Hledat

Ubytování

Ubytování město Brez

Ve městě Brez (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brez

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brez

Agritur Belsogno B&B

9

Agritur Belsogno B&B

Ubytování (Farma) Agritur Belsogno B&B. Agritur Belsogno B&B je rodinný penzion na úpatí hor, 2 km od Brezu. Vyrábí vlastní jablka a mléko, které se používá k výrobě sýra Grana-Trentino. Ubytování Agritur Belsogno B&B se nachází ve městě Brez (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Pisani

8,7

Agriturismo Pisani

Ubytování (Farma) Agriturismo Pisani. Agriturismo Pisani se nachází v klidné jihotyrolské krajině, 50 minut jízdy od Bolzana. Ubytování Agriturismo Pisani se nachází ve městě Brez (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Forcola

8,7

Agritur Maso Forcola

Ubytování (Farma) Agritur Maso Forcola. Agritur Maso Forcola se nachází v klidné zelené oblasti 2 km od města Brez a nabízí panoramatický výhled na okolní údolí. Ubytování Agritur Maso Forcola se nachází ve městě Brez (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Pisani

Appartamento Pisani

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamento Pisani. Appartamento Pisani se nachází v Brezi, 43 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 44 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Appartamento Pisani se nachází ve městě Brez (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Brez

Casa Brez

Ubytování (Apartmány) Casa Brez. Casa Brez se nachází asi 43 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Brez se nachází ve městě Brez (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Brez

Město Brez se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Brez.