Hledat

Ubytování

Ubytování město Barbiano

Ve městě Barbiano (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Barbiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Barbiano

Oberfallerhof Apartment Aui

10

Oberfallerhof Apartment Aui

Ubytování (Apartmány) Oberfallerhof Apartment Aui. Oberfallerhof Apartment Aui nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 22 km od katedrály v Bressanone. Ubytování Oberfallerhof Apartment Aui se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Kräuterhof Oberpalwitter

10

Bio Kräuterhof Oberpalwitter

Ubytování (Apartmán) Bio Kräuterhof Oberpalwitter. Bio Kräuterhof Oberpalwitter se nachází v Barbianu, pouhých 18 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s možností bezplatného zapůjčení... Ubytování Bio Kräuterhof Oberpalwitter se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tschörlerhof

9,8

Tschörlerhof

Ubytování (Apartmány) Tschörlerhof. Tschörlerhof se nachází 20 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Tschörlerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Frühaufhof

9,7

Frühaufhof

Ubytování (Apartmány) Frühaufhof. Frühaufhof se nachází v Barbianu, 18 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Frühaufhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Kräuterhof Oberpalwitter

9,6

Bio Kräuterhof Oberpalwitter

Ubytování (Apartmán) Bio Kräuterhof Oberpalwitter. Bio Kräuterhof Oberpalwitter se nachází v Barbianu, 18 km od vlakového nádraží Bressanone a 19 km od katedrály Bressanone. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Bio Kräuterhof Oberpalwitter se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberpalwitterhof

9,6

Oberpalwitterhof

Ubytování (Apartmán) Oberpalwitterhof. Oberpalwitterhof se nachází v Barbianu, 18 km od vlakového nádraží Bressanone a 19 km od katedrály Bressanone. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Oberpalwitterhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof

9,5

Gasserhof

Ubytování (Apartmány) Gasserhof. Gasserhof se nachází v Barbianu, 21 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gasserhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rösslwirt

9,2

Rösslwirt

Ubytování (Hotel) Rösslwirt. Rösslwirt se nachází v Barbianu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Rösslwirt se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

haus urban B&B

9,1

haus urban B&B

Ubytování (Aparthotel) haus urban B&B. Haus Urban se nachází v letovisku Barbiano, 5,5 km od Ponte Gardena a 20 km od Bressanone, a nabízí terasu s výhledem na Dolomity a bezplatné Wi-Fi. Ubytování haus urban B&B se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv&Bio Pennhof

9,1

Aktiv&Bio Pennhof

Ubytování (Hotel) Aktiv&Bio Pennhof. Aktiv&Bio Pennhof leží jen kousek od Barbiana a nabízí venkovní bazén, malé wellness centrum a restauraci. Ubytování Aktiv&Bio Pennhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gostnerhof

9

Gostnerhof

Ubytování (Apartmány) Gostnerhof. Gostnerhof se nachází v Ponte Gardena, 19 km od vlakového nádraží Bressanone a 21 km od katedrály Bressanone. Ubytování Gostnerhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Kircher Sepp

8,3

Garni Kircher Sepp

Ubytování (Hotel) Garni Kircher Sepp. Rodinný penzion Garni Kircher Sepp se nachází na klidném místě s panoramatickým výhledem, 1 km od města Barbiano. Nabízí a la carte restauraci a bar. Ubytování Garni Kircher Sepp se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberfallerhof Apartment Inni

Oberfallerhof Apartment Inni

Ubytování (Apartmány) Oberfallerhof Apartment Inni. Oberfallerhof Apartment Inni se nachází přibližně 22 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Oberfallerhof Apartment Inni se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Morgengruß Moarlhof Kastelruth

Morgengruß Moarlhof Kastelruth

Ubytování (Apartmán) Morgengruß Moarlhof Kastelruth. Morgengruß Moarlhof Kastelruth se nachází přibližně 26 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Morgengruß Moarlhof Kastelruth se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Morgengruß Himmelreich Moarlhof

Morgengruß Himmelreich Moarlhof

Ubytování (Apartmán) Morgengruß Himmelreich Moarlhof. Morgengruß Himmelreich Moarlhof se nachází přibližně 26 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Morgengruß Himmelreich Moarlhof se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberfallerhof Apartment Ummi

Oberfallerhof Apartment Ummi

Ubytování (Apartmány) Oberfallerhof Apartment Ummi. Oberfallerhof Apartment Ummi se nachází asi 20 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Oberfallerhof Apartment Ummi se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberfallerhof Apartment Oi

Oberfallerhof Apartment Oi

Ubytování (Apartmány) Oberfallerhof Apartment Oi. Oberfallerhof Apartment Oi se nachází přibližně 22 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Oberfallerhof Apartment Oi se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Barbiano

Město Barbiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Barbiano.