Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Březí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Březí

Ubytování nad sklípkem

9,3

Ubytování nad sklípkem

UbytováníUbytování nad sklípkem. Ubytování nad sklípkem se zahradou se nachází v Březí, 20 km od zámku Valtice, 21 km od zámku Lednice a 21 km od kolonády na Reistně. Ubytování Ubytování nad sklípkem se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán v Březí

9,3

Apartmán v Březí

UbytováníApartmán v Březí. Apartmán v Březí se nachází v Březí, 20 km od zámku Valtice a 21 km od zámku Lednice. Nabízí gril a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartmán v Březí se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Kristína

9,2

Apartmán Kristína

UbytováníApartmán Kristína. Apartmán Kristína se nachází v Březí, 19 km od zámku Valtice a 20 km od zámku Lednice, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Kristína se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Rosakvět

9,1

Rosakvět

UbytováníRosakvět. Rosakvět se nachází v Březí, 20 km od zámku Valtice a 21 km od zámku Lednice. Ubytování Rosakvět se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a Vinarstvi Vavricek

8,6

Penzion a Vinarstvi Vavricek

Ubytování (Penzion) Penzion a Vinarstvi Vavricek. Penzion a Vinařství Vavříček se nachází v Březí. Nabízí sdílenou kuchyň, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Vinarstvi Vavricek se nachází ve městě Březí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion a Vinarstvi Vavricek má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Vinarstvi Vavricek momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán Edith

Apartmán Edith

Ubytování (Apartmán) Apartmán Edith. Apartmán Edith se nachází v Březí. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. V apartmánu jsou 3 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Brno je vzdálené 43 km. Ubytování Apartmán Edith se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms. Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms is located in Březí and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Kovárna

Kovárna

Ubytování (Apartmán) Kovárna. Apartmán Kovárna se nachází v Březí a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Do Znojma je to odsud 49 km. Ubytování Kovárna se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytovna Březí

Ubytovna Březí

UbytováníUbytovna Březí. Ubytovna Březí se nachází v Březí, 19 km od zámku Valtice a 20 km od zámku Lednice. Nabízí sdílenou kuchyň a gril. Ubytování Ubytovna Březí se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklípek u cyklostezky

Sklípek u cyklostezky

Ubytování (Apartmán) Sklípek u cyklostezky. Sklípek u cyklostezky se nachází v Březí a nabízí bar. Hosté apartmánu mohou využívat terasu. Apartmán zahrnuje koupelnu. Ubytování Sklípek u cyklostezky se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).