Hledat

Ubytování

Ubytování město Brennero

Ve městě Brennero (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brennero

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brennero

Ferienhaus Staudacher

9

Ferienhaus Staudacher

UbytováníFerienhaus Staudacher. Ferienhaus Staudacher se nachází v Brenneru v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Ferienhaus Staudacher se nachází ve městě Brennero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paulnhof

8,9

Paulnhof

UbytováníPaulnhof. Paulnhof se nachází v Brenneru a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Paulnhof se nachází ve městě Brennero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Silbergasser Adults only

8,1

Gasthof Silbergasser Adults only

Ubytování (Hotel) Gasthof Silbergasser Adults only. Silbergasser nabízí ubytování v 300 let staré budově 4 km od centra Brennero. Ubytování Gasthof Silbergasser Adults only se nachází ve městě Brennero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bergkristall

7,8

Hotel Bergkristall

Ubytování (Hotel) Hotel Bergkristall. Tříhvězdičkový Hotel Bergkristall stojí na svahu přímo u sjezdovky v lyžařském středisku Ladurns v nadmořské výšce 1 140 metrů nad mořem, 5 km od obce... Ubytování Hotel Bergkristall se nachází ve městě Brennero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Brennero

Město Brennero se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Brennero.