Hledat

Ubytování

Ubytování město Bohinj

Ve městě Bohinj (Slovinsko) máme celkem 308 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bohinj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bohinj

Apartma - Počitniška hiša Lodi

9,9

Apartma - Počitniška hiša Lodi

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma - Počitniška hiša Lodi. Situated in Bohinj, just 6 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartma - Počitniška hiša Lodi features beachfront accommodation with free bikes, a shared... Ubytování Apartma - Počitniška hiša Lodi se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunarica Murka

9,8

Brunarica Murka

Ubytování (Chata) Brunarica Murka. Chata Brunarica Murka se nachází v Bohinji, asi 6 km od aquaparku s wellness centrem, a nabízí balkon a výhled do své vlastní zahrady. Ubytování Brunarica Murka se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakovc

9,7

Apartment Jakovc

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakovc. Apartmán Jakovc je apartmán s kuchyní situovaný 6 km od lyžařského střediska Vogel v Bohinji a 21 km od lanovky Lucija. K dispozici je také gril. Ubytování Apartment Jakovc se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Bremec

9,7

Apartmaji Bremec

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Bremec. Apartmaji Bremec se nachází v Bohinji, 9 km od lyžařského centra Vogel a 19 km od vleku Lucija. Ubytování Apartmaji Bremec se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma pri Bregarju

9,7

Apartma pri Bregarju

Ubytování (Apartmán) Apartma pri Bregarju. Apartma pri Bregarju se nachází 12 km od Storce a nabízí ubytování s výhledem na město, na řeku a do zahrady, patiem, rychlovarnou konvicí a bezplatným... Ubytování Apartma pri Bregarju se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Jereka

9,7

Počitniška hiša Jereka

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Jereka. Located just 4.1 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Počitniška hiša Jereka provides accommodation in Bohinj with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Počitniška hiša Jereka se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel - Adults only

9,7

Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel - Adults only

Ubytování (Hotel) Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel - Adults only. Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel in Bohinj provides adults-only accommodation with an a la carte restaurant, wine cellar, lush garden and a bar. Ubytování Sunrose 7 - Heritage Boutique Hotel - Adults only se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Dov

9,7

Apartments Villa Dov

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Dov. Apartmán Villa Dov se nachází v občině Bohinj a nabízí výhled na hory, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Dov se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alp

9,7

Apartments Alp

Ubytování (Apartmány) Apartments Alp. Apartments Alp se nachází v obci Ribčev Laz v národním parku Triglav, jen 200 metrů od Bohinjského jezera, a nabízí dobře udržovanou zahradu s grilem a... Ubytování Apartments Alp se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matej Cvetek

9,7

Apartment Matej Cvetek

Ubytování (Apartmány) Apartment Matej Cvetek. Apartmán Matej Cvetek se nachází v Bohinji, 8 km od zdejšího aquaparku a wellness centra, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Matej Cvetek se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Cesar

9,7

Apartment Cesar

Ubytování (Apartmány) Apartment Cesar. Apartment Cesar stojí v Bohinji a poskytuje ubytování s výhledem na obec, bezplatnou půjčovnu jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Apartment Cesar se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Srednja vas

9,6

Holiday Home Srednja vas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Srednja vas. Holiday Home Srednja vas se nachází v obci Srednja Vas v Bohinju, 9 km od lyžařské střediska Senožeta. Ubytování má výhled na hory a do zahrady. Ubytování Holiday Home Srednja vas se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šporar

9,6

Apartment Šporar

Ubytování (Apartmány) Apartment Šporar. Apartment Šporar se nachází v národním parku Triglav, 900 metrů od jezera Bohinj a 5 km od hory Vogel. Ubytování Apartment Šporar se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Park B&B - Adults Only

9,6

Vila Park B&B - Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Park B&B - Adults Only. Hotel Vila Park B&B - Adults Only se nachází v centru národního parku Triglav u potoka Savica, pouhých 350 metrů od jezera Bohinj. Ubytování Vila Park B&B - Adults Only se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma pri Bizjaku

9,6

Apartma pri Bizjaku

Ubytování (Apartmány) Apartma pri Bizjaku. Apartmány Apartma pri Bizjaku se nacházejí v obci Bohinj, 8 km od tamního aquaparku a wellness centra, a nabízejí výhled na řeku, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartma pri Bizjaku se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milan Taler

9,6

Apartment Milan Taler

Ubytování (Apartmán) Apartment Milan Taler. Apartment Milan Taler offers accommodation in Bohinj, 15 km from Vogel Ski Center and 11 km from Triglav National Park Information Centre. Ubytování Apartment Milan Taler se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments & Rooms Malej

9,6

Apartments & Rooms Malej

Ubytování (Apartmány) Apartments & Rooms Malej. Apartments Malej Marjan se nachází v národním parku Triglav, 500 metrů od jezera Bohinj, a nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartments & Rooms Malej se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma s pogledom na gore

9,6

Apartma s pogledom na gore

Ubytování (Apartmán) Apartma s pogledom na gore. Tento apartmán s balkonem se nachází 4 km od lyžařského střediska Vogel v údolí Bohinj. Ubytování Apartma s pogledom na gore se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA STARE - BOHINJ

9,6

APARTMA STARE - BOHINJ

Ubytování (Apartmán) APARTMA STARE - BOHINJ. APARTMA STARE - BOHINJ se nachází v Bohinji, 8 km od lyžařského střediska Vogel a 16 km od vleku Lucija. Lanovka Vogel a vlek Storeč jsou 8 km daleko. Ubytování APARTMA STARE - BOHINJ se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Iris

9,6

Apartment Iris

Ubytování (Apartmán) Apartment Iris. Apartmán Iris se nachází v regionu Bohinj, 500 metrů od Bohinjského jezera a 11 km od lyžařského střediska Vogel. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature apartment Kersnik

9,5

Nature apartment Kersnik

Ubytování (Apartmán) Nature apartment Kersnik. Nature apartment Kersnik nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Bohinji, 9 km od lyžařského rezortu Vogel a 20 km od informačního centra národního... Ubytování Nature apartment Kersnik se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Bohinjko

9,5

Apartment Bohinjko

Ubytování (Apartmán) Apartment Bohinjko. Apartment Bohinjko se nachází v Bohinji, 4,2 km od lyžařského střediska Vogel a 16 km od informačního centra Národního parku Triglav, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartment Bohinjko se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Holin

9,5

Apartments Holin

Ubytování (Apartmány) Apartments Holin. Apartmány Holin se nacházejí v Ribcev Lazu v obci Bohinj. Nabízejí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Holin se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Jernej

9,5

Apartma Jernej

Ubytování (Apartmán) Apartma Jernej. Conveniently located in the heart of Bohinj, Apartma Jernej offers garden views. Ubytování Apartma Jernej se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Pikon

9,5

Apartmaji Pikon

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Pikon. Apartmaji Pikon se nachází v Bohinji, 11 km od lyžařského centra Vogel a 13 km od vleku Lucija. Ubytování Apartmaji Pikon se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Pri Kozmavo

9,5

Apartmaji Pri Kozmavo

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Pri Kozmavo. Apartmaji Pri Kozmavo nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmaji Pri Kozmavo se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Ćuskić

9,5

Sobe Ćuskić

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Ćuskić. Sobe Ćuskić je bed and breakfast situovaný v Bohinji v Hornokraňském regionu, 6 km od Aquaparku & Wellness Bohinj. Ubytování Sobe Ćuskić se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

TD Bohinj Apartments

9,5

TD Bohinj Apartments

Ubytování (Apartmány) TD Bohinj Apartments. TD Bohinj Apartments s vlastním stravováním se nacházejí pouhých 50 metrů od jezera Bohinj. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování TD Bohinj Apartments se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Henrik Zalokar

9,5

Apartment Henrik Zalokar

Ubytování (Apartmán) Apartment Henrik Zalokar. Apartment Henrik Zalokar stojí u potoka v klidném prostředí národního parku Triglav, 8 km od lyžařského střediska Vogel v Bohinji. Ubytování Apartment Henrik Zalokar se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Pri Andreju

9,5

Turistična kmetija Pri Andreju

Ubytování (Apartmány) Turistična kmetija Pri Andreju. Turistična kmetija Pri Andreju nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi v obci Bohinj. Některé apartmány mají kuchyň s myčkou. Je zde i terasa. Ubytování Turistična kmetija Pri Andreju se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Na Vasi

9,5

Apartments Na Vasi

Ubytování (Apartmány) Apartments Na Vasi. Apartments na Vasi se nachází v malé vesnici Savica v nedotčeném údolí Bohinj, jen pár kroků od křišťálově čisté řeky Sávy a pěší a cyklistické stezky k... Ubytování Apartments Na Vasi se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Marinka Hodnik

9,4

Apartmaji Marinka Hodnik

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Marinka Hodnik. Apartmaji Marinka Hodnik se nachází v Bohinji v regionu Gorenjska, 6 km od Aquaparku & Wellness Bohinj, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Apartmaji Marinka Hodnik se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasperin Bohinj

9,4

Hotel Gasperin Bohinj

Ubytování (Hotel) Hotel Gasperin Bohinj. Hotel Gasperin Bohinj se nachází v centru národního parku Triglav v obci Ribčev Laz, pouhých 250 metrů od Bohinjského jezera, a nabízí ubytování s... Ubytování Hotel Gasperin Bohinj se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Remarkable home Bohinj Lake

9,4

Remarkable home Bohinj Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Remarkable home Bohinj Lake. Remarkable home Bohinj Lake se nachází v okrese Ribčev Laz Bohinj, jen 6 km od lyžařského střediska Vogel a 90 km od informačního centra Triglav National... Ubytování Remarkable home Bohinj Lake se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sara

9,4

Apartments Sara

Ubytování (Apartmán) Apartments Sara. Located in the Ribcev Laz of Bohinj, just 7 km from Aquapark & Wellness Bohinj, Apartments Sara provides garden views and free WiFi. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Ukanc

9,4

Počitniška hiša Ukanc

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Ukanc. Prázdninový dům Počitniška hiša Ukanc se nachází uprostřed malebné přírody občiny Bohinj, na území Triglavského národního parku. Ubytování Počitniška hiša Ukanc se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gregor Henigman

9,3

Apartments Gregor Henigman

Ubytování (Apartmány) Apartments Gregor Henigman. Apartments Gregor Henigman nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Gregor Henigman se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Novak Bohinj

9,3

Residence Novak Bohinj

Ubytování (Apartmány) Residence Novak Bohinj. Residence Novak Bohinj features lake views, free WiFi and free private parking, set in Bohinj, 8 km from Aquapark & Wellness Bohinj. Ubytování Residence Novak Bohinj se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Resman

9,3

Accommodation Resman

Ubytování (Bed and breakfast) Accommodation Resman. Accommodation Resman se nachází na území Triglavského národního parku, 400 metrů od Bohinjského jezera a 4 km od lyžařského střediska Vogel, a nabízí... Ubytování Accommodation Resman se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Pokrovec

9,3

Počitniška hiša Pokrovec

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Pokrovec. Počitniška hiša Pokrovec is situated in Bohinj, 8 km from Aquapark & Wellness Bohinj and 16 km from Storec, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Počitniška hiša Pokrovec se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Taler

9,3

Chalet Taler

Ubytování (Chata) Chalet Taler. Chalet Taler in Bohinj se nachází v Bohinji, nedaleko lanovek Storec a Brunarica a 1,1 km od hory Orlove Glave. Ubytování Chalet Taler se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Mill House

9,3

Old Mill House

Ubytování (Apartmány) Old Mill House. Old Mill House jsou apartmány situované v Bohinji v Hornokraňském regionu. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Old Mill House se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma PR PEKOVCU

9,3

Apartma PR PEKOVCU

Ubytování (Apartmán) Apartma PR PEKOVCU. Apartma PR PEKOVCU se nachází v obci Bohinj, 6 km od Aquaparku & Wellness Bohinj a 9 km od obce Storec. Ubytování Apartma PR PEKOVCU se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Janko Rožič

9,3

Apartment Janko Rožič

Ubytování (Apartmány) Apartment Janko Rožič. Apartmán Janko Rožič se nachází v obci Bohinj, 8 km od aquaparku a wellness. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Janko Rožič se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Brina

9,2

Apartments Brina

Ubytování (Apartmány) Apartments Brina. Apartments Brina se nachází v národním parku Triglav, 200 metrů od Bohijnského jezera a nabízí sdílenou zahradu s posezením a saunu za příplatek. Ubytování Apartments Brina se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bohinj

9,2

Holiday Home Bohinj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bohinj. Featuring a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, Holiday Home Bohinj offers accommodation in Bohinj with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday Home Bohinj se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guest House Pr'Košnik

9,2

Guest House Pr'Košnik

Ubytování (Penzion) Guest House Pr'Košnik. Rodinný penzion Pr'Košnik se nachází na klidném místě, 2 km od jezera Bohinj. V přízemí penzionu najdete pizzerii. Ubytování Guest House Pr'Košnik se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage Suha

9,2

Cottage Suha

Ubytování (Chata) Cottage Suha. Cottage Suha se nachází ve městě Ribčev Laz, 800 metrů od Bohinjského jezera a 7 km od lyžařského střediska Vogel. Ubytování Cottage Suha se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appleby Apartments Kersnik

9,1

Appleby Apartments Kersnik

Ubytování (Apartmány) Appleby Apartments Kersnik. Appleby Apartments Kersnik se nachází v Bohinji a nabízí výhled na hory, zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appleby Apartments Kersnik se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Jeglic

9,1

Apartma Jeglic

Ubytování (Apartmán) Apartma Jeglic. Apartma Jeglic offers pet-friendly accommodation in Bohinj, 7 km from Vogel and 12 km from Triglav National Park. Ubytování Apartma Jeglic se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment house Jager

9,1

Apartment house Jager

Ubytování (Apartmány) Apartment house Jager. Apartment House Jager je apartmánový dům situovaný ve vesnici Srednja Vas na okraji Triglavského národního parku. Ubytování Apartment house Jager se nachází ve městě Bohinj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bohinj

Město Bohinj se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 308 hotelů a ubytování ve městě Bohinj.