Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Březí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Březí

Penzion a Vinarstvi Vavricek

8,6

Penzion a Vinarstvi Vavricek

Ubytování (Penzion) Penzion a Vinarstvi Vavricek. Penzion a Vinařství Vavříček se nachází v Březí. Nabízí sdílenou kuchyň, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Vinarstvi Vavricek se nachází ve městě Březí (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Vinarstvi Vavricek má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Vinarstvi Vavricek momentálně evidujeme 41 recenzí.

Kovárna

Kovárna

Ubytování (Apartmán) Kovárna. Apartmán Kovárna se nachází v Březí a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Do Znojma je to odsud 49 km. Ubytování Kovárna se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms. Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms is located in Březí and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Brezi u Mikulova w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Edith

Apartmán Edith

Ubytování (Apartmán) Apartmán Edith. Apartmán Edith se nachází v Březí. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. V apartmánu jsou 3 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Brno je vzdálené 43 km. Ubytování Apartmán Edith se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na domečku

Na domečku

Ubytování (Prázdninový dům) Na domečku. Situated in Březí in the South Moravian region, Na domečku features a balcony. The property has garden views and is 17 km from Laa an der Thaya. Ubytování Na domečku se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklípek u cyklostezky

Sklípek u cyklostezky

Ubytování (Apartmán) Sklípek u cyklostezky. Sklípek u cyklostezky se nachází v Březí a nabízí bar. Hosté apartmánu mohou využívat terasu. Apartmán zahrnuje koupelnu. Ubytování Sklípek u cyklostezky se nachází ve městě Březí (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)