Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Benecko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benecko

Apartman Kycol

9,8

Apartman Kycol

Ubytování (Apartmán) Apartman Kycol. Apartmán Kycol se nachází v Benecku, jen 200 metrů od lyžařského areálu Sychrov. Nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Kycol se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Kycol má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Kycol momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Holubec

9,7

Pension Holubec

Ubytování (Penzion) Pension Holubec. Pension Holubec na Benecku nabízí dobře vybavenou společnou kuchyň a velkou zahradu se sezonním bazénem, trampolínou, sítí na badminton a grilem. Ubytování Pension Holubec se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Holubec má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Holubec momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion Benecko 171

9,6

Penzion Benecko 171

Ubytování (Penzion) Penzion Benecko 171. Penzion Benecko 171 se nachází v obci Benecko. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a sezónní venkovní bazén. Ubytování Penzion Benecko 171 se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Benecko 171 má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Benecko 171 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Benecko 213

9,6

Apartmán Benecko 213

UbytováníApartmán Benecko 213. Apartmán Benecko 213 se nachází v Benecku, 13 km od autobusové zastávky Strážné a 45 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Apartmán Benecko 213 se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Dana

9,5

Penzion Dana

Ubytování (Penzion) Penzion Dana. Penzion Dana se nachází v zeleni na kraji Benecka. Nabízí zdarma krytý bazén a saunu, prostornou zahradu s dětským hřištěm a internet zdarma v celé budově. Ubytování Penzion Dana se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Dana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Dana momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Pod Žalým

9,5

Apartmán Pod Žalým

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Žalým. Apartmán Pod Žalým se nachází v Benecku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Jelenia Góra je vzdálená 31 km. Ubytování Apartmán Pod Žalým se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Šírovi

9,5

Apartmán Šírovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šírovi. Apartmán Šírovi se nachází v 1. patře rodinného domu a poskytuje výhled na hory a neplacené parkoviště na místě. Ubytování Apartmán Šírovi se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Pension U Váňů

9,5

Pension U Váňů

Ubytování (Privát) Pension U Váňů. Pension U Váňů je situován v centru Benecka, pouhých 100 metrů od dětské sjezdovky, a svým hostům zdarma nabízí sezónní bazén, půjčení jízdních kol a... Ubytování Pension U Váňů se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension U Váňů má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Pension U Váňů momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartment U Sedláčků

9,4

Apartment U Sedláčků

Ubytování (Apartmán) Apartment U Sedláčků. Apartmán U Sedláčků se nachází v obci Benecko, 200 metrů od lyžařského vleku Zvon a méně než 1 km od vleku Barka. Ubytování Apartment U Sedláčků se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment U Sedláčků má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment U Sedláčků momentálně evidujeme 14 recenzí.

pension Jesen

9,4

pension Jesen

Ubytování (Penzion) pension Jesen. Penzion Jesen se nachází v obci Benecko v Libereckém kraji, 19 km od města Karpacz, a nabízí sezonní venkovní bazén i dětské hřiště. Ubytování pension Jesen se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování pension Jesen má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion pension Jesen momentálně evidujeme 49 recenzí.

Benecko 131

9,3

Benecko 131

Ubytování (Apartmán) Benecko 131. Benecko 131 se nachází v obci Benecko, jen 200 metrů od sjezdovky Zvon a 600 metrů od horské chaty Barka, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Benecko 131 se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Benecko 131 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Benecko 131 momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartman Flora

9,3

Apartman Flora

Ubytování (Apartmán) Apartman Flora. Tento apartmán se nachází na místě s výhledem na hory v centru Benecka, přímo u dětského lyžařského vleku, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Flora se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Flora má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Flora momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Kuřátko

9,3

Apartmány Kuřátko

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kuřátko. Apartmány Kuřátko nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, saunou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Kuřátko se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Kuřátko má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Kuřátko momentálně evidujeme 42 recenzí.

U Jeriů

9,3

U Jeriů

Ubytování (Prázdninový dům) U Jeriů. U Jeriů se nachází v Benecku a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, sdílený obývací prostor, plně vybavenou kuchyň, výhled na hory a Wi-Fi připojení... Ubytování U Jeriů se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Jeriů má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům U Jeriů momentálně evidujeme 9 recenzí.

Relax hotel Bára

9,3

Relax hotel Bára

Ubytování (Hotel) Relax hotel Bára. Relax Hotel Bára se nachází uprostřed lyžařské a turistické oblasti Benecko na okraji krkonošského národního parku. Ubytování Relax hotel Bára se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Relax hotel Bára má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Relax hotel Bára momentálně evidujeme 11 recenzí.

Lesní Zátiší Benecko

9,2

Lesní Zátiší Benecko

Ubytování (Apartmány) Lesní Zátiší Benecko. Lesní Zátiší Benecko se nachází v Benecku. Nabízí výhled na bazén, restauraci, sdílený lounge, bar, zahradu, venkovní bazén, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lesní Zátiší Benecko se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

chata Karolínka

9,2

chata Karolínka

Ubytování (Chata) chata Karolínka. Chata Karolínka se nachází v Benecku, 700 metrů od lyžařského vleku Sychrov, a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování chata Karolínka se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování chata Karolínka má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata chata Karolínka momentálně evidujeme 93 recenzí.

Chata Štěpanice

9,1

Chata Štěpanice

UbytováníChata Štěpanice. Chata Štěpanice se nachází v Benecku v Libereckém kraji a má terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Štěpanice se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Alex

9,1

Apartmány Alex

Ubytování (Apartmán) Apartmány Alex. Apartmány Alex se nachází v centru lyžařského areálu Benecko a 100 metrů od lyžařského vleku HSK Benecko a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Alex se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Alex má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Alex momentálně evidujeme 89 recenzí.

Drevarska

9,1

Drevarska

Ubytování (Chata) Drevarska. Dřevařská se nachází 150 metrů od lyžařského svahu a nabízí lyžařskou školu, půjčovnu kol a chatu se saunou a vířivkou. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Drevarska se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Drevarska má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Drevarska momentálně evidujeme 12 recenzí.

ProFamily TOP Benecko

8,9

ProFamily TOP Benecko

Ubytování (Hotel) ProFamily TOP Benecko. ProFamily TOP Benecko je hotel situovaný v Benecku, 200 metrů od vleku Macher a 2,6 km od vleku Zvon. Ubytování ProFamily TOP Benecko se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování ProFamily TOP Benecko má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel ProFamily TOP Benecko momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmány Benecko 155

8,8

Apartmány Benecko 155

Ubytování (Apartmán) Apartmány Benecko 155. Apartmány Benecko 155 se nachází v Benecku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Apartmány Benecko 155 se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Benecko 155 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány Benecko 155 momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion Honcův Dům Benecko

8,7

Penzion Honcův Dům Benecko

Ubytování (Penzion) Penzion Honcův Dům Benecko. Penzion Honcův Dům se nachází v Benecku, 2,2 km od vleku Macher, a nabízí společenskou místnost, zahradu, výhled do zahrady, sdílenou kuchyň, dětský klub a... Ubytování Penzion Honcův Dům Benecko se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Pohlednička

8,7

Penzion Pohlednička

Ubytování (Penzion) Penzion Pohlednička. Penzion Pohlednička nabízí zastřešený venkovní bazén, soukromý lyžařský vlek Poma, bezplatné Wi-Fi, masážní vanu, saunu a možnost dojet na lyžích až před... Ubytování Penzion Pohlednička se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Pohlednička má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pohlednička momentálně evidujeme 62 recenzí.

Horská Chata na Špici

8,7

Horská Chata na Špici

Ubytování (Penzion) Horská Chata na Špici. Horská Chata na Špici se nachází v Benecku, přímo u sjezdovky. Ubytování Horská Chata na Špici se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Fany

8,6

Penzion Fany

Ubytování (Penzion) Penzion Fany. Penzion Fany nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku, zahradu, sdílený lounge i bezplatné Wi-Fi v Benecku, 400 metrů od vleku Zvon. Ubytování Penzion Fany se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Fany má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Fany momentálně evidujeme 6 recenzí.

Horská Chata Hříbek

8,5

Horská Chata Hříbek

Ubytování (Prázdninový dům) Horská Chata Hříbek. Horská Chata Hříbek se nachází na klidném místě 50 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a 1 km od hlavního skiareálu Benecko. Ubytování Horská Chata Hříbek se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Horská Chata Hříbek má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Horská Chata Hříbek momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment Bellevue - Benecko

8,5

Apartment Bellevue - Benecko

Ubytování (Apartmán) Apartment Bellevue - Benecko. Apartmán Bellevue - Benecko se nachází v Benecku, necelý 1 km od sjezdovky Zvon a 11 minut chůze od Sychrova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment Bellevue - Benecko se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Žalý

8,5

Hotel Žalý

Ubytování (Hotel) Hotel Žalý. Hotel Žalý v Benecku stojí 500 metrů od vleku Sychrov a nabízí bezplatné parkoviště, bar i sdílený lounge. Ubytování Hotel Žalý se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Sůva

8,4

Penzion Sůva

Ubytování (Penzion) Penzion Sůva. Penzion Sůva nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi na klidném místě v centru města, nedaleko sjezdovek sportovního klubu Benecko. Ubytování Penzion Sůva se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Sůva má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Sůva momentálně evidujeme 39 recenzí.

Benecko 138

8,3

Benecko 138

UbytováníBenecko 138. Benecko 138 se nachází v Benecku, pouhých 13 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Benecko 138 se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Cedron Apartments

8

Cedron Apartments

UbytováníCedron Apartments. Cedron Apartments se nachází v Benecku, 12 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cedron Apartments se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán 206 Žalý

7,8

Apartmán 206 Žalý

UbytováníApartmán 206 Žalý. Apartmán 206 Žalý se nachází v Benecku a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán 206 Žalý se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Diana

6,8

Hotel Diana

Ubytování (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana se nachází na klidném místě, 200 metrů od lyžařského střediska Benecko. Ubytování Hotel Diana se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Diana má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Diana momentálně evidujeme 173 recenzí.

Skicentrum & Penzion Husky

Skicentrum & Penzion Husky

Ubytování (Penzion) Skicentrum & Penzion Husky. Skicentrum & Penzion Husky is set in Benecko and has a shared lounge and ski-to-door access. Ubytování Skicentrum & Penzion Husky se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Rychlov

Holiday home Rychlov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rychlov. Prázdninový dům Rychlov se nachází v obci Benecko, pouhých 300 metrů od lyžařských vleků Kejnos a Liška a necelý 1 km od vleku Macher. Ubytování Holiday home Rychlov se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Rychlov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380

Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380. Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380 se nachází v Benecku, 2 minuty chůze od lyžařského vleku Sychrov, 600 metrů od vleku Barka, 1,1 km od vleku... Ubytování Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380 se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Benecko/Riesengebirge 2380 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Benecko/Riesengebirge 2230

Holiday home Benecko/Riesengebirge 2230

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Benecko/Riesengebirge 2230. Prázdninový dům Benecko / Riesengebirge 2230 nabízí ubytování v Benecku, 300 metrů od Zvonu, méně než 1 km od Barky a 12 minut chůze od Hančova sporovního... Ubytování Holiday home Benecko/Riesengebirge 2230 se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Benecko/Riesengebirge 2230 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Adela

Penzion Adela

Ubytování (Apartmán) Penzion Adela. Pension Adéla se nachází na Benecku, 500 metrů od sjezdovky Zvon a 1,1 km od chaty Barka. Ubytování Penzion Adela se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Penzion Adela nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Lojka

Penzion Lojka

Ubytování (Apartmán) Penzion Lojka. Penzion Lojka features accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Benecko. Ubytování Penzion Lojka se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

CHATA POD HORAMA

CHATA POD HORAMA

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA POD HORAMA. CHATA POD HORAMA se nachází v Benecku a nabízí bar, sdílený lounge a terasu. Ubytování CHATA POD HORAMA se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Apartman Kycol

Apartman Kycol

Ubytování (Apartmán) Apartman Kycol. Apartman Kycol se nachází v Benecku. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování stojí 20 km od Karpacze, 9 km od Špindlerova Mlýna a 73 km od letiště v Pardubicích. Ubytování Apartman Kycol se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Chata Harculka

Chata Harculka

Ubytování (Chata) Chata Harculka. Chata Harculka se nachází v Benecku a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku a tenisový kurt. Jelenia Góra je vzdálená 30 km. Ubytování Chata Harculka se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Family aréna

Apartmány Family aréna

Ubytování (Apartmány) Apartmány Family aréna. Apartmány Family aréna se nachází v Benecku v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Family aréna se nachází ve městě Benecko (Česko - Liberecký kraj).

Chalet Ubytování U Bětušky

Chalet Ubytování U Bětušky

Ubytování (Chata) Chalet Ubytování U Bětušky. Chalet Ubytování U Bětušky se nachází v Benecku, 300 metrů od vleku Zvon a necelý 1 km od vleku Barka. Ubytování Chalet Ubytování U Bětušky se nachází ve městě Benecko (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalet Ubytování U Bětušky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.