního a rustikálního stylu a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alpin Lodge St. Andrä se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Mayrhof

9,7

Appartements Mayrhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Mayrhof. Appartements Mayrhof se nachází v Bressanone, 4,2 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Mayrhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Riversuite

9,7

Riversuite

Ubytování (Apartmán) Riversuite. Riversuite se nachází v Bressanone, necelý 1 km od katedrály, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Riversuite se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberprantschöllhof - Horse Mountain Stable

9,7

Oberprantschöllhof - Horse Mountain Stable

Ubytování (Apartmány) Oberprantschöllhof - Horse Mountain Stable. Oberprantschöllhof - Horse Mountain Stable se nachází v Bressanone a nabízí zahradu a sluneční terasu. Centrum Bressanone a katedrála jsou vzdálené 12 km. Ubytování Oberprantschöllhof - Horse Mountain Stable se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forestis Dolomites

9,7

Forestis Dolomites

Ubytování (Hotel) Forestis Dolomites. Hotel Forestis Dolomity se nachází v obci Plancios, 20 km od Brixenu. Ubytování Forestis Dolomites se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plauserhof

9,7

Plauserhof

Ubytování (Apartmán) Plauserhof. Plauserhof se nachází v Bressanone, 6,4 km od katedrály a lékařského muzea. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Plauserhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zimmererhof

9,7

Zimmererhof

Ubytování (Apartmány) Zimmererhof. Zimmererhof se nachází v Bressanone, 19 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zimmererhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

fink Restaurant & Suites

9,7

fink Restaurant & Suites

Ubytovánífink Restaurant & Suites. Fink Restaurant & Suites se nachází v Brixenu, necelý 1 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, soukromým parkovištěm,... Ubytování fink Restaurant & Suites se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ölackererhof

9,7

Ölackererhof

Ubytování (Apartmány) Ölackererhof. Ölokrerhof se nachází v Bressanone, 300 metrů od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ölackererhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mittermoarhof

9,6

Mittermoarhof

UbytováníMittermoarhof. Mittermoarhof nabízí apartmány s balkonem a zahradu s lehátky a vybavením na grilování, které je k dispozici zdarma. Ubytování Mittermoarhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Franziska Villa Fabbrani

9,6

App. Franziska Villa Fabbrani

Ubytování (Apartmán) App. Franziska Villa Fabbrani. App. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Franziska Villa Fabbrani se nachází v Bressanone, pouhých 600 metrů od lékařského muzea a 1,2 km od... Ubytování App. Franziska Villa Fabbrani se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Nadia

9,6

Appartement Nadia

Ubytování (Apartmán) Appartement Nadia. Appartement Nadia se nachází v Bressanone, jen 1,4 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Nadia se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sigmundhof

9,6

Sigmundhof

Ubytování (Farma) Sigmundhof. Farma Sigmundhof se zahradou a grilem se nachází 4 km od centra Brixenu a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na okolní hory a domácí víno, ovocné šťávy... Ubytování Sigmundhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

ban Hofa

9,6

ban Hofa

Ubytování (Apartmány) ban Hofa. Ban Hofa se nachází v Bressanone, 15 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ban Hofa se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waldheim Appartements

9,6

Waldheim Appartements

Ubytování (Apartmány) Waldheim Appartements. Waldheim Appartements se nachází ve městě Afers, 16 km od Brixenu a 5 minut jízdy od nejbližšího vleku v lyžařském areálu Plose. Ubytování Waldheim Appartements se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Santre dolomythic home

9,6

Santre dolomythic home

Ubytování (Hotel) Santre dolomythic home. Santre dolomythic home se nachází v Bressanone, 7 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Santre dolomythic home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nice Living

9,6

Nice Living

Ubytování (Apartmány) Nice Living. Nice Living se nachází v Bressanone, 3,8 km od opatství Novacella a 43 km od Saslong. Ubytování Nice Living se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plose 35

9,6

Plose 35

Ubytování (Apartmán) Plose 35. Plose 35 se nachází v Bressanone, 1,3 km od vlakového nádraží Bressanone a katedrály, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Plose 35 se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment42

9,6

Apartment42

Ubytování (Apartmán) Apartment42. Apartment42 se nachází v Bressanone, jen 1,7 km od katedrály a 1,6 km od lékařského muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment42 se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pupp - adults only

9,5

Hotel Pupp - adults only

Ubytování (Hotel) Hotel Pupp - adults only. Hotel Pupp - pouze pro dospělé nabízí pouze 11 prostorných pokojů s elegantním moderním zařízením a koupelnou s luxusní mozaikou Bisazza. Ubytování Hotel Pupp - adults only se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

In Urbi, city appartement

9,5

In Urbi, city appartement

Ubytování (Apartmán) In Urbi, city appartement. In Urbi, city appartement se nachází v Bressanone, 300 metrů od katedrály a lékařského muzea, a nabízí výhled na město. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování In Urbi, city appartement se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stocknerhof

9,5

Stocknerhof

Ubytování (Farma) Stocknerhof. Farma Stocknerhof se nachází na venkově v Bressanone, 20 minut jízdy od hotelu. Nabízí pokoje a apartmány s balkonem s výhledem na údolí Isarco a Dolomity. Ubytování Stocknerhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Paul

9,5

Fewo Paul

Ubytování (Apartmán) Fewo Paul. Fewo Paul se nachází v Bressanone, 800 metrů od katedrály, 900 metrů od lékařského muzea a 4 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Fewo Paul se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lasaun

9,5

Haus Lasaun

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Lasaun. Haus Lasaun se nachází 2 minuty autem od centra klidné obce Sant'Andrea. Ubytování Haus Lasaun se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Linderhof

9,5

Linderhof

Ubytování (Apartmán) Linderhof. Linderhof se nachází 7 km od centra Bressanone a 4 km od lyžařského areálu Plose. Ubytování Linderhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garden Apartment Untermühle

9,5

Garden Apartment Untermühle

UbytováníGarden Apartment Untermühle. Garden Apartment Untermühle se nachází v Bressanone, 2 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Garden Apartment Untermühle se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

NEUE Ferienwohnungen auf dem Gebreitnerhof, Urlaub auf dem Bauernhof

9,5

NEUE Ferienwohnungen auf dem Gebreitnerhof, Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmány) NEUE Ferienwohnungen auf dem Gebreitnerhof, Urlaub auf dem Bauernhof. NEUE Ferienwohnungen auf dem Gebreitnerhof, Urlaub se nachází v Bressanone v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko lékařského muzea. Ubytování NEUE Ferienwohnungen auf dem Gebreitnerhof, Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

My Arbor - Plose Wellness Hotel

9,5

My Arbor - Plose Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) My Arbor - Plose Wellness Hotel. My Arbor - Plose Wellness Hotel se nachází v San Leonardu v klidných horách v Jižním Tyrolsku, 350 metrů od lanovky Sant'Andrea se spojením do lyžařského... Ubytování My Arbor - Plose Wellness Hotel se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mesnerhof-chalet

9,4

Mesnerhof-chalet

Ubytování (Apartmány) Mesnerhof-chalet. Mesnerhof-chalet se nachází v Bressanone, 3,5 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mesnerhof-chalet se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fischer

9,4

Hotel Fischer

Ubytování (Hotel) Hotel Fischer. Rodinný hotel Fischer s výhledem na Dolomity se nachází 3 km od lyžařského střediska Plose a nabízí bezplatný nekonečný bazén a kartu BrixenCard zdarma. Ubytování Hotel Fischer se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinhof Haidnerhof

9,4

Weinhof Haidnerhof

Ubytování (Apartmány) Weinhof Haidnerhof. Weinhof Haidnerhof se nachází v Bressanone, 2,3 km od katedrály. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Weinhof Haidnerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dining & Living Alpenrose

9,4

Dining & Living Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Dining & Living Alpenrose. Dining & Living Alpenrose se nachází v Brixenu, 10 minut jízdy od centra a 4 km od vlakového nádraží. Ubytování Dining & Living Alpenrose se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bacher'stay

9,4

Bacher'stay

Ubytování (Apartmány) Bacher'stay. Bacher'stay nabízí apartmán s balkonem a venkovním bazénem zdarma. Ubytování Bacher'stay se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Griesser

9,4

Apartments Griesser

Ubytování (Apartmány) Apartments Griesser. Apartments Griesser se nachází v Bressanone v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko lékařského muzea a katedrály. Ubytování Apartments Griesser se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tauberhof Apartments

9,4

Tauberhof Apartments

UbytováníTauberhof Apartments. Tauberhof Apartments se nachází v Bressanone, 7,6 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tauberhof Apartments se nachází ve městě Brixen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Brixen

Město Brixen se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Brixen.