Hledat

Ubytování

Ubytování město Birsfelden

Ve městě Birsfelden (Švýcarsko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Birsfelden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Birsfelden

Niros Bed & Breakfast

9,2

Niros Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Niros Bed & Breakfast. Niros Bed & Breakfast is located in Birsfelden, just 1 km from the centre of Basel and 100 metres from the banks of the Rhine River, offering apartments... Ubytování Niros Bed & Breakfast se nachází ve městě Birsfelden (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alfa

8,1

Hotel Alfa

Ubytování (Hotel) Hotel Alfa. Hotel Alfa se nachází na výhodném místě v Birsfeldenu, nedaleko dálnice A3 a 10 minut jízdy tramvají od historického centra Basileje. Ubytování Hotel Alfa se nachází ve městě Birsfelden (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Blume

8

Hotel Restaurant Blume

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Restaurant Blume. Hotel Blume se nachází v Birsfeldenu, pouhých 2,5 km od centra Basileje a hlavního vlakového nádraží v Basileji. Ubytování Hotel Restaurant Blume se nachází ve městě Birsfelden (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Hotel Waldhaus

7,9

Restaurant Hotel Waldhaus

Ubytování (Hotel) Restaurant Hotel Waldhaus. Just a 10-minute drive south of Basel, this hotel is set within a forested area on the Rhine riverbank. Ubytování Restaurant Hotel Waldhaus se nachází ve městě Birsfelden (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Birsfelden

Město Birsfelden se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Birsfelden.