Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bavory

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bavory

Degustarium Bavory

9,3

Degustarium Bavory

UbytováníDegustarium Bavory. Degustarium Bavory se nachází v Bavorech, 18 km od zámku Valtice. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a výhled na hory. Ubytování Degustarium Bavory se nachází ve městě Bavory (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Honzy

9

Penzion Honzy

UbytováníPenzion Honzy. Penzion Honzy se nachází 18 km od zámku Valtice a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Honzy se nachází ve městě Bavory (Česko - Jihomoravský kraj).

U Floderů

9

U Floderů

Ubytování (Venkovský dům) U Floderů. Venkovský dům U Floderů se nachází v obci Bavory a nabízí terasu a kuchyň. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování U Floderů se nachází ve městě Bavory (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Floderů má celkové hodnocení 9. Pro Venkovský dům U Floderů momentálně evidujeme 21 recenzí.

Guest House Degustarium

8,5

Guest House Degustarium

Ubytování (Penzion) Guest House Degustarium. Guest House Degustarium se nachází v obci Bavory a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Degustarium se nachází ve městě Bavory (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Guest House Degustarium má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House Degustarium momentálně evidujeme 57 recenzí.

Pálava Home Bavory

7,7

Pálava Home Bavory

Ubytování (Penzion – hostinec) Pálava Home Bavory. Pálava Home Bavory nabízí ubytování v Bavorech. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici. Ubytování Pálava Home Bavory se nachází ve městě Bavory (Česko - Jihomoravský kraj).