Hledat

Ubytování

Ubytování město Boukari

Ve městě Boukari (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Boukari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Boukari

Golden Sunset

9,5

Golden Sunset

Ubytování (Hotel) Golden Sunset. Rodinný Golden Sunset se nachází ve svěžím prostředí, pouhých 20 metrů od písečné pláže Boukari na Korfu. Má restauraci u moře, která nabízí čerstvé ryby. Ubytování Golden Sunset se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Anna Apartments Boukari

9,4

Anna Apartments Boukari

Ubytování (Apartmány) Anna Apartments Boukari. Anna Apartments Boukari se nachází v Boukari, 18 km od města Korfu. Ubytování Anna Apartments Boukari se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Akrogiali Rooms

9,4

Akrogiali Rooms

Ubytování (Penzion) Akrogiali Rooms. Akrogiali Rooms se nachází na klidném místě přímo na pláži v letovisku Boukari na ostrově Korfu. Ubytování Akrogiali Rooms se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Villa Alexandra

9,3

Villa Alexandra

Ubytování (Apartmány) Villa Alexandra. Villa Alexandra is located only 20 metres away from Boukari Beach amidst a lush setting. Ubytování Villa Alexandra se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Aliki Studios

9,2

Aliki Studios

Ubytování (Apartmán) Aliki Studios. Aliki Studios offers self-catered accommodation with furnished balconies and Ionian Sea views. Ubytování Aliki Studios se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Villa Boukari Beach

9,2

Villa Boukari Beach

Ubytování (Apartmány) Villa Boukari Beach. With Steph Beach reachable in 1.6 km, Villa Boukari Beach features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a private beach area. Ubytování Villa Boukari Beach se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Egrypos Hotel & Apartments

9,1

Egrypos Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Egrypos Hotel & Apartments. Egrypos Hotel & Apartments se nachází pouhých 50 metrů od pláže v půvabné vesničce Petriti na Korfu. Poskytuje restauraci a bazén s barem. Ubytování Egrypos Hotel & Apartments se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Hotel Penelope

9

Hotel Penelope

Ubytování (Hotel) Hotel Penelope. Rodinný Hotel Penelope se nachází v malé rybářské vesnici Boukari na jihovýchodním pobřeží ostrova Korfu, pouhých 60 metrů od moře, 23 km od města Korfu a... Ubytování Hotel Penelope se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Hotel Helios Splendid

8,8

Hotel Helios Splendid

Ubytování (Aparthotel) Hotel Helios Splendid. Hotel Helis se nachází v zátoce Boukari, jen pár kroků od moře uprostřed nádherného olivového sadu se stromy starými stovky let. Ubytování Hotel Helios Splendid se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Ampelaki Studios

8,6

Ampelaki Studios

Ubytování (Apartmán) Ampelaki Studios. Rodinné zařízení Ampelaki Studios se nachází přímo na písečné pláži Boukari na ostrově Korfu. Ubytování Ampelaki Studios se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Studios Andreas

8,6

Studios Andreas

Ubytování (Apartmány) Studios Andreas. Studios Andreas se nachází v Boukari, 45 km od letoviska Paleokastritsa, a nabízí zahradu. V některých apartmánech je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studios Andreas se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Villa Katerina

8,3

Villa Katerina

Ubytování (Penzion) Villa Katerina. Rodinná Villa Katerina se nachází na vrcholu kopce, 800 metrů od pláže Boukari, a nabízí klimatizaci a balkone nebo verandu s výhledem na zeleň. Ubytování Villa Katerina se nachází ve městě Boukari (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Boukari

Město Boukari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Boukari.