Hledat

Ubytování

Ubytování město Bovec

Ve městě Bovec (Slovinsko) máme celkem 195 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bovec

Holiday house Zeleni gaj

9,9

Holiday house Zeleni gaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Zeleni gaj. Boasting garden views, Holiday house Zeleni gaj provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Bovec Airfield. Set 1. Ubytování Holiday house Zeleni gaj se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma Zornik

9,9

Apartma Zornik

Ubytování (Apartmán) Apartma Zornik. Apartma Zornik se nachází ve městě Bovec, 1,5 km od letiště Bovec, 2,7 km od lyžařského areálu Bovec-Kanin a 3,5 km od lyžařského vleku Skripi, a nabízí... Ubytování Apartma Zornik se nachází ve městě (Slovinsko).

Holiday Home Natura

9,9

Holiday Home Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Natura. Holiday Home Natura se nachází na kraji národního parku Triglav a nabízí ubytování v rustikálním stylu s dřevěnými trámovými stropy a parketovými... Ubytování Holiday Home Natura se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma pr' Cinku

9,9

Apartma pr' Cinku

Ubytování (Apartmán) Apartma pr' Cinku. Apartma pr 'Cinku je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v budově z roku 2018, 16 minut chůze od skiareálu Bovec - Kanin. Ubytování Apartma pr' Cinku se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Brin Bovec

9,9

Apartma Brin Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartma Brin Bovec. Apartma Brin Bovec se nachází v Bovci, 3,1 km od lyžařského areálu Bovec - Kanin a 1,4 km od lyžařského vleku Skripi. Ubytování Apartma Brin Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Julian Alps

9,9

Holiday Home Julian Alps

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Julian Alps. Holiday Home in Julian Alps se nachází 400 metrů od centra města Bovec, 1 km od lyžařského rezortu Kanin, a může se pochlubit balkonem s výhledem na hory. Ubytování Holiday Home Julian Alps se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nono Marjo

9,9

Nono Marjo

Ubytování (Apartmán) Nono Marjo. Nono Marjo offers accommodation in Bovec, 1.1 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1.2 km from Bovec Airfield. Ubytování Nono Marjo se nachází ve městě (Slovinsko).

Krona Apartments

9,8

Krona Apartments

Ubytování (Apartmány) Krona Apartments. Krona apartmaji se nachází v obci Bovec. Nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Krona Apartments se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K21

9,8

K21

Ubytování (Apartmán) K21. Set in Bovec, 1.2 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort, K21 offers accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. The apartment is 1. Ubytování K21 se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Bovec

9,8

Holiday home Bovec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bovec. Holiday Home Bovec se nachází 300 metrů od centra obce Bovec, 3 km Triglavského národního parku. Ubytování Holiday home Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Center

9,8

Apartma Center

Ubytování (Apartmán) Apartma Center. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartma Center can be found in Bovec, close to Kanin-Sella Nevea Ski Resort and... Ubytování Apartma Center se nachází ve městě (Slovinsko).

APARTMAJI VITEZ

9,8

APARTMAJI VITEZ

Ubytování (Apartmán) APARTMAJI VITEZ. Featuring city views, APARTMAJI VITEZ features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Bovec Airfield. Ubytování APARTMAJI VITEZ se nachází ve městě Čezsoča (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Kemper

9,8

Apartma Kemper

Ubytování (Apartmán) Apartma Kemper. Boasting garden views, Apartma Kemper offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Bovec Airfield. Situated 2. Ubytování Apartma Kemper se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bolita Bovec

9,8

Apartment Bolita Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Bolita Bovec. Apartmán Bolita Bovec se nachází v obci Bovec, 1 km od lyžařského areálu Bovec - Kanin. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Bolita Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Supermjau

9,7

Apartments Supermjau

Ubytování (Apartmány) Apartments Supermjau. Apartmány Supermjau se těší klidné poloze ve městě Bovec, 400 metrů od centra. Dům nabízí terasu a zahradu a otevírá se odtud výhled na horu Kanin. Ubytování Apartments Supermjau se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Miko

9,7

Apartma Miko

Ubytování (Apartmán) Apartma Miko. Apartma Miko se nachází Bovci, 3,8 km od lyžařského areálu Bovec - Kanin a 2,6 km od letiště v Bovci. Ubytování Apartma Miko se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soča Valley Bovec

9,7

Apartment Soča Valley Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Soča Valley Bovec. Apartmán Soča Valley Bovec se nachází v obci Bovec, jen 1,7 km od lyžařského areálu Bovec - Kanina a 1,6 km od letiště Bovec. Ubytování Apartment Soča Valley Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StaraHiša

9,7

StaraHiša

Ubytování (Apartmán) StaraHiša. Featuring garden views, StaraHiša features accommodation with a garden and a patio, around 6 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort. Ubytování StaraHiša se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Bc

9,7

Apartment Bc

Ubytování (Apartmán) Apartment Bc. Set in Bovec, 1.2 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1. Ubytování Apartment Bc se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApBovec

9,6

ApBovec

Ubytování (Apartmán) ApBovec. ApBovec in Bovec provides accommodation with free WiFi, 400 metres from the town centre and 2 km from the Kanin-Sella Nevea Ski resort cable car. Ubytování ApBovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ktrenc

9,6

Apartments Ktrenc

Ubytování (Apartmány) Apartments Ktrenc. Apartmán Ktrenc se nachází ve městě Bovec, 1,8 km od lyžařského areálu Bovec - Kanin, a nabízí bezplatné Wi-Fi i zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Ktrenc se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Hiša Brdo 48

9,6

Apartments Hiša Brdo 48

Ubytování (Apartmány) Apartments Hiša Brdo 48. Apartments Hiša Brdo 48 se nachází na klidném místě, 400 metrů od centra města Bovec, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Apartments Hiša Brdo 48 se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Martej

9,6

Apartma Martej

Ubytování (Apartmán) Apartma Martej. Apartmán Martej se nachází ve městě Bovec a nabízí restauraci, zahradu, vybavení pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a soukromé neplacené... Ubytování Apartma Martej se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Bovecation

9,6

House Bovecation

Ubytování (Apartmán) House Bovecation. Offering garden views, House Bovecation is an accommodation located in Bovec, 1.2 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1.2 km from Bovec Airfield. Ubytování House Bovecation se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Wallas

9,6

Apartments Wallas

Ubytování (Apartmány) Apartments Wallas. Apartments Wallas se nachází v obci Bovec, 6 minut jízdy od areálu Bovec - Kanin. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Wallas se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alpha Center

9,6

Apartments Alpha Center

Ubytování (Apartmány) Apartments Alpha Center. Apartmány Alpha Centre se nachází v Bovci, 200 metrů od lanovky Bovec - Kanin a nabízí zahradu a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Alpha Center se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma 10th Mountain, Bovec

9,6

Apartma 10th Mountain, Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartma 10th Mountain, Bovec. Offering mountain views, Apartma 10th Mountain, Bovec is an accommodation located in Bovec, 1.3 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1. Ubytování Apartma 10th Mountain, Bovec se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Bor

9,6

Apartment Bor

Ubytování (Apartmán) Apartment Bor. Situated in Bovec, 1.6 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1. Ubytování Apartment Bor se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Makuc

9,6

Apartment Makuc

Ubytování (Apartmán) Apartment Makuc. Boasting garden views, Apartment Makuc offers accommodation with a garden and a patio, around 1.7 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort. Ubytování Apartment Makuc se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Mrakič

9,5

Apartments Mrakič

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrakič. Apartments Mrakič se nachází na klidném místě v malebném lyžařském areálu Bovec, pouhých 500 metrů od centra města. Ubytování Apartments Mrakič se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Wojcicky

9,5

Apartments Wojcicky

Ubytování (Apartmány) Apartments Wojcicky. Apartmány Wojcicky se nachází ve městě Bovec, 130 metrů od centra města Bovec a 700 metrů od lanovky Kanin. Ubytování Apartments Wojcicky se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rombon

9,5

Apartments Rombon

Ubytování (Aparthotel) Apartments Rombon. Apartments Rombon features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Bovec, 1.4 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort. Ubytování Apartments Rombon se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma Miranda

9,5

Apartma Miranda

Ubytování (Apartmán) Apartma Miranda. Apartma Miranda se nachází v obci Log pod Mangartom. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, výhled na hory a balkon. Ubytování Apartma Miranda se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Bovec

9,5

Apartma Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartma Bovec. Located in Bovec, 1.3 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1 km from Bovec Airfield, Apartma Bovec provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartma Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma F&M

9,5

Apartma F&M

Ubytování (Apartmán) Apartma F&M. Set in Bovec, 1.6 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort and 1. Ubytování Apartma F&M se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Narnia

9,5

Apartma Narnia

Ubytování (Apartmán) Apartma Narnia. Featuring mountain views, Apartma Narnia offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 3 km from Bovec Airfield. Ubytování Apartma Narnia se nachází ve městě (Slovinsko).

Sunny Villa

9,5

Sunny Villa

Ubytování (Apartmán) Sunny Villa. Sunny Villa Apartment is located in a in the center of Bovec and offers a private terrace with the view of the surrounding mountains. Ubytování Sunny Villa se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Montis Bovec

9,5

Apartment Montis Bovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Montis Bovec. Boasting a restaurant, free bikes, and a garden, Apartment Montis Bovec offers accommodation in Bovec with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Montis Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Komac

9,5

Apartment Komac

Ubytování (Apartmány) Apartment Komac. Located in Bovec with Kanin-Sella Nevea Ski Resort and Bovec Airfield nearby, Apartment Komac provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartment Komac se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kenda

9,5

Apartment Kenda

Ubytování (Apartmán) Apartment Kenda. Located in scenic and peaceful countryside surroundings in Bovec, Apartment Kenda provides accommodation with free WiFi access. Ubytování Apartment Kenda se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Norma

9,4

Apartment Norma

Ubytování (Apartmán) Apartment Norma. Located in Bovec, Apartment Norma offers free WiFi and free private parking. The property is 400 metres from Kanin-Sella Ski Resort. Ubytování Apartment Norma se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Veduta

9,4

Apartment Veduta

Ubytování (Apartmán) Apartment Veduta. Apartmán Veduta se nachází v obci Čezdoča, 3 km od města Bovec. Je obklopen zelení a má terasu s výhledem na hory. Ubytování Apartment Veduta se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kravanja

9,4

Apartments Kravanja

Ubytování (Apartmány) Apartments Kravanja. Apartmány Kravanja se nacházejí ve městě Bovec, 6 km od lyžařského rezortu Kanin-Sella Nevea. Ubytování Apartments Kravanja se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Floranneve

9,4

Chalet Floranneve

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Floranneve. Chalet Floranneve v Bovci nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi 15 minut chůze od lyžařského areálu Bovec - Kanin a vleku Skripi. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Chalet Floranneve se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mars

9,4

Apartment Mars

Ubytování (Apartmán) Apartment Mars. Pohodlný Apartmán Mars nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Ubytování Apartment Mars se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Vila Bovec

9,4

Apartments Vila Bovec

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Bovec. Apartments Vila Bovec se nachází v Bovci, 1,5 km od lyžařského střediska Kanin-Sella Nevea a 1,3 km od letiště Bovec. Nabízí bar, zahradu a bezplatné... Ubytování Apartments Vila Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bezgova Hišica

9,4

Bezgova Hišica

Ubytování (Prázdninový dům) Bezgova Hišica. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v údolí Bavšica v Julských Alpách, 32 km od Villachu, a poskytuje výhled na hory, terasu a zahradu s... Ubytování Bezgova Hišica se nachází ve městě (Slovinsko).

Lesjakova Domačija

9,4

Lesjakova Domačija

Ubytování (Prázdninový dům) Lesjakova Domačija. Lesjakova Domačija nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi v obci Bovec, 4,1 km od skiareálu Bovec-Kanin. Ubytování Lesjakova Domačija se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Monte

9,4

Casa Monte

Ubytování (Apartmány) Casa Monte. Casa Monte se nachází ve městě Kal-Koritnica. Nabízí terasu a zahradu. Casa Monte je vzdálená 47 km od Kranjské Gory a 29 km od Tarvisia. Ubytování Casa Monte se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Pr Maruši

9,4

Apartma Pr Maruši

Ubytování (Apartmán) Apartma Pr Maruši. Apartma Pr Maruši se nachází ve městě Bovec, 1,5 km od lyžařského areálu Bovec-Kanin a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartma Pr Maruši se nachází ve městě (Slovinsko).

Garni Hotel Bovec

9,3

Garni Hotel Bovec

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Bovec. Garni Hotel Bovec se nachází v Bovci, 1,3 km od letiště Bovec. Ubytování Garni Hotel Bovec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bovec

Město Bovec se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 195 hotelů a ubytování ve městě Bovec.