Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bílá Třemešná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bílá Třemešná

Apartman na Kopecku

9,9

Apartman na Kopecku

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kopecku. Apartmán Na Kopečku se nachází v Bílé Třemešné a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Apartman na Kopecku se nachází ve městě Bílá Třemešná (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman na Kopecku má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman na Kopecku momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmán u Zebry

8,4

Apartmán u Zebry

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Zebry. Apartmán u Zebry nabízí ubytování s terasou v obci Bílá Třemešná v Královéhradeckém kraji, 49 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Apartmán u Zebry se nachází ve městě Bílá Třemešná (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Pod Zvičinou

6,7

Hotel Pod Zvičinou

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zvičinou. Hotel Pod Zvičinou se nachází v Bílé Třemešné a nabízí restauraci, zahradu a terasu. V hotelu jsou i rodinné pokoje. Ubytování Hotel Pod Zvičinou se nachází ve městě Bílá Třemešná (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Štěrbova vila

Penzion Štěrbova vila

Ubytování (Penzion) Penzion Štěrbova vila. Penzion Štěrbova vila se nachází v Bílé Třemešné a má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Štěrbova vila se nachází ve městě Bílá Třemešná (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Penzion Penzion Štěrbova vila nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.