Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Zurzach

Ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Zurzach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Zurzach

Hotel zur Post

8,9

Hotel zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel zur Post. Tento elegantní hotel se nachází v centru města Bad Zurzach, 100 metrů od vlakového nádraží a nabízí skvělou kuchyni, okouzlující zahradní terasu,... Ubytování Hotel zur Post se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Bad Zurzach

8,8

Park Hotel Bad Zurzach

Ubytování (Hotel) Park Hotel Bad Zurzach. Enjoy the beautiful moments of life in our oasis of well-being. Relaxation, rest, recovery. Ubytování Park Hotel Bad Zurzach se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VitalBoutique Hotel Zurzacherhof

8,7

VitalBoutique Hotel Zurzacherhof

Ubytování (Hotel) VitalBoutique Hotel Zurzacherhof. VitalBoutique Hotel Zurzacherhof is a 3-star superior hotel just 50 metres from the Zurzach Thermal Bath, the largest open-air thermal bath in... Ubytování VitalBoutique Hotel Zurzacherhof se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Tenedo - Thermalquellen Resort Bad Zurzach

8,3

Wellness Hotel Tenedo - Thermalquellen Resort Bad Zurzach

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Tenedo - Thermalquellen Resort Bad Zurzach. Directly connected via a private covered pathway to the Bad Zurzach Thermal Spa next door, Wellness Hotel Tenedo - Thermalquellen Resort Bad Zurzach offers... Ubytování Wellness Hotel Tenedo - Thermalquellen Resort Bad Zurzach se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Waag

8,2

Gasthof zur Waag

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Waag. Built in 1586, the Gasthof zur Waag in Bad Zurzach is located close to the Rhine River, on the edge of the Black Forest. Ubytování Gasthof zur Waag se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Möblierte Zimmer

7,2

Möblierte Zimmer

Ubytování (Hostel) Möblierte Zimmer. Featuring a shared lounge and free WiFi, Möblierte Zimmer is located in Bad Zurzach. At the hostel, all rooms come with a wardrobe. Ubytování Möblierte Zimmer se nachází ve městě Bad Zurzach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Zurzach

Město Bad Zurzach se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Bad Zurzach.