Hledat

Ubytování

Ubytování město Bajamar

Ve městě Bajamar (Španělsko) máme celkem 88 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bajamar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bajamar

Home2Book Ocean View Bajamar Natural Pool & Beach

9,8

Home2Book Ocean View Bajamar Natural Pool & Beach

Ubytování (Apartmán) Home2Book Ocean View Bajamar Natural Pool & Beach. Offering free WiFi and pool views, Home2Book Ocean View Bajamar Natural Pool & Beach provides accommodation situated in Bajamar, just 500 metres from Playa... Ubytování Home2Book Ocean View Bajamar Natural Pool & Beach se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático con vistas espectaculares

9,7

Ático con vistas espectaculares

Ubytování (Apartmán) Ático con vistas espectaculares. Boasting an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a terrace, Ático con vistas espectaculares offers accommodation in Bajamar with free WiFi and sea... Ubytování Ático con vistas espectaculares se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hola ola Bajamar

9,7

Hola ola Bajamar

Ubytování (Apartmán) Hola ola Bajamar. Set in Bajamar, just less than 1 km from Playa San Juan, Hola ola Bajamar offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness centre,... Ubytování Hola ola Bajamar se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Dream BAJAMAR

9,7

Sunset Dream BAJAMAR

Ubytování (Apartmán) Sunset Dream BAJAMAR. Featuring an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Sunset Dream BAJAMAR offers accommodation in Bajamar with free WiFi and pool views. Ubytování Sunset Dream BAJAMAR se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faro Armonía

9,6

Faro Armonía

Ubytování (Prázdninový dům) Faro Armonía. Boasting an outdoor swimming pool, a fitness centre, and barbecue facilities, Faro Armonía offers accommodation in Bajamar with free WiFi and pool views. Ubytování Faro Armonía se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradaise Park 325

9,5

Paradaise Park 325

Ubytování (Apartmán) Paradaise Park 325. Situated in Bajamar, just less than 1 km from Playa del Arenal, Paradaise Park 325 features accommodation with a fitness centre, barbecue facilities, a... Ubytování Paradaise Park 325 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home La Marea

9,5

Holiday Home La Marea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home La Marea. Situated in Tejina, Holiday Home La Marea features accommodation with a private pool, a patio and sea views. The accommodation is 1. Ubytování Holiday Home La Marea se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Bajamar Armonía Beach

9,5

Apartamento Bajamar Armonía Beach

Ubytování (Apartmán) Apartamento Bajamar Armonía Beach. Boasting an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Apartamento Bajamar Armonía Beach features accommodation in Bajamar with free WiFi and... Ubytování Apartamento Bajamar Armonía Beach se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Olas Suite - Bajamar

9,4

Las Olas Suite - Bajamar

Ubytování (Apartmán) Las Olas Suite - Bajamar. Las Olas Suite - Bajamar is set in Bajamar. The accommodation is 15 km from La Laguna. Ubytování Las Olas Suite - Bajamar se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisa 13

9,4

Elisa 13

Ubytování (Apartmán) Elisa 13. Apartamento Piscina 311 offers an apartment with private terrace with sea view. Set 100 metres from Bajamar Natural Pools. Ubytování Elisa 13 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apto a 100m de Piscina Natural

9,4

Apto a 100m de Piscina Natural

Ubytování (Apartmán) Apto a 100m de Piscina Natural. Featuring garden views, Apto a 100m de Piscina Natural offers accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Playa San Juan. Ubytování Apto a 100m de Piscina Natural se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife).

Armonia

9,3

Armonia

Ubytování (Apartmán) Armonia. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a fitness centre, Armonia features accommodation in Bajamar with free WiFi and mountain views. Ubytování Armonia se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HARMONY PARK NEW APT WITH SEA VIEW

9,3

HARMONY PARK NEW APT WITH SEA VIEW

Ubytování (Apartmán) HARMONY PARK NEW APT WITH SEA VIEW. Boasting an outdoor pool and garden views, HARMONY PARK NEW APT WITH SEA VIEW is situated in Bajamar. Ubytování HARMONY PARK NEW APT WITH SEA VIEW se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajamar Armonia Park

9,3

Bajamar Armonia Park

Ubytování (Apartmán) Bajamar Armonia Park. Situated in Bajamar in the Canary Islands region, Bajamar Armonia Park features a balcony and sea views. Ubytování Bajamar Armonia Park se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajamar Paradise

9,1

Bajamar Paradise

Ubytování (Apartmán) Bajamar Paradise. Featuring pool views, Bajamar Paradise provides accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Playa San Juan. Ubytování Bajamar Paradise se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonia Park-Bajamar

9,1

Armonia Park-Bajamar

Ubytování (Apartmán) Armonia Park-Bajamar. Boasting an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Armonia Park-Bajamar features accommodation in Bajamar with free WiFi and garden views. Ubytování Armonia Park-Bajamar se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Katrina Balcón del mar

9,1

Apartamento Katrina Balcón del mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Katrina Balcón del mar. Boasting a sun terrace and ticket service, Apartamento Katrina Balcón del mar is attractively set in Costa Del Silencio, 500 metres from Playa Amarilla and... Ubytování Apartamento Katrina Balcón del mar se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonia Park

9,1

Armonia Park

Ubytování (Apartmány) Armonia Park. Armonia Park features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Bajamar, 700 metres from Playa San Juan. Ubytování Armonia Park se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife).

Ocean Dream Apartment

8,9

Ocean Dream Apartment

Ubytování (Apartmány) Ocean Dream Apartment. Situated in Bajamar, Ocean Dream Apartment features accommodation with free WiFi, garden views, and access to a fitness room. Ubytování Ocean Dream Apartment se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La SELVITA

8,9

La SELVITA

Ubytování (Privát) La SELVITA. Situated in Bajamar, La SELVITA offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and TV, as well as free bikes and a garden. Ubytování La SELVITA se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ENERGY GARDEN

8,8

ENERGY GARDEN

Ubytování (Apartmán) ENERGY GARDEN. Boasting garden views, ENERGY GARDEN offers accommodation with a garden and a patio, around 1.2 km from Playa San Juan. Ubytování ENERGY GARDEN se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos del Sol

8,8

Apartamentos del Sol

Ubytování (Apartmány) Apartamentos del Sol. Apartamentos del Sol se nachází v letovisku Bajamar a nabízí balkon s výhledem na oceán. Ubytování Apartamentos del Sol se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herosa vacacional

8,8

Herosa vacacional

Ubytování (Apartmán) Herosa vacacional. Herosa vacacional is set in Bajamar, 700 metres from Playa San Juan, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Herosa vacacional se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balcón del Atlántico 507

8,7

Balcón del Atlántico 507

Ubytování (Apartmán) Balcón del Atlántico 507. Set in Bajamar, just 450 metres from Playa San Juan, Balcón del Atlántico 507 offers accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness centre, a... Ubytování Balcón del Atlántico 507 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Surfer's delight

8,7

Surfer's delight

Ubytování (Apartmán) Surfer's delight. Boasting sea views, Surfer's delight features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 150 metres from Playa San Juan. Ubytování Surfer's delight se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altamira

8,5

Altamira

Ubytování (Apartmán) Altamira. Altamira se nachází v Bajamaru a nabízí restauraci, venkovní bazén, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na bazén. Ubytování Altamira se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea vibration

8,4

Sea vibration

Ubytování (Apartmán) Sea vibration. Boasting pool views, Sea vibration offers accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Playa San Juan. Ubytování Sea vibration se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife).

Live Bajamar Bajo

8,3

Live Bajamar Bajo

Ubytování (Apartmán) Live Bajamar Bajo. Located in Bajamar, just 1.6 km from Playa San Juan, Live Bajamar Bajo provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Live Bajamar Bajo se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet home

8,3

Sweet home

Ubytování (Apartmán) Sweet home. Sweet home offers accommodation in Bajamar, 300 metres from Playa San Juan. Featuring sea and city views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytování Sweet home se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luis 211

8

luis 211

Ubytování (Apartmán) luis 211. Located in Bajamar, just 600 metres from Playa San Juan, luis 211 provides beachfront accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování luis 211 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Skatt

7,8

Casa Skatt

Ubytování (Apartmán) Casa Skatt. Situated in Puerto de la Cruz, 400 metres from Playa del Muelle, 600 metres from Lago Martianez Lake and 800 metres from Taoro Park, Casa Skatt features... Ubytování Casa Skatt se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Bajamar Natural Pool & Beach

7,4

Home2Book Bajamar Natural Pool & Beach

Ubytování (Apartmány) Home2Book Bajamar Natural Pool & Beach. Situated in Bajamar, 200 metres from Playa San Juan, Home2Book Bajamar Natural Pool & Beach features free WiFi and pool views. Ubytování Home2Book Bajamar Natural Pool & Beach se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

almacanarias.holidays Alma 1

almacanarias.holidays Alma 1

Ubytování (Apartmán) almacanarias.holidays Alma 1. Set just 1.7 km from Torviscas Beach, almacanarias.holidays Alma 1 offers accommodation in Adeje with access to an outdoor swimming pool, a bar, as well as... Ubytování almacanarias.holidays Alma 1 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajamar, piscinas naturales, playa y surf

Bajamar, piscinas naturales, playa y surf

Ubytování (Apartmán) Bajamar, piscinas naturales, playa y surf. Bajamar, piscinas naturales, playa y surf is located in Bajamar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytování Bajamar, piscinas naturales, playa y surf se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ATICO VISTAS AL MAR Y AL TEIDE EN RESIDENCIAL ARMONIA PARK (BAJAMAR) TENERIFE

ATICO VISTAS AL MAR Y AL TEIDE EN RESIDENCIAL ARMONIA PARK (BAJAMAR) TENERIFE

Ubytování (Apartmán) ATICO VISTAS AL MAR Y AL TEIDE EN RESIDENCIAL ARMONIA PARK (BAJAMAR) TENERIFE. Set in Bajamar, just 500 metres from Playa San Juan, ATICO VISTAS AL MAR Y AL TEIDE EN RESIDENCIAL ARMONIA PARK (BAJAMAR) TENERIFE offers beachfront... Ubytování ATICO VISTAS AL MAR Y AL TEIDE EN RESIDENCIAL ARMONIA PARK (BAJAMAR) TENERIFE se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonía Park Paradise 227

Armonía Park Paradise 227

Ubytování (Apartmán) Armonía Park Paradise 227. Boasting a fitness centre, barbecue facilities, and a terrace, Armonía Park Paradise 227 offers accommodation in Bajamar with free WiFi and pool views. Ubytování Armonía Park Paradise 227 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The apartment above the sea

The apartment above the sea

Ubytování (Apartmán) The apartment above the sea. Featuring pool views, The apartment above the sea is located in Bajamar, 200 metres from Playa San Juan. Ubytování The apartment above the sea se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador del Faro 115

Mirador del Faro 115

Ubytování (Apartmán) Mirador del Faro 115. Featuring a fitness centre, barbecue facilities, and a terrace, Mirador del Faro 115 features accommodation in Bajamar with free WiFi and sea views. Ubytování Mirador del Faro 115 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carmita Tenerife

Villa Carmita Tenerife

Ubytování (Vila) Villa Carmita Tenerife. Situated in Bajamar in the Canary Islands region, Villa Carmita Tenerife has a patio and garden views. Ubytování Villa Carmita Tenerife se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife).

Studio in Bajamar with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi

Studio in Bajamar with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi

Ubytování (Apartmán) Studio in Bajamar with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi. Boasting garden views, Studio in Bajamar with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi is situated in Bajamar, around 1.2 km from Playa San Juan. Ubytování Studio in Bajamar with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonia Park FREE WIFI y Best Pool Views apt 36

Armonia Park FREE WIFI y Best Pool Views apt 36

Ubytování (Apartmán) Armonia Park FREE WIFI y Best Pool Views apt 36. Featuring pool views, Armonia Park FREE WIFI y Best Pool Views apt 36 provides accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 600 metres... Ubytování Armonia Park FREE WIFI y Best Pool Views apt 36 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

almacanarias.holidays Alma 2

almacanarias.holidays Alma 2

Ubytování (Apartmán) almacanarias.holidays Alma 2. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, almacanarias.holidays Alma 2 provides accommodation in Adeje with free WiFi and pool views. Ubytování almacanarias.holidays Alma 2 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Balcón de la Luna

El Balcón de la Luna

Ubytování (Apartmán) El Balcón de la Luna. Situated in Bajamar, El Balcón de la Luna features beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování El Balcón de la Luna se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Design Bajamar Natural Pool & Beach

Home2Book Design Bajamar Natural Pool & Beach

Ubytování (Apartmán) Home2Book Design Bajamar Natural Pool & Beach. Located in Bajamar, just 200 metres from Playa San Juan, Home2Book Design Bajamar Natural Pool & Beach provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Home2Book Design Bajamar Natural Pool & Beach se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador de poniente 417

Mirador de poniente 417

Ubytování (Apartmán) Mirador de poniente 417. Boasting an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Mirador de poniente 417 features accommodation in Bajamar with free WiFi and garden... Ubytování Mirador de poniente 417 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistamar Armonía 122

Vistamar Armonía 122

Ubytování (Apartmán) Vistamar Armonía 122. Boasting a fitness centre, barbecue facilities, and a terrace, Vistamar Armonía 122 offers accommodation in Bajamar with free WiFi and pool views. Ubytování Vistamar Armonía 122 se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with one bedroom in Bajamar with wonderful sea view shared pool balcony 500 m from the beach

Apartment with one bedroom in Bajamar with wonderful sea view shared pool balcony 500 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with one bedroom in Bajamar with wonderful sea view shared pool balcony 500 m from the beach. Located in Bajamar, within 300 metres of Playa San Juan, Apartment with one bedroom in Bajamar with wonderful sea view shared pool balcony 500 m from the... Ubytování Apartment with one bedroom in Bajamar with wonderful sea view shared pool balcony 500 m from the beach se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajamar Beach Apartment

Bajamar Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Bajamar Beach Apartment. Set in Bajamar, just 500 metres from Playa San Juan, Bajamar Beach Apartment offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Bajamar Beach Apartment se nachází ve městě Bajamar (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Bajamar

Město Bajamar se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 88 hotelů a ubytování ve městě Bajamar.